Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam takie pytanie czy na ten dłuższy weekend są już jakieś plany?? Bo w piątek jest Boże ciało więc raczej nikt do roboty nie idzie... Więc? Bo nie wiem, czy mam planować coś innego JAkiś klub? Czy ten tor kartingowy?

 

muszę siedzieć w Poznaniu w długi weekend,więc gdyby co,to proszę pamiętać o mnie,bo ja bardzo chętnie z domu wyjde. :wink: :mrgreen:

 

Nadal jestem za upalaniem

 

cóż..na tych 19' to ja mogę pokibicować raczej,no chyba.że wykupie jakiś pakiet promocyjny na prostowanie felg..ale to mało prawdopodobne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej pisała, że coś jej stuka w prawym tylnym kole, dlatego pytam czy to dlatego, że są krzywe

 

stuka,ale to raczej nie jest wina felgi,obawiam się,że to wynik nieudolności mojego taty w prowadzeniu Subaru. :mad: i o tym również wspominałam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może w weekend zrobimy jakieś zajęcia nie subarowe?

Może wypad rowerami? Paintball na poligonie?

Bary ma dużo pomysłów na takie spotkanka.

I przynajmniej osoby której jadą na plejady będą spokojne, że aut nie rozwalą :) (przedwcześnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypad rowerami?

 

tu bardzo chętnie,ale nie gwarantuje,że kolana mi wytrzymają,czyli prawdopodobnie najszybciej bym się niestety wyłamała i to nie z własnej woli,ale z własnego pecha..

 

Paintball na poligonie?

 

a tu to ja BARDZO BARDZO CHĘTNIE! :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuka,

 

z tego co slyszalem to raczej skrzypi, cos tak jakby sie konczyly klocki z tylu :wink:

 

Więc może w weekend zrobimy jakieś zajęcia nie subarowe?

 

jestem za :!: ale bez upalanek bo sprzety sprawe na Plejady musz byc :twisted:

 

gimof napisał/a:

Paintball na poligonie?

 

 

a tu to ja BARDZO BARDZO CHĘTNIE!

 

jestem baaaardzo za :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym więcej kont utworzyć/udostępnić, ale z praktyki wiem, że dwa są wystarczające. Tymbardziej, że nie zanotowałem żadnych uploadreów do tej pory :!: Intak wrzuć tam wszystko coś napstrykał. Niekoniecznie forum tylko i wyłącznie moja gęba interesi :mrgreen:

 

Foty poszły na FTP, trochę jakość zaniżyłem, aby były bardziej przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wielkopolanie.. :grin: mam prośbe i pytanie... (...) do Kocara to tylko siłą można mnie zaciągnąć

Znam ten ból... :mrgreen:;)

 

będę Wam bardzo wdzięczna za podanie mi namiaru na kogoś sprawdzonego i pewnego, tzn. mechanika, który autentycznie wie co robi, a nie tylko udaje.. :wink: :mrgreen: z góry dziękuje za szybkie reakcje.. :grin: :grin:

Nie ma za co - a już na pewno nie za szybką reakcję. ;)

(Powiadomienia się wysypują, i stąd nie jestem na bieżąco - i dlatego też przegapiłem kórnickie śluby panieńsko-kawalerskie... :???: )

 

Ale, do rzeczy: AutoMotoTrans Andrzej Michał Tronowski, Przeźmierowo, ul. Poznańska 23, tel.: (061) 816 14 25.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Byłe dziś pytać na poligonie o paintball i szeregowy który stacjonował akurat na "czołgownia radojewo" poinformował mnie, że paintball został przeniesiony - ale w internecie jest dużo ofert.

A więc czym prędzej zacząłem przeszukiwać otchłań netu.

I prosze bardzo http://www.paramedia.pl/ :grin:

Już napisałem maila o lepsze informacje.

Jeżeli nie dostane odpowiedzi to z pewnością pojade tam osobiście.

Nie powiem cena jest strasznie przystępna i myśle że bedzie wielu chętnych :) (musi napisałem w mailu, że będzie minium 6 osób ;) )

 

:EDit:

 

Powitać ponownie.

 

I dostałem maila z odpowiedzią.

 

Witam serdecznie,

podstawowa informacja: nie ma możliwości zorganizowania imprezy w najbliższy weekend, wszystkie godziny zajęte.

Proponuję 16-17 lub 23-24 czerwca.

 

W zasadzie nie organizujemy imprez poniżej 10 osób, ale jak wszędzie i tu można zrobić wyjątek:)

 

Cenowo wygląda to następująco:

25 zł od osoby - w tym: mundur, maska, marker (karabinek) i obsługa na polu.

50 zł od osoby - magazynek kulek - 200 szt.

25 zł - każde kolejne 100 kulek.

Nie ma możliwości strzelania kulkami wasnymi.

 

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania ogniska - 9 zł od osoby

lub grila - 8 zł od osoby.

Zestaw grilowy: 2 kiełbaski, pieczywo, dodatki - 30 zł osoba.

 

Możliwe "wyżywienie" we własnym zakresie. W takim wypadku opłata tylko za grill lub ognisko.

 

Do dyspozycji posiadamy także łuki, wiatrówki, pistolety. Cena do uzgodnienia.

 

Pozdrawiam i zapraszam:)

Monika

 

Chyba trzeba będzie paintball przełożyć na weekend po plejadach.

Ew. poszukam innych firm.

 

Aha, i czy zapisywać się na tego 23 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam bardzo wdzięczna za podanie mi namiaru na kogoś sprawdzonego i pewnego,tzn mechanika,który autentycznie wie co robi,a nie tylko udaje.. z góry dziękuje za szybkie reakcje..

 

 

poczekaj az BaRy wroci z zawodow, ma swoje kontakty :wink:

 

To sa pomówienia ;)

 

A tak naprawdę sam szukałem przyzwoitego warsztatu, bo duże serwisy z pewnych względó raczej omijam. ;)

 

Wcześniej oddawałem różnym znajomym i nie tylko (na szczęście nie Subarke) ale zawsze było coś co mi nie grało. :evil:

 

Teraz po zasięgnięciu języka w okolicy oddałem do dwóch barci, którzy prowadzą warsztat na moim osiedlu.

Zakład może nie jakoś super odpicowany ale solidny i nie kasują dużo.

Nie robią nic bez wiedzy i zgody klienta, nie żal im też na telefon żeby spytać, powiadomić itp.

Kiedy inne warsztaty (w tym ten polecany przez pumexa) kręciły nosem na wymiane rozrządu w Imprecie oni bez mrugnięcia okiem zabralim się do roboty.

 

Mam nadzięję, że już nie będe musiał szukac innego warsztatu.

Dzisiaj właśnie odebrałem GTeka i nie mam się do czego przyczepić.

 

No może są dosyć powolni ale to świadczy też o tym, że nie odwalają roboty na sztuke byle skasować ale trzeba ustalać terminy z wyprzedzeniem.

Jak co to podam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...