Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chojny, mozesz mowic, ze Ty to ja... w koncu samochod taki sam... adres taki sam...

 

 

ey, mam nadzieje ze nie masz z jakas mafia sycylijska na pienku, bo jak nas pomyla to umarl w butach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do godziny spotkania - to jakoś tak po Dobranocce może? :cool:

A jako że to sobota będzie, to warto by jaką rezerwację zrobić, co by potem nie stać przed ogródkiem jak głodny kundel pod witryną rzeźnika - kto zadzwoni?

 

Znaczy się 19?

Mnie pasuje.

 

 

Masz nr ?

 

I na ile osób tak wstępnie 5? Reszta najzwyżej postoi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos moze mojego GieTeka :twisted: ?

To i ja wezme, nawet nic mi doplacac nie bedziesz musial :twisted:

 

Dżej-Dżej daj mi cynka na koma :wink: jak juz bedziesz wiedzial czy i kiedy bedziesz w Poznaniu. Trzeba kontynuowac projektowanie mojego ogrodka :grin:

Mialem byc w ten weekend,ale nie wiem czy dam rade, bo teraz straszny hejzel mam na uczelni :neutral: ale postaram sie z calych sil :smile:

 

A na slubie Why'a bede juz na bank, chocbym mial tylko na jeden dzien przyjechac :!: :lol:

 

Pozdro Scoob!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korzystając z okazji powiem wam jeszcze, ze u mnie na osiedlu widuje od jakiegos czasu pieknego Forysia. Model poprzedni, wersja US, 2,5XT, lotka nad szyba z tylu, ciemne szyby. Mruczy, choc troche za cicho jak dla mnie ;).

Biały.

Czarne felgi.

Zakochalem sie :grin: .

Najladniejszy Foryś jakiego widzialem. Jest moze wlasciciel na forum? Bo ostatnio troche nie na biezaco jestem z nowymi forumowiczami :oops: .

 

 

harry26poz

 

Obrazek

 

 

Harrego jest trudno złapać...

Może będę (chyba) nie długo widział coś przekazać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, mozesz mowic, ze Ty to ja... w koncu samochod taki sam... adres taki sam...

 

 

ey, mam nadzieje ze nie masz z jakas mafia sycylijska na pienku, bo jak nas pomyla to umarl w butach :mrgreen:

 

spoooko - w tym bloku mieszka(l) jakis mafiozo od krojenia samochodow, wiec czuj sie bezpiecznie. Na parkingu tez Subaryny znaja i cenia, wiec jestes "do przodu" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do godziny spotkania - to jakoś tak po Dobranocce może? :cool:

A jako że to sobota będzie, to warto by jaką rezerwację zrobić, co by potem nie stać przed ogródkiem jak głodny kundel pod witryną rzeźnika - kto zadzwoni?

Znaczy się 19?

Po.

Mi tak bardziej bliżej ósmej pasuje.

 

Masz nr ?

 

I na ile osób tak wstępnie 5? Reszta najzwyżej postoi :wink:

http://www.brovaria.pl/ ; (61) 858 68 68, 858 68 78, brovaria@brovaria.pl

 

Zrób na 6 albo 7 - łatwiej odstąpić w razie czego dwa miejsca niż potem ryczkę komuś spod dupy wyrywać... ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Gdyby nie Bary nie wiedziałbym o reaktywacji. Dostałem prywatną wiadomość z zaproszeniem. Dziękuję.

 

Niegdyś zaglądałem tutaj częściej, ale Wielkopolska nie udziela się w ogóle na forum Subaru. Najczęściej spotkania, eventy sportowe czy typowo towarzyskie, generowane są z innych źródeł. Mediatorem pomiędzy różnymi forami jest znana Wam Agniess, fotoreporter amator, która próbuje łączyć wszystkich miłośników sportów motorowych bez względu na markę. Od kiedy spotkania Wielkopolan z forum Subaru zaczęły sprowadzać się do ścigania się gokartami w Kinepolis zacząłem traktować je jako źródło informacji, opinii, pomocy technicznej; gdzieś mocno dalej jako spoiwo łączące forumowiczów. Mam nadzieję, że dzięki inicjatywie reaktywacji i sprzyjającej nam pogodzie zaczniemy poznawać się bliżej.

 

Ostatnio byłem na spotkaniach typowo streetracingowych na zaproszenie chłopaków z dubracing. Poniżej dwa linki będące esencją spotkań.

 

streetracing gru06

streetracing mar07

 

To pewna skrajna forma rozrywki, ale bardzo emocjonująca i rozładowująca jednocześnie. Gdybyśmy tak coś pomiędzy łącząc zainteresowania wszystkich znaleźli spotykając się częściej. Sądzę, że dojdziemy do porozumienia w nadchodzący weekend tak żeby kolejny meeting miał miejsce w plenerze i trwał oj trwał żeby :mrgreen:

 

Scooby cieszę się, że podoba Ci się moja wersja 4estera. Postarałem się aby takich opinii słyszeć więcej i udało mi się. Bardziej się znajomym 4ester niż STI podoba. Trudno :shock: Specjalnie do Rzeszowa goniłem po jedynego białego 2.5 XT US Spec w Polsce. Zamontowałem xenony, katalogowy, sportowy, biały grill, lotkę, o której piszesz, przyciemniłem szyby, zmieniłem koła na 18" ROTA Tarmac3 Gun Metal, marka wszechpopularna w społeczeństwie subaromaniaków z www.subydude.com ,wymieniłem układ wydechowy na SuperSprint idąc za radą Raju co planuje zrobić również w STI (owszem jest głośny w określonym przedziale obrotów, na wolnych mruczy, taki był zamysł); i takiego uznałem go za wystarczająco zrobionego. Wzorcem był 4ester, którego znalazłem kiedyś tutaj i tutaj. Różnimy się jedynie wysokością zawieszenia. Ale wszystko w swoim czasie :grin:

 

Jestem z niego bardzo zadowolony. Łączy funkcje auta turystycznego z zapasem mocy i ciekawą, alternatywną dawką adrenaliny. Co prawda nie jest to STI, ale zawsze ciekawie usiąść równie mocno nieco wyżej :grin:

 

huzar105 dlaczego trudno mnie złapać? Jestem dyspozycyjny o ile coś ciekawego się dzieję. Chociaż czasem roztargnienie skutkuje chociażby tym, że przegapiłem rejestrację na Plejady 2007 bedąc członkiem klubu i posiadaczem dwóch maszyn, z których ani jedna nie będzie miała okazji się mienić w białostockim słońcu damn!

 

Co do spotkania w nadchodzący weekend jestem ZA. Historie już nie takich zajefajnych OZów na STI opowiem Ci Bary przy piwie. Długo by się tutaj rozpisywać co i tak już wyjątkowo nastąpiło.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Bary nie wiedziałbym o reaktywacji. Dostałem prywatną wiadomość z zaproszeniem. Dziękuję.

 

No ładnie, ładnie :P

 

To pewna skrajna forma rozrywki, ale bardzo emocjonująca i rozładowująca jednocześnie. Gdybyśmy tak coś pomiędzy łącząc zainteresowania wszystkich znaleźli spotykając się częściej. Sądzę, że dojdziemy do porozumienia w nadchodzący weekend tak żeby kolejny meeting miał miejsce w plenerze i trwał oj trwał żeby :mrgreen:

 

Również na to licze :grin:

 

W takim razie zamawiam na sobote miejsce więcej, kurde babki mnie poszczelą, że tyle krzesełek wymagam :mrgreen: ale cóż

że klient płaci, klient wymaga. :lol:

 

Maruda, to w końcu wolisz przy brzeszku czy w środku? (no dużo zależy bo niewiem czym będziesz :wink: )

 

Jak pisałem powyżej na 19 ( a co nie będę Marudzie, tylko dogadzał :cool: )

 

PS. gimof, Monia M + ..?, BaRy, Maruda niepewny,KubeLek niepewny, Scooby niepewny, chojny niepewny, harry26poz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediatorem pomiędzy różnymi forami jest znana Wam Agniess, fotoreporter amator, która próbuje łączyć wszystkich miłośników sportów motorowych bez względu na markę.

 

Bardzo mi miło, że o mnie wspomniałeś.. :wink: Chociaż okazji jeszcze nie było, by się spotkać :razz: Myślę, że kolejny ALT będzie następną okazją do złączenia miłośników subaru jak i sportów motoryzacyjnych. :cool:

Nie wiem jeszcze, kiedy będzie kolejny ALT.. ale czekam na każde info.. i jak coś dam znać, mam nadzieję, że tym razem przyjedzie jeszcze więcej forumowiczów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż okazji jeszcze nie było, by się spotkać :razz:
Jak to nie, na jesiennym alcie, harry przecież był :)

 

wiem, ze był.. ale jakoś nie mógł mnie znaleźć.. się na siebie nie mogliśmy trafić :wink:

 

 

PS. Byś już przestała. :arrow: PW

 

Nie wiem, o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 dlaczego trudno mnie złapać? Jestem dyspozycyjny o ile coś ciekawego się dzieję. Chociaż czasem roztargnienie skutkuje chociażby tym, że przegapiłem rejestrację na Plejady 2007 bedąc członkiem klubu i posiadaczem dwóch maszyn, z których ani jedna nie będzie miała okazji się mienić w białostockim słońcu damn!

 

Kilku krotnie na mieście Cię próbowałem zatrzymać trąbić i tym podobne :roll: Zawsze uciekałeś :mrgreen:

Ostatnio byłem na spotkaniach typowo streetracingowych na zaproszenie chłopaków z dubracing. Poniżej dwa linki będące esencją spotkań.

Dlatego napisałem, że wiem gdzie Cię można złapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, to w końcu wolisz przy brzeszku czy w środku? (no dużo zależy bo niewiem czym będziesz :wink: ) :smile:

Łej no, tej, z brzega zawżdy wincy mijsca jezd. Ino że potym takie różne elementa i insze szuszwole łażom po Rynku, i płetwe wyciongajom do tych co z brzega siedzom. W sensie, że niby na pomoc dla bezdomnego brata chorego, albo na innom walke z kacem kcom jakieś drobne (grube tyż mogom być).

 

Ja tam jednakowoż jestem za brzegiem. Zawsze mogiemy udawać wyijontkowo bidnych studyntów, jakby co.

Jo ta nawet cołkiem galancie wyglondom jak taki bidny (choć może nie do kuńca jak studynt).

Nu. No to niech z brzega byńdzie.

Ło.

 

;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, a jak sie miewa Twoj dawno nie widziany nigdzie bardzo bliski krewny :wink: , niejaki GTA3 wraz z malzonka?

Domyslam sie, ze ciezko bedzie zeby oboje sie zjawili, bo ktos w koncu musie sie zajmowac latoroślą ale moze dasz rade Pawła namowic zeby wpadl na chociaz jedno... gora piec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, a jak sie miewa Twoj dawno nie widziany nigdzie bardzo bliski krewny :wink: , niejaki GTA3 wraz z malzonka?

Ten bardzo bliski, tylko daleko bardzo mieszkający?

Miewa się dobrze - zdrów na ciele i umyśle. ;)

 

Domyslam sie, ze ciezko bedzie zeby oboje sie zjawili, bo ktos w koncu musie sie zajmowac latoroślą ale moze dasz rade Pawła namowic zeby wpadl na chociaz jedno... gora piec :lol:

Możesz próbować - namiary masz. :cool:

A będą chętni żeby go potem na to jego wygnajewo odwieźć. :arrow: :?:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GTA3 rozmawiałem i raczej szanse są małe ale kto wie i może zdaży się jakiś cód. :wink:

 

Rozmumiem, że montujemy się w jakiś ogródek :?:

gimof zrobiłęś już jakąś rezerwacje :?:

 

Tylkjo niech pogoda będzie znośna, żebym znów nie ograbił Marudy z polarka jak to było ostatnio. :smile:

 

PS. Jeszcze można by jitsa zawiadomić ale do niego by musiał ktoś po anglijskiemu napisać a ja w tym raczej nie piśmienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzadko tu ostatnio zaglądam, że prawie przegapiłem. A przygarniecie dwie nowe twarze :oops: :?: A może nie nowe do końca, może już się z kimś mijaliśmy na ostatnich plejadach :mrgreen: :grin:, kojarzę BaRy'ego "granatową wściekliznę", ładnie krzaczory kosił w zeszłym roku pod operą w Sopocie. gimof dodaj proszę jeszcze dwie osoby do tej rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować - namiary masz. :cool:

No wlasnie sęk w tym, ze nie mam, jakis czas temu stracilem wszystkie numery, lacznie np z Twoim jak i calej reszty braci forumowej :evil: .

 

Z GTA3 rozmawiałem i raczej szanse są małe ale kto wie i może zdaży się jakiś cud. :wink:

BaRy, probuj do skutku :twisted:

Jak sie nie uda to moze niech jego starszy brat wykorzysta swoj niewatpliwy autorytet jaki posiada u mlodszego brata i mu wyperswaduje wlasciwe podejscie do tematu :mrgreen: .

 

No wiec ogolnie to juz moge z cala pewnoscia powiedziec, ze bede :twisted: . Stesknilem sie :mrgreen: .

 

 

Rozmumiem, że montujemy się w jakiś ogródek

Jak dla mnie mozemy sie zamontowac nawet w jakims PD/sq :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...