Skocz do zawartości

Mazowsze VS Malopolska 12.05.2007


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie przed sekundą odebrałem telefon od naszego kolegi Bartka, ktory w sobotę po powrocie z Ułęża nie zdążył przejść przez próg swojego domu tylko od razu musiał zabrać żonę swoim jeszcze gorącym po upalaniu n-grupowym saxo i zawieść ją do szpitala. Od 11 dzisiaj nasz kolega jest tatuńciem młodego rajdowca (53cm i 3500g). !!!!!!!!!!

 

Propomuje puchary dla młodego rajdowca ( niech ma nz zachętę ) i dla Tatusia też!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek testując próbę którą przygotowaliśmy upolowałem niestety dwa ptaki :( Jeden szybą a drugiego przednim zderzakiem :(

 

No właśnie nie chciałem nic mówić, ale jakoś dziwnie smakował ten kurczak z grilla :wink:

 

Co do awarii Carfita to trzeba zobaczyć czy te klocki mają międzynarodową homologację ECE-R90 (wydawaną przez niemiecki TÜV Garching) zgodną z europejskimi wymaganiami dotyczącymi niniejszej branży. Norma poświadcza, że klocki hamulcowe prezentują wydajność i jakość części zamiennych w relacji z parametrami produkcji OE (na pierwszy montaż). Jeśli mają taką homologacje to według werdyktu Trybunały Europejskiego można je stosować i nie może to być podstawą do np. uchylenia gwarancji. To znowuz by świadczyło, że może coś nie tak z tarczami. Wyobraźcie sobie przejazd po serpentanach np. w Alpach (gdzie hamulce w dluzszym czasie dostają nawet mocniej niz przy poteżnym upalaniu), nagle pęka tarcza i lecimy poza trase - byłoby to dość stresujące :wink:

 

Gratulacje dla zwyciezcow! Wszyscy krecili bardzo równe czasy we wszytkich przejazdach - to są najlepsze 3 z 4 przejazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert / Norveg o co chodzi z tymi wynikami ? :shock: :!:

Robilismy 4 kolka z czego 3 byly brane do punktacji.

Jadac z Matim na OS1 owszem zatrzymalismy sie na trasie to trafieniu w okpne i ten OS odpada,pozostale 3 OS przejechalismy bez problemu, uzyskujac na ostatnim 135sec!

Moje obliczenia ktore zapisalem to:

OS2: 134,5 + 5sec kara

OS3: 138,4

OS4: 135,0

To daje : 412,9 ! czyli 6 a nie 13miejsce ????????????

What's up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziaje , że likwidacja klas i podział na regiony to tylko oszczędność na pucharach!!!(wg. mnie nie zmienia się regulaminu w czesie trwania eventu mimo , że był zajebisty). Pozdrawiam serdecznie uczestników i zawodowców : Tomo , Shodana i Łosia czapki z głów . Ken nie da się Ciebie objechać , jesteś strasznie regularny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski - równy z Ciebie gość , może kiedyś przyjedziesz do Ułęza dzień wcześniej

również było miło poznać... nawet mówiłem wczoraj Vertowi, że następnym razem przyjadę dzień wcześniej... pije zdecydowanie szybciej niż jeżdżę :mrgreen:

damy gazu! a rano zabierze nas laweta :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy, źle obliczyłeś bo kara za zle przejechaną trasę nie kara się 5 sekundami tylko taryfą - czyli 150% czasu przejazdu najlepszego zawodnika. I to właśnie na OS 2 dostaliście poraz drugi taryfę za źle przejechaną trasę. Taka jest punktacja na każdych zawodach kjs lub super oesie w Kielcach. 5 sekund jest za potrącenie opony/pachołka. Co nie zmienia faktu że wasz skład w GT szedł naprawdę grubo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berlin, jak chcesz robić klasę gdzie jest np. jeden samochód? A pucharów i tak jest na 3 klasy gdyż byliśmy przygotowani na to że będzie tyle załóg ile się zadeklarowało. Więc mi nie pitol o jakichś oszczędnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziaje , że likwidacja klas i podział na regiony to tylko oszczędność na pucharach!!!(wg. mnie nie zmienia się regulaminu w czesie trwania eventu mimo , że był zajebisty). Pozdrawiam serdecznie uczestników i zawodowców : Tomo , Shodana i Łosia czapki z głów . Ken nie da się Ciebie objechać , jesteś strasznie regularny!

 

berlin zadecydowalismy ze tak bedzie prosciej i ze w ogole to ma jakis sens no bo w klasie oska byly 3 puchary i 2 auta jezdzace itd,itp.

zapewniam cie ze nie robimy zadnych oszczednosci.wrecz niestety dolozylismy do eventu.

bo sa 3 komplety pucharow, mialo byc 26 aut jezdzacych, bylo 15, zarcia zamowionego na 50 osob itd itd.tak wiec mysle ze nie jest w porzadku ze wiekszosc ludzi zapisanych na event nawet nie wyslalo nam maila czy glupiego smsa.mysle ze ten fakt jest raczej malo przyjemny.trzym sie .vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za super zabawę. gratuluję chłopakom konkretnego ogarniania autek :smile:

 

vert, norveg, adam, bartek,wróbel & kolega w koszulce ducati :arrow: dzięki za sprawną organizacje

mikki dzięki za gadki i widowiskową jazdę :wink:

łosiu dzięki za przejażdżkę (szacun za przejazd z teściową jak mniemam :wink: )

wrc fan dzięki za fotkę (mam nadzieję, że jeszcze ją masz :mrgreen: )

maciek & artur fajnie, że wpadliście

grac, dobrze doginasz gietekiem :smile: , a z tego co pamiętam na drugim przejeździe minąłeś bramkę

tomo fajnie patrzeć na taką agresywną jazdę :grin:

carfit dobrze, że nic poważnego się nie stało, bo mogło się skończyć różnie

 

jeszcze raz dzięki wszystkim i do zobaczenia następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin nie byl w formie. :wink:

 

no i.....evo........evo .....evo.....to.......cuuuuuuuuuuuuuuuuuudo.

 

shodan mnie tak przewiozl ze....no szeroka smuga na gaciach byla :mrgreen:

a wrazenia takie ze jadac carfita autem bylo milo ale to co potrafi evo to tak jak bys porownal stjuningowana syrene bosto do wuerixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ale mi chodziło o podział STI i EVO i odzielnie GT i WRX nie o ośki chociaż TATA zamiatał super w tej sysuacji

 

tak. ale to tez w sytuacji braku odpowiedniej ilosci sti-gt stracilo sens. niestety.bo myslalem ze bedzie jeszcze fajniejsza zabawa...no ale trudno.bo wiem juz jaki bede mial nastepny samochod :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :mrgreen::mrgreen:

 

A jak wam mówiłem to samo ostatnio, to mnie od zdrajców wyzywali :mrgreen: Nie wspominając o koszulce Ralliart, co też spotkało się z dużą krytyką :mrgreen:

 

Czyli co? Wszyscy kupują EVO? :roll:

 

 

no chba na to wyjdzie :mrgreen:

ale ze by nie bylo, dyzajn subaraka wole zdecydowanie.znaczy sie do roku 2008 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :mrgreen::mrgreen:

 

A jak wam mówiłem to samo ostatnio, to mnie od zdrajców wyzywali :mrgreen: Nie wspominając o koszulce Ralliart, co też spotkało się z dużą krytyką :mrgreen:

 

Czyli co? Wszyscy kupują EVO? :roll:

 

 

no chba na to wyjdzie :mrgreen:

ale ze by nie bylo, dyzajn subaraka wole zdecydowanie.znaczy sie do roku 2008 :mrgreen:

 

Dyzajn EVO akurat jest lepszy. Ale mi nie daje spokoju dźwięk jednak :wink:

 

Wg. analityków rynkowych po wczorajszym Ułężu ceny EVO wzrosły średnio o 50% :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...