Skocz do zawartości

Biała satynowa perła STIMY11


Dorsz914

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tommi1 napisał:

hmmm, że mógłbyś rozwinąć tę myśl?

 

Ogólnie można je założyć, ale już nigdzie nie pojedziesz bo obcierają o zacisk. Na 6-ciotłoku z Sti 2018 jest ok, ale na dużym 4-tłoku już szlifują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dorsz914 napisał:

 

Ogólnie można je założyć, ale już nigdzie nie pojedziesz bo obcierają o zacisk. Na 6-ciotłoku z Sti 2018 jest ok, ale na dużym 4-tłoku już szlifują.

Aaaa, no może masz i rację ja mam 19' ale nie ORI i nie szlifowały na 4 tłoku ale też et inne. 

Masz wyjście... zmień na 6 tłoka ;)

 

IMG-20200612-WA0004.jpg

IMG-20200612-WA0020.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 22:22, Remi napisał:

O! To ja już odpadam- zbyt wąsko, pod 245 musi być 8,5", a najlepiej 9" :)

 

Nie do końca... miałem Ultraleggery 18x9 i opony 245. Wychodzi niemały naciąg :wacko: Auto gorzej się prowadzi w takim stanie rzeczy. Taka szerokość felgi prosi się o 255/265. 

DSC_0498.thumb.JPG.17c11d33c7a317c5b04133a14a4e4e8d.JPG

 

@Dorsz914 Fajne autko, gratki spełnienia marzenia :) ale: eko badziewia które jeszcze widzę - OUT, remap - must have. Szkoda silnika na jego męczarnie w serii ;)

 Kolor felg na zimę cóż... odcień delikatnie mówiąc nie ten. Już te cygańskie barwy przerobiłem :biglol: Druga sprawa, że stricte ten model felgi oem w innym niż seryjny kolor w ogóle nie wygląda. Ozetki na lato z kolei piękne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gaceq napisał:

Druga sprawa, że stricte ten model felgi oem w innym niż seryjny kolor w ogóle nie wygląda.

 

E tam, to srebrne są dramat. Najlepiej w graficie wyglądają, co z resztą widać na wizualizacji od Dorsza.

Na czym jak na czym, ale na kolorach felg to ja się znam, chłopaki potwierdzą :upside-down-face_1f643-small: :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gaceq napisał:

 

 

 

@Dorsz914 Fajne autko, gratki spełnienia marzenia :)

Dzięki :) 

8 godzin temu, Gaceq napisał:

 

 

 

 

@Dorsz914 Fajne autko, gratki spełnienia marzenia :)  remap - must have. Szkoda silnika na jego męczarnie w serii ;)

 

 

 

Fakt faktem, że przydała by się lepsza reakcja na gaz, ale nie wiem. Nigdy nie grzebałem w mapach i jeździłem bezawaryjnie, dlatego się trochę tego obawiam. Chyba muszę jeszcze do tego dorosnąć. :) 

 

7 godzin temu, rosaskc napisał:

 

E tam, to srebrne są dramat.

 

Z tym się w 100% zgodzę i może po zimie pomyślę nad zmianą koloru w Enkei, ale kurde jakieś złote muszą być. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rosaskc napisał:

 

E tam, to srebrne są dramat. Najlepiej w graficie wyglądają, co z resztą widać na wizualizacji od Dorsza.

Na czym jak na czym, ale na kolorach felg to ja się znam, chłopaki potwierdzą :upside-down-face_1f643-small: :biglol:

 

Nie myślałem akurat o typowym srebrnym, choć nawet i on do nich lepiej od złota pasuje. Ten drugi oem o który mi chodziło nazywał gloss coś tam i do tej felgi jeden jedyny w mojej opinii. Grafit też niezły ale nie tak dobry jak ten. Pomijając fakt, że i tak najlepsze są BBSy :D

 

 

STI_2011_sedan_15_3458.jpg

Subaru-WRX-STI-MY11-03.jpg

DSC_0910.JPG

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 25.10.2020 o 13:03, rosaskc napisał:

O masz, kolejna biała Nubira. A zapowiadało się, że będę mieć niespotykane auto ;)

 Żeby mieć auto niespotykane pomimo zwykłego popularnego wyglądu (np niebieski i złote felgi:biglol:) to musi mieć jakąś unikatową cechę, jak np mój, duży przebieg :P :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tommyst napisał:

Bardzo ładne. Kolor biały w tej budzie jak najbardziej .Też  taki posiadam i jazda nim to bajka a miałem Gt(sti). wrx blob i tym najlepiej mi się  jeździ. U mnie felgi lato czarne  wyglądają spoko,na zime też mam złote.

 

20201111_223203.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 19:23, Oktan napisał:

  

 Żeby mieć auto niespotykane pomimo zwykłego popularnego wyglądu (np niebieski i złote felgi:biglol:) to musi mieć jakąś unikatową cechę, jak np mój, duży przebieg :P :D

 

Oktan co Ty mi tutaj z przebiegiem wyskakujesz? Ustalone jest, ze póki co to mój STI ma największy przebieg na forum :)

 

@Dorsz914 gratki, prawie identyczny jak moj. Jak już było w tym wątku, sporo się tych białych zrobiło. W moim wątku masz zdjęcia na banalnych białych i czarnych felgach. Te złote... hmmm... kto co lubi. 

Swoją drogą to chyba czas okleić reklamowo mojego, bo za dużo tych banalnych, białych STI sie porobiło ;)

Bezawaryjnego użytkowania i dużo radości z jazdy!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tsunetomo napisał:

Oktan co Ty mi tutaj z przebiegiem wyskakujesz? Ustalone jest, ze póki co to mój STI ma największy przebieg na forum :)

Przepraszam bardzo, względem wieku mój ma największy przebieg licząc od daty produkcji, a Twój za to jest stażem najbardziej przebiegnięty to fakt ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oktan napisał:

Przepraszam bardzo, względem wieku mój ma największy przebieg licząc od daty produkcji, a Twój za to jest stażem najbardziej przebiegnięty to fakt ;)

No tak, w ilości km/rok Twój doktor byl lepszy niż moj prezes ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 22:21, tommyst napisał:

Bardzo ładne. Kolor biały w tej budzie jak najbardziej .Też  taki posiadam i jazda nim to bajka a miałem Gt(sti). wrx blob i tym najlepiej mi się  jeździ. U mnie felgi lato czarne  wyglądają spoko,na zime też mam złote.

 

Dzięki. :) To prawda jeździ się lepiej niż starszymi no i o wiele wygodniej. No cóż człowiek coraz starszy się robi. :P:D 

W dniu 11.11.2020 o 22:34, Tsunetomo napisał:

 

@Dorsz914 gratki, prawie identyczny jak moj. Jak już było w tym wątku, sporo się tych białych zrobiło. W moim wątku masz zdjęcia na banalnych białych i czarnych felgach. Te złote... hmmm... kto co lubi. 

Swoją drogą to chyba czas okleić reklamowo mojego, bo za dużo tych banalnych, białych STI sie porobiło ;)

Bezawaryjnego użytkowania i dużo radości z jazdy! 

 

Dzięki również. :) Radość z jazdy jest cały czas. Białe felgi mi jednak też nie pasują i czarne OZ-ty będą też złote tylko jaśniejsze co by Mnie od cyganów nie wyzywali. :D Ogólnie jak na razie to złoty kolor mi najlepiej pasuje. Tych Naszych STI się faktycznie narobiło w białym kolorze. Nawet jeden jeszcze jest niedaleko Mojej miejsowości, ale jakoś mi to nie przeszkadza. 

 

A tym czasem dotarła do Mnie pierwsza część Invidii. Jeszcze tylko center i można montować. Ewentualnie jeszcze jakąś polerkę zrobię. 

 

DSC_3529.JPG

DSC_3515.JPG

Edytowane przez Dorsz914
  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, koziolek napisał:

Jak to się stało, że przegapiłem ten temat?:facepalm:

Świetna fura, zdrowy znośB)

Jest jeden problem, słabo się foci na lodzie (jak mój były lanos), a no i skąd ty kolec weźmiesz?;)

Moje większe zmartwienie to czy w ogóle będzie chociaż śnieg, żeby coś polatać niż znalezienie kolca. Tak się składa, że oryginalne 17" Enkei wchodzą na ten tłok i opony z kolcami też dostępne. :) 

 

Pozdrów koleżkę od czerwonego Subaru 1.6. W sobotę był u Mnie po graty od GT. Świat jest mały. :) 

 

Tymczasem wrzucam 2 filmiki z Invidią już na samochodzie :) 

 

 

 

 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dorsz914 napisał:

Pozdrów koleżkę od czerwonego Subaru 1.6. W sobotę był u Mnie po graty od GT. Świat jest mały. :)

Przekazał pozdrowienia, odpozdrawiam, to jest 1.6 na soft turboB)

9 godzin temu, Dorsz914 napisał:

Tymczasem wrzucam 2 filmiki z Invidią już na samochodzie :)

Fajnie robi ghhrrr :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dorsz914 napisał:

Moje większe zmartwienie to czy w ogóle będzie chociaż śnieg, żeby coś polatać niż znalezienie kolca. 

Nie przesadzaj, śnieg to jest dobry do nauki ;) - jak jest mokro, to na asfalcie też się fajnie lata a ci co potrafią jeździć to i na suchym dają czadu :).

 

Fajna ta Invidia, ładny dźwięk i wydaje się nie być uciążliwa dla uszu. Jakie wrażenia z wewnątrz auta?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...