Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, llkuba napisał:

 

Co za koleś "kupił" kobiecie samochód a teraz twierdzi, że to jego i sprzedaje :biglol:.  

no ale sprzeda używane za tyle samo co kupił nowe, uczciwe podejscie. Jak dorzuci ten setup arcasting + kormoran to może wyślę ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, krist napisał:

no ale sprzeda używane za tyle samo co kupił nowe, uczciwe podejscie. Jak dorzuci ten setup arcasting + kormoran to może wyślę ofertę

 

Dżentelmen. Jak lubisz kupować używane rzeczy w cenie nowych to Twoja sprawa ;). Auto które miało box zainstalowany żeby podnieść moc czyli już po gwarancji ... mógł się nie chwalić ;). Nówka to nówka ... docieranie silnika wymiana oleju itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

 

 

Dżentelmen. Jak lubisz kupować używane rzeczy w cenie nowych to Twoja sprawa ;). Auto które miało box zainstalowany żeby podnieść moc czyli już po gwarancji ... mógł się nie chwalić ;). Nówka to nówka ... docieranie silnika wymiana oleju itd.

dokładnie.... poupalał, skatował sprzęt, filmiki nagrał , do końca nie wiadomo co ten box robi i w jakim stanie, oferta osobiście dla mnie fuj..... 

Edytowane przez carfit
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, carfit napisał:

dokładnie.... poupalał, skatował sprzęt, filmiki nagrał , do końca nie wiadomo co ten box robi i w jakim stanie, oferta osobiście dla mnie fuj..... 

To Felix jest ztck? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subaru Impreza STI napisał:

Panowie, nie oczekujmy że GR Yaris z drugiej ręki będzie funkiel nówka nie śmigany.

To nie samochód kolekcjonerski.

 

Tak tylko cena musi być adekwatna do stanu a tutaj są naruszone warunki gwarancji przez założenie boxa. Nic w filmie nie ma o docieraniu silnika i wymianach oleju. W jednym temacie pisałem z @carfit  o wymianie oleju i faktycznie to ma ogromne znaczenie tym bardziej, że Yaris nie miało lekko. Auto ma przebieg około 7 tysięcy kilometrów i było katowane co widać na filmach,  niestety "brokat" już zrobił swoje. W tym przypadku jeżeli byłbym zainteresowany a spóźniłem się to lepiej dogadać się z kimś kto ma rezerwację i kupić auto z zerowym przebiegiem. Oczywiście wszystko też zależy od ceny, ale czasem spokój jest ważniejszy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena odstępnego jest obecnie większa o około 20 000 PLN brutto.

A od dealera Toyoty w którym mam zamówione auto, wiem że niekiedy ludzie kupują za tą kwotę tylko świstek papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to okazja. Dostajecie używane auto w cenie tego z salonu(pierwsza pula) do tego trzeba dodać diengi za dodatki w które zainwestował, a i tak oszczędzacie 5 tysięcy według sprzedającego no i dostajecie gratis boxa dzięki któremu stracił pewnie gwarancje :D Pewnie i tak szybko się sprzeda.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FilipeK napisał:

jest pare wstawek gdzie slychać wydech  @carfit dla mnie póki co, po tym maxx performance, chyba numer jeden ;) Cena też spoko  

 

rozumiem że mówisz o tej australijskiej firmie ? 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Subaru Impreza STI napisał:

Cena odstępnego jest obecnie większa o około 20 000 PLN brutto.

A od dealera Toyoty w którym mam zamówione auto, wiem że niekiedy ludzie kupują za tą kwotę tylko świstek papieru.

za 20k brutto to bym nie sprzedał, ale netto bym sie zastanowił na dzień dzisiejszy:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

za 20k brutto to bym nie sprzedał, ale netto bym sie zastanowił na dzień dzisiejszy:D 

 

Jak zrobisz taki deal to daj znać to sól kupię jak się co niektórym rany potwierają to posypać i spokój :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FilipeK napisał:

nie no nie ma szans, żeby ktoś 20k netto dołożył do yarisa :biglol:

Może w Polsce nie, ale w innych np. we Włoszech, z pocałowaniem ręki :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...