Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak rzadko tu ostatnio zaglądam, że prawie przegapiłem. A przygarniecie dwie nowe twarze :oops: :?: A może nie nowe do końca, może już się z kimś mijaliśmy na ostatnich plejadach :mrgreen: :grin:, kojarzę BaRy'ego "granatową wściekliznę", ładnie krzaczory kosił w zeszłym roku pod operą w Sopocie. gimof dodaj proszę jeszcze dwie osoby do tej rezerwacji.

 

 

Wiadomix, że przygarniemy, przyjdzcie koniecznie. :!:

 

Hehe faktycznie w Sopocie było grubo do teraz mam obdarty zderzak. :mrgreen:

 

Jak dla mnie mozemy sie zamontowac nawet w jakims PD/sq

 

JAk będzie tak dużo wiary to raczej ogródki odpadają, przynajmniej browarnia. Tak według mojego mniemania :???:

Trzeba dryndnąc lub podjechać i zapytaić czy nie zestawią nam stolików.

 

A PD, SQ to Why not może później, zależy jak się spocik rozkręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jeszcze można by jitsa zawiadomić ale do niego by musiał ktoś po anglijskiemu napisać a ja w tym raczej nie piśmienny.

 

wyslalem mu info.

 

pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sobota tj 26.05 bieżącego roku. Od godziny 19.

 

Oczywiście, że przyjmiemy. (Mnie tam tylko maruder i bary zna :P )

 

Kto może niech wpada, Bary jeszcze nie, właśnie jutro chciałem tam podejść i pogadać.

Ale w ogródku to faktycznie troche tłoczno będzie.

 

Odnośnie jitssa, ja ni kumaty w mowie i piśmie po ichniemu więc to nie moja działka, ale poznać zawsze będzie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pi razy piwo mamy tyle chętnych osób :shock:

 

Maruda, Monia M+partner , Scooby, mc.li +osoba tow., BaRy, Intakwrx, wielkopolanin, harry26poz, chojny, KubeLek, gimof,

 

Jak mówiłem jutro tam pójde i pogadam co sądzą o gronie 13 osób.

 

huzar105 to wpadniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, Monia M+partner , Scooby, mc.li +osoba tow., BaRy, Intakwrx, wielkopolanin, harry26poz, chojny, KubeLek, gimof

 

A ja sie pytam: gdzie w tym wszystkim jest nasz Fotasek :lol: ?? Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie :wink: ?

 

pozdr.

Szymon

Szymon, a ze tak sie tez zapytam... dlaczego Ciebie i Krebelki nie ma na tej liscie, co? :sad:

 

 

 

 

BaRy, Patrykus tez bedzie?? Czy nic mu nie mowiles z racji subarowego, a nie imprezowego charakteru spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy, Patrykus tez bedzie?? Czy nic mu nie mowiles z racji subarowego, a nie imprezowego charakteru spotkania?

 

Zaraz, zaraz subarowo jak najbardziej, ale jest to spotkanie "towarzyskie" więc każdy może się czuć zaproszony. :)

 

nasz Fotasek
znów oczymś niewiem? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, Monia M+partner , Scooby, mc.li +osoba tow., BaRy, Intakwrx, wielkopolanin, harry26poz, chojny, KubeLek, gimof

 

A ja sie pytam: gdzie w tym wszystkim jest nasz Fotasek :lol: ?? Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie :wink: ?

 

pozdr.

Szymon

Szymon, a ze tak sie tez zapytam... dlaczego Ciebie i Krebelki nie ma na tej liscie, co? :sad:

 

 

BaRy, Patrykus tez bedzie?? Czy nic mu nie mowiles z racji subarowego, a nie imprezowego charakteru spotkania?

 

 

Potas jest poinformowany! Codziennie widuję Ewę, dziewczynę Potasa i coś przebąkiwała o alternatywnych planach w sobote, które już mają od dawna i że postarają się, ale chyba nie... itd. :) Ogólnie rzecz ujmując, jak Potas przybędzie, to tym większy szacun, bo tyle bidula musi przeszkód pokonać na drodze na piwo z nami :mrgreen:

 

BTW, jak ktoś ma ochotę rzucić okiem na foty Potasa, polecam http://www.autokrata.pl/lod/testownia/wszystkie/. Tam gdzie art. podpisany M.Podemski, tam i foty Bartka :cool:

 

Moje ulubione to foty Civica sedan "nad morzem" ale tak zrobione, że AE widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z WLKP po raz pierwszy.

 

Forum przygladam sie od dawna, a od calkiem niedawna mam to o czym marzylem.

Poza wzgledami oczywistymi, wizja MY08 "zmusila mnie" do przyspieszenia zakupow. :grin:

 

Chetnie dolacze sie do Was w sobote - czy znajdzie sie jeszcze jedno miejsce? :?: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z WLKP po raz pierwszy.

 

Forum przygladam sie od dawna, a od calkiem niedawna mam to o czym marzylem.

Poza wzgledami oczywistymi, wizja MY08 "zmusila mnie" do przyspieszenia zakupow. :grin:

 

Chetnie dolacze sie do Was w sobote - czy znajdzie sie jeszcze jedno miejsce? :?: :???:

 

Wiadomix zapraszamy :)

Wow ale nam się ekipa powiększa oby tak dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, Monia M+partner , Scooby, mc.li +osoba tow., BaRy, Intakwrx, wielkopolanin, harry26poz, chojny, marlowe, gimof,

 

Dziś poszedłem i odbiłem się od drzwi, ale przed chwilą właśnie dzwoniłem i... dowiedziałem się, że w ogrodku piwnym nie można rezerwować miejsc. Miły damski głos dopowiedział mi również, że grupa ok. 10 osób niestety przy jednym (1) stoliku nie usiądzie :???: .

 

Co robimy w takim razie? Zmieniamy miejsce czy liczymy na to, że jakoś się tam upchamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy w takim razie? Zmieniamy miejsce czy liczymy na to, że jakoś się tam upchamy...

 

Rezerwuj w środki, niech połączą stoły, jutro i tak ma być pogoda niepewna, a na upchnięcie się 10 osób (lub raczej nastu) nie liczył bym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...