Skocz do zawartości

Mazowsze VS Malopolska 12.05.2007


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no rozpedzil sie jak diabli i nietrafil w zakret :twisted:...tomo

 

A kamerzysta nie stał za taśmą :!: :twisted: Gdzie safety!?

 

Z tego co widzę to Gracowy kręcił piękne czasy i gdyby nie taryfa, to znowu GT byłoby wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozpedzil sie jak diabli i nietrafil w zakret :twisted:...tomo

 

A kamerzysta nie stał za taśmą :!: :twisted: Gdzie safety!?

 

Z tego co widzę to Gracowy kręcił piękne czasy i gdyby nie taryfa, to znowu GT byłoby wysoko...

 

no stalem daaaaaleko w polu no ale tomo.... ja nawet sie balem wsiasc do jego auta z nim.jak to mowili: dzikus :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Gracowy kręcił piękne czasy i gdyby nie taryfa, to znowu GT byłoby wysoko...

gracowy zdecydowanie daje rade :!:, no i bezposrednia, klasyczna konkurencja :smile: .

obawiam sie, ze po kilku szlifach w aucie moze nawet za bardzo bedzie dawal rade :sad:

ale nie ma lekko, zrobimy sobie puchar :wink: . bedzie sie dzialo :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla Zwycięzców! Porównuję Wasze czasy do czasów Carfita, który raczej wolno nie jeździ i auto ma dość szybkie :wink: . Musiało być naprawdę szybo, albo Edwin już zawsze musi ze mną "omawiać" strategię w noc poprzedzającą ściganie! Mam nadzieję, że następnym razem będę miał możliwość powalczyć z tak zacną ekipą...niestety 19-tego pracuję jako szofer Młodej Pary :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stalem daaaaaleko w polu no ale tomo.... ja nawet sie balem wsiasc do jego auta z nim.jak to mowili: dzikus :twisted:

 

A ja tam bardzo lubię z nim jeździć! Jakby Tomo szukał pilota do PZM kiedyś to proszę o rezerwację :mrgreen: Polisę na życie oczywiście mam :mrgreen:

 

gracowy zdecydowanie daje rade :!:, no i bezposrednia, klasyczna konkurencja :smile: .

obawiam sie, ze po kilku szlifach w aucie moze nawet za bardzo bedzie dawal rade :sad:

ale nie ma lekko, zrobimy sobie puchar :wink: . bedzie sie dzialo :twisted::mrgreen:

 

Jak dobrze pójdzie, to ja kiedyś w końcu też dołączę do Classic Cup :wink: Tylko proszę się ze mnie nie śmiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracowy zdecydowanie daje rade
odezwal sie ten ktory nie daje :mrgreen: ziom widzialem Cie kilka razy w akcji :arrow: muchos rispetto !

 

Jak dobrze pójdzie, to ja kiedyś w końcu też dołączę do Classic Cup
zapraszamy zapraszamy im wiecej klasykow tym jakos tak ladniej :wink:

 

Ma ktos jeszcze jakies zdjecia /filmy :arrow: Vert cykales jakies foty ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie jest film a fotki jutro bo czwartkowi syn sie pojawil wiec trudno ...trza mu wybaczyc a fotek jest ze sto ....saint ja kupuje teraz gt z klatka bajerami etc.ale evo to ... subarak to ...wlasciwe to zaluje ze shodan mnie przewiozl i dal sie przejechac ....bo nie spie, a i zona mowi ze zostawi mi wuerixa a sama zabierze ...misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie jest film a fotki jutro bo czwartkowi syn sie pojawil wiec trudno ...trza mu wybaczyc a fotek jest ze sto ....saint ja kupuje teraz gt z klatka bajerami etc.ale evo to ... subarak to ...wlasciwe to zaluje ze shodan mnie przewiozl i dal sie przejechac ....bo nie spie, a i zona mowi ze zostawi mi wuerixa a sama zabierze ...misia

 

Spoko, ochłoniesz z pierwszego wstrząsu, Imprezy też są fajne :wink: A najlepiej mieć jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracowy zdecydowanie daje rade
odezwal sie ten ktory nie daje :mrgreen: ziom widzialem Cie kilka razy w akcji :arrow: muchos rispetto !

no co :smile: , dolozyles mi sekunde w deszczu i to na zimowkach. zreszta ja tez nie mialem zbyt rewelacyjnych :mrgreen:

a teraz mnie mozesz troche postraszyc :razz: duza roznica na plus przy obecnym ladowaniu i zawiasie :grin: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...