Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, 4mamut napisał(a):


Ford dał ciała ze nie zrobił fiesty rs w 4wd — było by to samo.
Yaris poprostu wygrywa ze tym ze takiego auta od 2000r nie było na rynku - 4wd turbo plus szpery i 1200 kg = i impreza type R w 1999

Niestety ceny rosną bo Ford czy Hyundai nadal robią 2wd zamiast zrobić 300 km w I20 plus 4wd.

 

 

Smutne to jest to, że nie będziemy mieli GR Corolli, a to by szło jak ciepłe bułki juz i to jest prawdziwym substytutem Imprezy ...ten Yaris taki troszkę ...zabawkowy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 4mamut napisał(a):


Ford dał ciała ze nie zrobił fiesty rs w 4wd — było by to samo.
Yaris poprostu wygrywa ze tym ze takiego auta od 2000r nie było na rynku - 4wd turbo plus szpery i 1200 kg = i impreza type R w 1999

Niestety ceny rosną bo Ford czy Hyundai nadal robią 2wd zamiast zrobić 300 km w I20 plus 4wd.

 

 

A nawet chyba przestają robic? Renault kończy z RS, Fiesta ST chyba tez Last Edition?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Smutne to jest to, że nie będziemy mieli GR Corolli, a to by szło jak ciepłe bułki juz i to jest prawdziwym substytutem Imprezy ...ten Yaris taki troszkę ...zabawkowy :unsure:

Zgadza sie , zreszta toyota produkuje yarisa na skraju opłacalności tak jak LFA i dokładnie wiedza czego klienci potrzebują ale nie opłaca im sie tego robić w serii pełnoprodukcyjnej w innych fabrykach a przecież moga  .  
Wiedza ze nikt  inny nie zrobi modelu ze względu na koszty produkcji zmian całego procesu  dla  linii montażowych dla 10 tys aut. I żadna inna firma nie ma szefa który jeździ pod pseudonimem w wyścigach :) 

u nas idą miliony eur na zmianę systemu produkcji na elektromobilnosc wiec jedyne fajne auta będą na tablicach zabytkowych :(  


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Smutne to jest to, że nie będziemy mieli GR Corolli, a to by szło jak ciepłe bułki juz i to jest prawdziwym substytutem Imprezy ...ten Yaris taki troszkę ...zabawkowy :unsure:

czekaj bo wypadłem z obiegu, co się stanęło z corolla? nie będzie na rynek, będzie tylko "pińcet"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luku napisał(a):

czekaj bo wypadłem z obiegu, co się stanęło z corolla? nie będzie na rynek, będzie tylko "pińcet"?


corollla gr to odpowiedz na brak yarisa na rynek północnoamerykański po tym jak napisali skargę ze yarisa nie moga kupić fani w us i Kanadzie . Tak coś kiedyś pisali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matros1 napisał(a):

Wczoraj dostałem informacje że dostawa znowu się opóźnia i teraz celem jest koniec sierpnia 2023 :facepalm:

 

Samochód zamówiony pod koniec 2021. Ten Yaris jest bardziej ekskluzywny niż Rolls Royce :upside-down-face_1f643-small:

 

Od 1.5 roku w aplikacji MyToyota widzę tylko to :unsure:

 

image.thumb.jpeg.600736bbabda5b84ba2a564692e2fd6e.jpeg

 

Może akurat na zimę będę ją miał :thumbup:

 

Słabo rzeczywiście , obyś się doczekał bo produkcja i sprzedaż została zakończona . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 4mamut napisał(a):


corollla gr to odpowiedz na brak yarisa na rynek północnoamerykański po tym jak napisali skargę ze yarisa nie moga kupić fani w us i Kanadzie . Tak coś kiedyś pisali 

Czekaj , może cos pominąłem , ale wydaje mi się ze Corolla GR miała być tylko RHD ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, carfit napisał(a):

Słabo rzeczywiście , obyś się doczekał bo produkcja i sprzedaż została zakończona . 

 

Sprzedaż tak, produkcja ma trwać do lipca 2023. 

Takich jak ja jest więcej:

https://www.gr-zoo.com/threads/whos-still-waiting.3234/page-4

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Turbo napisał(a):

To jest fajne autko pod warunkiem ze kosztuje rozsądne pieniądze i nie trzeba czekać latami - inaczej cały urok jakoś ulatuje…

Edytowane przez carfit
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał(a):

To jest fajne autko pod warunkiem ze kosztuje rozsądne pieniądze i nie trzeba czekać latami - inaczej cały urok jakoś ulatuje…

 

Oj tam oj tam. Dzięki temu że czekam to sobie w międzyczasie kupiłem Megane RS na osłodę. 

Teraz staram się żonie wytłumaczyć że są mi potrzebne oba :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2023 o 00:07, matros1 napisał(a):

 

Oj tam oj tam. Dzięki temu że czekam to sobie w międzyczasie kupiłem Megane RS na osłodę. 

Teraz staram się żonie wytłumaczyć że są mi potrzebne oba :D

I to jest dobra koncepcja. FWD, AWD i jeszcze jakies RWD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Renault w cenie Porsche...ale bardzo mi się podoba koncepcja na jakiej powstał i ostateczny efekt. Jeździłbym!

Mi także. Fajny samochodzik. Tyle ze odjechali z cennikiem grubo. Widziałem ze dwa razy na Jastrzebiu, całkiem szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam Ferrari, A110S zaczyna się od 350k PLN, A110R już pół bańki (i mam poważne wątpliwości że warto te ponad 150k dokładać do niego), ale to nadal są ceny za które z Ferrari to można jakiegoś starego trupa kupić albo coś po szkodzie do naprawy ;) a tu auto nówka sztuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Turbo napisał(a):

Gdzie tam Ferrari, A110S zaczyna się od 350k PLN, A110R już pół bańki (i mam poważne wątpliwości że warto te ponad 150k dokładać do niego), ale to nadal są ceny za które z Ferrari to można jakiegoś starego trupa kupić albo coś po szkodzie do naprawy ;) a tu auto nówka sztuka. 

 

tak dla kontrastu i "poddieżki razgawora" podrzuciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...