Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Jako osoba która ma stosunkowo krótki staż na forum, zdążyłem odnotować iż Wielkopolska od jakiegoś roku nie miała spota. Przepraszam bardzo, ale cała Polska łączy się tylko nie My. Wielu Poznaniaką wysłałem krótki apel z prośbą o odwiedzenie forum i tego wątku.

 

Domyślam się, że ciężko będzie ruszyć całe towarzystwo, ale mam nadzieje, że wkońcu uda się i np. tak jak stolica czy Kraków będziemy wspólnie upalać.

 

Wstępny termin chciałbym ustalić na sobote tj 26.05.07.

Myśle, że moglibyśmy spotkać się gdzieś na spokojnie przy piwku i porozmawiać co Was ciekawi i co chcielibyście widzieć na spotkach.

 

Mnie osobiście podobają się gokarty, paintball, quady i rowery.

 

Mam nadzieje, że dojedziemy do konsensusu i temat nie będzie opuszczony jak poprzedni wielkopolan w którym (przepraszam, że powiem wprost) wieje nudą i są tylko kolejne informacje jaka impreza odbędzie się na torze czy innym tym podobnym miejscu....

 

Zapraszam gorąco do wypowiedzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myśle, że moglibyśmy spotkać się gdzieś na spokojnie przy piwku i porozmawiać co Was ciekawi i co chcielibyście widzieć na spotkach.

Co chcielibyście widzieć? Rurę ze stali nierdzewnej fi 50 (gr. ścianek 2mm, wykończenie: polerowana lub satynowe).

 

 

 

 

 

A na tej rurze żeby się panna jaka młoda a zgrabna, niekoniecznie ubrana, żwawo a gibko owijała... :mrgreen::mrgreen:

 

Była już kiedyś taka nowa świecka tradycja w Wielkopolsce (znaczy, spotkań "pod rurą"), ale się wzięło i zdechło. Po pierwszym takim spocie, zresztą. :lol:

 

 

Mnie osobiście podobają się gokarty, paintball, quady i rowery.

A mnie tylko gołe du... ...ee, znaczy: kobiety, wino i śpiew. :cool:

 

Można też zrobić striptiz holenderski - rozebrać przy muzyce starą damkę na części. :lol:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimof już pisałem, że ja się piszę na wszelakie spoty.

 

 

Marudero lokal nie zamknoł się tylko przeniósł w inne miejsce na ul. Garbary.

Trzeba było mówić ,że chcesz popatrzeć jak dziewczyny polerują nierdzewke to byśmy tam ostatnio zachaczyli jak był ALEX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcielibyście widzieć? Rurę ze stali nierdzewnej fi 50 (gr. ścianek 2mm, wykończenie: polerowana lub satynowe).

W castoramie ostatnio przecena była :mrgreen:

Więc wstępnie:

gimof, Monia M, BaRy, Maruda niepewny , ...?

 

Na początek możemy w tej starorynkowej Brovarii - nie powiem piwko mają na wysokim poziomie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trzech subaromaniakow i ja siama??

 

malo Ci :cool: :?: jako 4 sie chetnie dolacze :mrgreen:

 

chojny, mozesz mowic, ze Ty to ja... w koncu samochod taki sam... adres taki sam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie bardzo chetnie zjawil ale najblizsze 2, moze nawet 3 tygodnie mam takie, ze absolutnie nie moge nic obiecac... Ale bede sie staral. Oczywiscie jestem za alkoholowa opcja spotkania :twisted: .

 

 

...sama z Wami nie ide.... :cool: no way... :twisted:

...trzech subaromaniakow i ja siama?? :shock: :lol::lol:

Odwagi ;). Wcale nie jestesmy tacy straszni ;D.

 

 

Sie postaram sie z calych sil :razz: ale nie wiem czy Olsztyn da mi z niego sie wyrwac choc na chwile :wink:

Dżej-Dżej daj mi cynka na koma ;) jak juz bedziesz wiedzial czy i kiedy bedziesz w Poznaniu. Trzeba kontynuowac projektowanie mojego ogrodka :grin:

 

 

Korzystając z okazji powiem wam jeszcze, ze u mnie na osiedlu widuje od jakiegos czasu pieknego Forysia. Model poprzedni, wersja US, 2,5XT, lotka nad szyba z tylu, ciemne szyby. Mruczy, choc troche za cicho jak dla mnie ;).

Biały.

Czarne felgi.

Zakochalem sie :grin: .

Najladniejszy Foryś jakiego widzialem. Jest moze wlasciciel na forum? Bo ostatnio troche nie na biezaco jestem z nowymi forumowiczami :oops: .

 

Pzdr

Scoobster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korzystając z okazji powiem wam jeszcze, ze u mnie na osiedlu widuje od jakiegos czasu pieknego Forysia. Model poprzedni, wersja US, 2,5XT, lotka nad szyba z tylu, ciemne szyby. Mruczy, choc troche za cicho jak dla mnie ;).

Biały.

Czarne felgi.

Zakochalem sie :grin: .

Najladniejszy Foryś jakiego widzialem. Jest moze wlasciciel na forum? Bo ostatnio troche nie na biezaco jestem z nowymi forumowiczami :oops: .

 

 

harry26poz

 

fxtbike.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz

 

Łałła-łiła :lol: , to ten :wink: . Dzieki! Ale bez rowerow i na zywo wyglada jeszcze lepiej niz na fotce :cool: .

Mowilem, ze nie jestem na biezaco :oops: . To teraz wiem gdzie uderzac w celu konsultacji i informacji, bo chyba takiego chce :wink: . Chce ktos moze mojego GieTeka :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz

 

Łałła-łiła :lol: , to ten :wink: . Dzieki! Ale bez rowerow i na zywo wyglada jeszcze lepiej niz na fotce :cool: .

(...) . Chce ktos moze mojego GieTeka :twisted: ?

Mogiem uwętualnie wziońć, jak cóś dorzucisz - niech stracę, dla kolegi się poświęcę... :mrgreen::lol::lol:

 

BaRy! mnie się nie rozchodziło, że lokal zamknęli, ino że tradycja w narodzie zdechła. :wink:

Można było pójść wtedy, jak był Alex? No niby można było, ale... Myślisz, że by mnie w tych krótkich porciętach -i z rowerem- wpuścili? :lol:

 

...sama z Wami nie ide.... :cool: no way... :twisted:

...trzech subaromaniakow i ja siama?? :shock: :lol::lol:

A co? Koleżanek jakichś fajnych nie masz? Wzięłabyś jaką, albo ze dwie - od razu będzie Ci raźniej (a chłopakom weselej... :lol: ).

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogiem uwętualnie wziońć, jak cóś dorzucisz - niech stracę, dla kolegi się poświęcę... :mrgreen::lol::lol:

No dobra... ale pamietaj, ze sam tego chciales :mrgreen: :wink:

 

 

ino że tradycja w narodzie zdechła. :wink:

Panowie, nie musimy od razu tak z grubej rury :mrgreen: . Dajmy tradycji sie odrodzic w naturalny, niewymuszony sposob :wink: . Na poczatek Brovaria wystarczy :grin: . Najwyzej po paru glebszych sie zrewiduje plany :mrgreen: .

 

 

A co? Koleżanek jakichś fajnych nie masz? Wzięłabyś jaką, albo ze dwie - od razu będzie Ci raźniej (a chłopakom weselej... :lol: ).

Jak [prawie :wink: ] zawsze, dobrze prawisz drogi Karolu :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogiem uwętualnie wziońć, jak cóś dorzucisz - niech stracę, dla kolegi się poświęcę... :mrgreen::lol::lol:

No dobra... ale pamietaj, ze sam tego chciales :mrgreen: :wink:

Dobra dobra, tej! Mi tutej nie mydlyj oczami! Najpierw powiedz co do paścia dokładasz, to ino wtedy pomyślem! ;)

 

 

ino że tradycja w narodzie zdechła. :wink:

Panowie, nie musimy od razu tak z grubej rury :mrgreen: . Dajmy tradycji sie odrodzic w naturalny, niewymuszony sposob :wink: . Na poczatek Brovaria wystarczy :grin: . Najwyzej po paru glebszych sie zrewiduje plany :mrgreen: .

Fi pińćdziesiont to nie je żadna gruba rura. Una, ta rura w sensie, jest jak najbardziej akuratna. Spytej się ino kobit - tych co une sie na nij owijajom - to une ci powiedzom, że fi pińćdziesiont to jes akuratnie w sam raz co by mindzy giry wziońć. O.

:mrgreen:

 

A co? Koleżanek jakichś fajnych nie masz? Wzięłabyś jaką, albo ze dwie - od razu będzie Ci raźniej (a chłopakom weselej... :lol: ).

Jak [prawie :wink: ] zawsze, dobrze prawisz drogi Karolu :lol: .

"Prawie" - bo moje wypowiedzi n.t. sklonowanego drobiu psują statystykę? ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy! mnie się nie rozchodziło, że lokal zamknęli, ino że tradycja w narodzie zdechła. :wink:

Można było pójść wtedy, jak był Alex? No niby można było, ale... Myślisz, że by mnie w tych krótkich porciętach -i z rowerem- wpuścili? :lol:

Noo już kminie, poprostu zaginęła ledwo narodzona nowa świecka tradycja. :wink:

A co do roweru to uważam, że klient płaci, klient wymaga. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) co do roweru to uważam, że klient płaci, klient wymaga. :lol:

No niby tak. Ale powiedziałbyś to ichniejszemu oddźwiernemu - temu o rozmiarach małej szafy gdańskiej? Bo ja myślę, że wątpię... :wink:

 

Co do godziny spotkania - to jakoś tak po Dobranocce może? :cool:

A jako że to sobota będzie, to warto by jaką rezerwację zrobić, co by potem nie stać przed ogródkiem jak głodny kundel pod witryną rzeźnika - kto zadzwoni?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...