Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

BaRy namiarami nie wzgardze,bo dobrze wiedzieć,gdzie ewentualnie jechać,żeby nie zepsuli,a naprawili. :wink: :grin:

 

u mnie jednak klocki,a raczej ich brak :twisted:Maruda dziękuję za namiar,bardzo sympatyczny człowiek,niedługo ma się odezwać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BaRy namiarami nie wzgardze,bo dobrze wiedzieć, gdzie ewentualnie jechać,żeby nie zepsuli,a naprawili. :wink: :grin:

 

MAPI S.C AUTO NAPRAWA

Mechanika i Elektromechanika

Jarosław i Tomasz Lemańscy

ul. Głuchowska 34 Poznań

Tel: 601 87 63 77

 

Powiem szczerze, że z polecaniem fachowców to jest niewdzięczny temat bo 50ciu osobą zrobią dobrze

a jednej akurat coś spierniczą i lipa :!:

I tak naprawdę oprócz mojego ARCYMISTRZA blacharstwa nie mogę polecić jakiegokolwiek innego fachowca tak aby ręczyć za niego głową. ;)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

chojny dzięki z te dane do geometri :)

Mam tak ustawione:

przód i tył rozbieżny o -0,01

Pochylenie przednich kół prawie -0,58 (bardziej się już nie dało)

pochylenie tył - 1,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszczenie przy kołach to norma w subaru

 

wcale nie, u mnie nie piszczy :razz:

 

chojny dzięki z te dane do geometri

 

luzik, jestem ciekaw jak na tych ustawieniach bedzie sie sprzet prowadzil :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Goniu autko zrobione?

Ciekawe ile osób jedzie na plejady?

Ja niestety na 90% nie pojade - z przyczyn nie zależnych odemnie :???:

Jednak bardzo mi zależy na tegorocznych plejadach więc bede się starał aby móc jednak pojechać.

 

Wielkopolanie czy po powrocie z plejad (ma się rozumieć w całości) spotykamy się na upalaniu? Czy może coś innego? - może zaklepać w jakimś miejscu termin...

 

BaRy te zawody w crossie - te biedruskowe - kiedy dokładnie są? I czy na necie jest jakiś terminarz takich zawodów?

 

harry26poz jeszcze raz gratuluje świetnego ftp :razz: :cool: ( A co wazelinka musi być ;) )

 

mc.li od poniedziałku do środy codziennie Cię widziałem na trasie radojewo - biedrusku - kiwka była ma się rozumieć - ale Ty jakoś nie widziałeś :shock: :cool: :mrgreen:

 

 

PS. Czy ktoś zna :

Błękitną impreze n\a ~93r combi rej. PO....? Stała przy ogródkach działkowych w Złotkowie

Czarnego Legacy MY06 rej. PZ....? Często widuje w Owińskach, potaszach itp wiochach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy te zawody w crossie - te biedruskowe - kiedy dokładnie są? I czy na necie jest jakiś terminarz takich zawodów?

 

 

o :!: i to jest pomysl, nigdy nie bylem na crossie, moze by tak BaRy sie zgodzil na "maly" doping i grila w boksie? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy te zawody w crossie - te biedruskowe - kiedy dokładnie są? I czy na necie jest jakiś terminarz takich zawodów?

 

 

o :!: i to jest pomysl, nigdy nie bylem na crossie, moze by tak BaRy sie zgodzil na "maly" doping i grila w boksie? :cool:

 

Co mam się nie zgodzić. ;)

 

Niestety jutro i po jutrze to nie są zawody Motocrossowe tylko Cross Country na poligonie.

Szczerze to nie ma za bardzo na co patrzeć bo pętla ma gdziejś 8 km po kniejach których nie widać i trwa około 14 minut, więc oglądacie tylko mały odcinek trasy i znów czekanie 14 minut a całość trwa 1.5 h czyli trzeba rozkładać siły i liczy się bardziej wytrzymałość.

 

Co innego Motocross tam widać całą trasę, jest dużo efektowynych lotów i zakrętów a biegi są 2 i trwają po 20min ale za to non stop pełen gwizdek :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku do środy codziennie Cię widziałem na trasie radojewo - biedrusku - kiwka była ma się rozumieć - ale Ty jakoś nie widziałeś :shock: :cool: :mrgreen:

 

Ty to ja trąbiłem ;)

 

Niestety jutro i po jutrze to nie są zawody Motocrossowe tylko Cross Country na poligonie.
Dobrze wiedzieć trzeba będzie uważać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li od poniedziałku do środy codziennie Cię widziałem na trasie radojewo - biedrusku - kiwka była ma się rozumieć - ale Ty jakoś nie widziałeś :shock: :cool: :mrgreen:

 

sorki panowi :oops: o tej porze to samochodzik sam prowaadzi się :wink: pozdrówko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li od poniedziałku do środy codziennie Cię widziałem na trasie radojewo - biedrusku - kiwka była ma się rozumieć - ale Ty jakoś nie widziałeś :shock: :cool: :mrgreen:

 

sorki panowi :oops: o tej porze to samochodzik sam prowaadzi się :wink: pozdrówko :cool:

 

Luzik, ważne żeby się prowadził po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li od poniedziałku do środy codziennie Cię widziałem na trasie radojewo - biedrusku - kiwka była ma się rozumieć - ale Ty jakoś nie widziałeś :shock: :cool: :mrgreen:

 

sorki panowi :oops: o tej porze to samochodzik sam prowaadzi się :wink: pozdrówko :cool:

 

Spoko, teraz polecą kamienie :twisted:

 

Ciekawe które miejsce zajął BaRy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie chlopaki ze wpadliscie :!: tylko przyznawac sie ktoremu to sie paluch do moich drzwi przykleil :twisted:

 

 

 

BaRy, ja jestem w szoku, wielki respekt dla Ciebie :!: :!: 50 minut bez gogli w makabrycznym kurzu i blocie, to sport dla twardzieli :!: :!: :!:

 

jutro nie bede mogl przyjechac ale na motocross pisze sie na 100%, musze zobaczyc jak fruwacie na muldach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro nie bede mogl przyjechac ale na motocross pisze sie na 100%, musze zobaczyc jak fruwacie na muldach :twisted:

A wiesz gdzie jest tor w Obornikach (?), zapaleńcy typu Bary mają tam co czwartek treningi. Oj dzieje się :twisted:

 

tylko przyznawac sie ktoremu to sie paluch do moich drzwi przykleil :twisted:
Właśnie niewiem. :roll: :cool: :mrgreen:

 

 

Jutro też jest? :mrgreen: Moim hobby jest podnoszenie wycieraczki Marudzie on je ma takie fajne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tyś chyba kiepsko słuchający bo z 3 razy o tym mówiono, że jutro na licencje można zdać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za przybycie i kibicowanie, no i fotki. :grin:

 

Teraz to jeszcze pikuś ale na zawodach MX jest dużo bardziej efektownie i sporo więcej adrenaliny.

 

Dzisiaj byłem 6 w sowjej klasie, w sumie nieźle ale jak bym przygotował pożądnie sprzęt typu: zrywki do gogli,obracające się gripy itp. to może i lepiej bym zawalczył.

Cóż jutro postaram się skorygować błędy i zawalczyć mocniej. :twisted:

 

fajnie chlopaki ze wpadliscie :!: tylko przyznawac sie ktoremu to sie paluch do moich drzwi przykleil :twisted:

 

 

 

BaRy, ja jestem w szoku, wielki respekt dla Ciebie :!: :!: 50 minut bez gogli w makabrycznym kurzu i blocie, to sport dla twardzieli :!: :!: :!:

 

 

 

Dzięki ale uwierz wolał by nie wypaść na takigo twardziela i mieć te goggle przez cały wyścig bo teraz oczka szczypią jak diabli.

Ale skoro zapomniałem zabrać zrywek coby była przez gogle widoczność cały wyścig to musiałem je szybko zdjąć.

 

jutro nie bede mogl przyjechac ale na motocross pisze sie na 100%, musze zobaczyc jak fruwacie na muldach :twisted:

 

Spoko chojny zapraszam na zawody Motocrossowe do Obornik to się będzie działo :!:

Lub wpadnij na trening to napewno dostaniesz rundke na mojej Hondzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jutro postaram się skorygować błędy i zawalczyć mocniej.

 

trzymam kciury, mam nadzieje ze zlejesz tego lansera z 809 :twisted:

 

 

Dzięki ale uwierz wolał by nie wypaść na takigo twardziela i mieć te goggle przez cały wyścig bo teraz oczka szczypią jak diabli.

 

wierze, jak skonczyles wyscig miales sredniej wielkosci osiedlowa piaskownice w oczach :???:

 

Spoko chojny zapraszam na zawody Motocrossowe do Obornik to się będzie działo

Lub wpadnij na trening to napewno dostaniesz rundke na mojej Hondzi

 

wpadne na 100% :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...