Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po krotkiej przerwie.

Jako ze istnieje dzial "najpiekniejsze samochody swiata" pomyslalem ze mozna walnac podobny temat, ale z autami rajdowymi, wiec jak macie jakies ladne fotki rajdowe to slijcie je tu. Moim zdaniem to fotki rajdowe wlasnie z Subaru sa najpiekniejsze i zapieraja dech w piersiach. No to na poczatek...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

555, oglądnij sobie Vampa albo Cats"a, tam widać że jast dynamiczna akcja, a zdjącia są perfekcyjnie wyraźne. Fotografie wykonane przez moją żonę charakteryzują się tym, że mogą przedstawiać zabetonowany słup telegraficzny, a wygląda jak by zapieprzał 150 km/h. Ci reporterzy z Rally Live, to przy niej zwykłe pstrykulasy.

 

Siwy dumnyzżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to żaden delfin nie czyta :shock:

A ja to co ? (nie było mnie stać na prawdziwy statek z załogą, to zostałem delfinem).

A co do samooceny urody - na podstawie obiektywnej wypowiedzi lustereczka - to Multipla nie jest znowu aż tak brzydka :D

 

PS. Wyżej umieszczone zdjęcie to tez prawdziwy Kormoran, tyle że w wersji Millenium Edition (czyli 2000). A za kierownicą widzimy oczywiście Hola - nie na cięciu, lecz hopie (kaszaloty, podobnie jak ich kuzyni delfiny czasem lubią podskakiwać).

 

 

Legenda:

Delfin - korsarz bez statku i załogi

Kaszalot - duży korsarz bez statku i załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...