Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam przed chwilą zieloną imprezę wolnossącą, która stała w Biedrusku pod Kuźnią :mrgreen:

 

 

Wczoraj z Barym rozmawialiśmy na temat wspólnego "treningu" na Bednarach więc popchnąłem trochę temat i według mojego informatora (jeszcze ciepłe info) teraz coś tam się buduje, i jest tylko szkoła jazdy nic więcej. Nie możliwości wjazdu... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj z Barym rozmawialiśmy na temat wspólnego "treningu" na Bednarach więc popchnąłem trochę temat i według mojego informatora (jeszcze ciepłe info) teraz coś tam się buduje, i jest tylko szkoła jazdy nic więcej. Nie możliwości wjazdu... :neutral:

 

No to trza cos innego wykombinowac :twisted: pamietacie ten 'obszar' kolo Warty, co Potasek go odkryl? on by sie nadawal i na grill'a i na piwko, tyle, ze z upalaniem mogloby byc roznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Barym rozmawialiśmy na temat wspólnego "treningu" na Bednarach więc popchnąłem trochę temat i według mojego informatora (jeszcze ciepłe info) teraz coś tam się buduje, i jest tylko szkoła jazdy nic więcej. Nie możliwości wjazdu... :neutral:

 

No to trza cos innego wykombinowac :twisted: pamietacie ten 'obszar' kolo Warty, co Potasek go odkryl? on by sie nadawal i na grill'a i na piwko, tyle, ze z upalaniem mogloby byc roznie :roll:

 

Czy ja wiem, głównie o upalanie chodzi... gdzie ten teren??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Barym rozmawialiśmy na temat wspólnego "treningu" na Bednarach więc popchnąłem trochę temat i według mojego informatora (jeszcze ciepłe info) teraz coś tam się buduje, i jest tylko szkoła jazdy nic więcej. Nie możliwości wjazdu... :neutral:

 

No to trza cos innego wykombinowac :twisted: pamietacie ten 'obszar' kolo Warty, co Potasek go odkryl? on by sie nadawal i na grill'a i na piwko, tyle, ze z upalaniem mogloby byc roznie :roll:

 

ja znam doskonale te tereny... Tam jest teraz pół metrowa trawa i od cholery robactwa... Plus na początku sie tam słabo upala bo jest nie równo :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, głównie o upalanie chodzi... gdzie ten teren??

 

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105197

 

Ah, no tak, faktycznie, odludzie jakich mało.

Choć na upalanko to nie bardzo z 3 powodów:

- pałki trochę się tam kręcą - kiedyś akurat do malucha dolewałem oleju i się zjawili nie wiadomo skad :roll: - zostałem pouczony żeby tym kaszlaczkiem nie utonąć :mrgreen:

- muchy nas tam zjedzą ( a przynajmniej żarcie z grila )

- dość nie równo...

 

 

 

Ale pewna myśl mnie męczy.

W jelonku, przed przejazdem kolejowym, jak się jedzie na psarskie , po lewej stronie jest wieeeeeeeeelki PGR, przed samymi torami widać, że jest tam plac, a na placu... pustki, lekki szuterek, droga równa, trzeba tam podjechać i pogadać, co im zależy, a takie widoki, mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam przed chwilą zieloną imprezę wolnossącą, która stała w Biedrusku pod Kuźnią :mrgreen:
:wink:

pozdrowienia dla wszystkich, miło było, choć te "przyśpiewki ludowe" za ścianą trochę "nie na temat" były :twisted:

A jakiś plener, nie był by głupim pomyslem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a może by tak coś zrobić w Kąkolewie na lotnisku? Tylko trzeba by pogadać z tym facetem, na jaki czas i ile by chciał. Ci co byli na KJSie w poprzednim roku jakoś zimą, to wiedzą jak to wygląda. No i Chojny z Intakiem na treningach. :grin:

Dużo miejsca, równo, nie ma drzew - można by coś ciekawego stworzyć, jakąś pojeżdżawkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczoraj wspominałem, własciciel Kąkolewa to dosc dziwny gosc. Jak robilismy tam kiedys pojezdzwke to wziął siano i nic nie załatwił. Tylko dzięki temu że skontaktowaliśmy się z Płaczkiem udało nam się "dostać" teren.

Bednary już od pewnego czasu nie są dostepne dla wiekszej grupy osób (za rozsądne pieniądze), ale myśle ze można by zadzwonić i zapytać.

 

A tak w ogole to dzięki za miłe spotkanie :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy cwiczyc, czy dogladac upraw :twisted:

 

Raczej chciał się poczuć jak ryba w wodzie :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a8 ... cf1bb.html

 

 

Tak poza tym, jak już jesteśmy przy temacie Kąkolewa, to zapraszam do przejrzenia galerii z treningów:

 

http://agniess_k.fotosik.pl/albumy/41465.html - 12 sierpnia :cool:

http://agniess_k.fotosik.pl/albumy/50858.html - 2 września :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic tam takiego, tylko takie tam jedne 4 łapne diamenciki dołączyły do Subarki w garażu ;)

Zamieniliscie Jeepa na Outlandera :twisted: ??

Nii znacznie gorzej :lol:

 

:oops:

 

hehehe, o kims byla anegdota na ten temat, a ja zrobilem to samo...

 

wrocilem sie do tej knajpy po polnocy, ale juz Was nie bylo...

 

pierwsze sliwki robaczywki, komu wisze dwie dychy? :wink:

 

Maruda z tego co pamiętam płcił jak pani kelnerka zagroziła, że na nas naskarży :wink: :lol:

 

Szkoda, że nikt zdjęć nie robił ( nie licząc lechitów :cool: )

 

Zabrakło Wam fotografki :P Trudno, może na Bednary się wybiorę, jak będzie czas i dojazd :wink:

Noo liczymy na Ciebie. :)

Moje autko w tym tygdniu robi się na cacuś i mogę śmigać na jakieś pojeżdżawki.

 

 

Fajne miejsce "nasz" Bary wymyślił :mrgreen: JA na samym dole nigdy nie byłem :roll: ciekawe co tam wcześniej było :cool:

 

 

Edit: Fajnie by było częściej tam chodzić :idea: Lub obadać tą "piwnice rajdową" :cool:

 

 

Pozdrawiam wszystkich :smile:

 

Lokal zbyt piłkarski jak się okazało na miejscu. :roll:

Ale cóż czasu było niewiele żeby wybrzydzać. :wink:

Szkoda, że tą Piwnicę Rajdową przypomniałem sobie dopiero na spotkaniu. :oops:

 

Spóźnialscy dzwonić trzeba było :!: Z Barym i Marudą o świcie zwijaliśmy się jako ostatni z ogródka Tapas Baru :!:

 

Tia trochę posiedzieliśmy, później już na świeżym powietrzu.

Ja miałem dzisiaj trenować a dopiero się wygrzebałem z wyra. :lol:

 

 

 

Mam nadzieję że podtrzymamy tym razem na dłużej tą "nową świecką tradycję" a może rozwiniemy właśnie się w kierunku bardziej aktywnego spędzania czasu w jeszcze większym gronie.

 

Kiedyś myślałem o torze kartingowym w Gostyniu, żeby tam zorganizować pojeżdżawke.

Był tam już ktoś :?:

 

Dzięki za sympatyczne spotkanko i do zaobaczenia mam nadzieję niebawem. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że podtrzymamy tym razem na dłużej tą "nową świecką tradycję" a może rozwiniemy właśnie się w kierunku bardziej aktywnego spędzania czasu w jeszcze większym gronie.

 

A tam pitolisz panie :mrgreen: Lepiej myśl, gdzie jest dobry plac.

 

 

Byłem na naramowicach, i :

- trawa ma pół metra i nie widać wszystkiego

- dość nie równo

- troche ludzi opalających się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP! :wink: :grin:

3. Sprawy :cool:

 

1. Szanowni Wielkopolanie dlaczego temat znów opadł :?:

Czyżby nikt nie znał ciekawych terenów :?:

 

2. Z racji, że miałem chwile wybrałem się z komórką na spacer rowerowy odwiedzając pewną polną drogę....

 

Sprawa ma się następująco: polna droga, troche pozalewana, właściciel nie wiadomy.

Inaczej patrząc zajebista droga na mini tor z nawrotką.

Starałem się to mniej więcej obfotografować.

Ale od początku, pole obok Murowanej Gośliny, dojazd bez problemowy 10 minut od poznania. Zaczyna się to tak:

65843019wi7.th.jpg

jak widać, dróżka równa będą dobre starty,

na następnej fotce widać pierwszą kałuże :P92303770uq2.th.jpg

 

Tutaj natomiast jest pierwsza duża kałuża którą należało by jednak wyminąć, nasypane są cegły czy inne dachówki i niewiadomo jak z głębokością, 27976020oe7.th.jpg

 

Tutaj to samo co powyżej tyle że troche dalej i z tą różnicą, że jest większa kałuża - co za tym idzie większa wymijanka, 32350719pv7.th.jpg

 

Przejechaliśmy wszystkie duże kałuże, i mamy taki widok, za tą mini górką, bedzie oczywiście zjazd i nawrót w lewo. 55865007ca4.th.jpg

 

Jak wyżej jest napisane :arrow: nawrót w lewo 91487472wa4.th.jpg

 

I pierwsze kałuże za nawrotem - płytkie - zero problemu 23635623rs9.th.jpg

 

I tu są pierwsze schody po nawrocie, po prawej drogi wysypane dachówki, kamienie, cegły i pierun wie co jeszcze, ale da się przejechać, 40902961xz0.th.jpg

 

Nie mogłem się powstrzymać :P (wiem, że kiczowata jakość :mrgreen: ) 44331932ab7.th.jpg

 

Po problemach ceglnach jest w miare równa droga, aż do zjazdu do mety, tu na poboczu wysypany gruz (jak widać ktoś już miał awaryjne hamowanie przed tym) 10da2.th.jpg

 

A dalej to już z górki, 11te5.th.jpg

 

i z górki, 12cd5.th.jpg

 

aż do mety, gdzie wstępnie robi za nią mój pojazd do przemieszczania po bezdrożach.

13xb4.th.jpg

 

Jest i grila gdzie zrobić, nie opadal dalej nad wartą jest przystań kajakowa,

14gn1.th.jpg

 

gdzie jest murowany grill i miejsce do siedzenia, jednak nie udało mi się tego sfocić, gdyż jakiś łysy człowiek z dwoma panienka z malucha szamali tam kolacje.

Jest to zaraz obok warty:

15ln9.th.jpg

Tak to wszystko wygląda, czekam na opinie.

 

3. sprawa to taka, że Bary wspominał mi coś o torze Kartingowym w Gostyniu, Barusku czy możesz mnie oświecić o co konkretnie się rozchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. sprawa to taka, że Bary wspominał mi coś o torze Kartingowym w Gostyniu, Barusku czy możesz mnie oświecić o co konkretnie się rozchodzi?

 

Rozchodzi sie o to, ze kiedys planowalismy z BaRym wyjazd na tor kartingowy do Gostynia w celu zimowo-sniegowego upalania. Koniec koncow nic nie wyszlo, bo kazdy musial sie zajac swoimi sprawami i temat umarl.

BaRy tam chyba nawet wtedy dzwonil i sie dowiadywal co i jak ale glowy nie dam czy tak bylo. Chociaz jestem prawie pewien, ze liczylismy ile wyjdzie $$$ na lebka wiec chyba jednak dzwonil :wink:

 

Tor wyglada tak

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wielkopolan!Dopiero wróciłam z małego urlopu warszawskiego i odkryłam ten wątek.Z przyjemnością przyłączę się do jakiegoś spocika,ale u mnie szuterki nie wchodzą w grę,ponieważ tata rozwalił mi auto, :mad: poszła jedna felga i muszę jeździć teraz na 19' :mad: ,więc potrzebuję "gładkiej" nawierzchni do zabawy.Ale na wszelkie spotkania piszę się z przyjemnością,mogę pokibicować,napić się piwka,polansować na 19'.. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...