Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proponuje stacje (chyba Shell) Debiec na wylocie w strone Lubon, Puszczykowo, Mosina

 

to ja również tam się stawie.znajdę mam nadzieję,w razie czego niech ktoś zaryczy bokserkiem po stacją,to będę się kierować dźwiękiem. :mrgreen:

 

galowo..zwariowaliście..że niby sukienke?a w życiu!W szpilkach nie da się prowadzić! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galowo..zwariowaliście..że niby sukienke?a w życiu!W szpilkach nie da się prowadzić! :mrgreen:
Zawsze można dać poprowadzić osobie towarzyszącej :mrgreen:

 

 

EDIT:

 

AHA, za tydzień Wam nie odpuszcze upalania :!: i człowieka który się dziś żeni, jeżeli tylko bedzie w domu to zmusze :mrgreen:

 

EDIT:

 

Szkoda, że nie mogłem dotrzeć na ten ślub, pewnie właśnie się świetnie bawicie w doborowym towarzystwie :???:

 

Leszek, skąd tak właściwie jesteś? Może gdzieś koło Ciebie są fajne tereny do upalania i do spotkania przy grilu ?

 

Monika, świetny avatar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, slub sie odbyl, polansowalismy sie po miescie Korniku, sesja zdjeciowa zaliczona, jak dla mnie wyjazd bardzo udany, balaganu przed kosciolem narobilismy :razz:

 

 

Gonia, cos maly ten Poznan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, slub sie odbyl, polansowalismy sie po miescie Korniku, sesja zdjeciowa zaliczona, jak dla mnie wyjazd bardzo udany, balaganu przed kosciolem narobilismy :razz:

 

 

Gonia, cos maly ten Poznan :mrgreen:

 

Szkoda że nie mogłem się tez moją furką polansować.

A asystowania na prawym podczas upalania jest ponad moje siły ;)

 

A co z tym dzisiejszym piwkiem na rynku, plan upadł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym dzisiejszym piwkiem na rynku, plan upadł

 

spotkalem znajomego, ktory mnie zaprosil na kawalerski i zaczynam sie lamac :neutral:

 

A asystowania na prawym podczas upalania jest ponad moje siły

 

mam nadzieje ze sobie odbijesz na Plejadach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym dzisiejszym piwkiem na rynku, plan upadł

 

spotkalem znajomego, ktory mnie zaprosil na kawalerski i zaczynam sie lamac :neutral:

 

 

Acha spoko no to przekładamy spocik na inny termin.

 

A asystowania na prawym podczas upalania jest ponad moje siły

 

mam nadzieje ze sobie odbijesz na Plejadach :twisted:

 

Tia oby się udało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonia, cos maly ten Poznan

 

no jakiś takiś nawet mały! :mrgreen:

 

 

Acha spoko no to przekładamy spocik na inny termin.

 

suuper,bo szczerze mówiąc przed chwilą wróciłam,również przyłapana przez znajomych i nie chce mi się już ruszać z domciu. :grin: co do lansu przed kościołem,to bardzo miło i wesoło. :grin: :grin: oby częściej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wielkopolanie.. :grin: mam prośbe i pytanie..moje Subru zaczęło wydawać dziwne dźwięki w prawym tylnim kole i muszę podjechać do mechanika,bo może to być efekt przejażdżki mojego taty..ponieważ,jak już mówiłam,do Kocara to tylko siłą można mnie zaciągnąć,to będę Wam bardzo wdzięczna za podanie mi namiaru na kogoś sprawdzonego i pewnego,tzn mechanika,który autentycznie wie co robi,a nie tylko udaje.. :wink: :mrgreen: z góry dziękuje za szybkie reakcje.. :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj musze przyznac byla rewelacja :!: halas pierwsza klasa, no i piekne nawrotki :wink: do teraz przypominam sobie zapach palonego sprzegla (najwiecej o tym moze sie Scoobster wypowiedziec :razz: ) :wink:

Mi za to troche gumy ubylo z 'butow' :razz:

Pozdrawiam wszystkich obecnych wczoraj i dziekuje w imieniu Mrs & Mr Why'ów za liczne przybycie :smile:

 

P.S. Intak, masz jeszcze jakies fotki? Bo sa rewelacja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za liczne przybycie!

Dzieki wam Pan Mlody byl jeszcze szczesliwszy w tym i tak dla niego radosnym dniu.

 

 

 

 

(najwiecej o tym moze sie Scoobster wypowiedziec :razz: )

Nie tylko ja :twisted:

 

 

P.S. Intak, masz jeszcze jakies fotki? Bo sa rewelacja :mrgreen:

Wlasnie! Prosimy o jeszcze jesli cos tam jeszcze masz ciekawego :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie zdjęcia i filmy z wypadu do Kórnika wrzucajcie do poniższej lokalizacji. Prośbę kieruję głównie do Intaka, który ma ich multum. Twórzcie foldery z nickami żeby bałagan się nie zrobił. Ja umieściłem już fotki, które otrzymałem wczoraj. To zapewne tylko część. Również z niecierpliwością czekam na resztę.

 

ftp://grupa.org.pl user: [email=forumsip@grupa.org.pl'>forumsip@grupa.org.pl password: dataexchange

 

Z konta w jednym momencie może korzystać jedna osoba. Więc jeżeli macie problem z zalogowaniem skorzystajcie z usera: Jeżeli problem z logowaniem nadal występuje to znaczy, że dwie osoby wrzucają bądź ściągają pliki. Wtedy rozwiązaniem jest poczekać aż skończą :mrgreen:

 

Serwer jest szybki i no limits.

 

Pozdro

 

Harry

 

P.S. Marzy mi się klip z tej kawalkady. Było ostro. Kto ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam bardzo wdzięczna za podanie mi namiaru na kogoś sprawdzonego i pewnego,tzn mechanika,który autentycznie wie co robi,a nie tylko udaje.. z góry dziękuje za szybkie reakcje..

 

 

poczekaj az BaRy wroci z zawodow, ma swoje kontakty :wink:

 

Oszukali mnie banda decydentów !

 

starosc nie radosc :roll:

 

Serwer jest szybki i no limits.

 

faktycznie szybki

 

Intak, masz jeszcze jakies fotki? Bo sa rewelacja

 

jak zwykle sie spisal :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...