Skocz do zawartości

Mazowsze VS Malopolska 12.05.2007


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bea: 4luty1972 urodzony w zakopanem. babka ma zalozyla tam szkole im.Kenara.te szkole udalo mnie sie skonczyc i zdobyc fach jako lutnik.dom rodzinny nadal mam tam przy ulicy koscieliskiej. no to chyba moge byc malopolska nie ? :mrgreen:

 

Jak bys mi ten fach swoj przybliżył bo nie wiem czy grasz na czyms :shock: czy tez moze coś łączysz :?: :mrgreen:

AK

ps.szkołe znam z opowiadań dawnych pijących kolegow artystów :mrgreen:

 

no niestety 5 lat ciezkiego picia.jako ze bylem teoretycznie wnusiem zalozyciela i to z warszawy to niestety trza bylo udowadniac zem ziom z zakopanego no i walilo sie wode z gwinta w ilosciach hurtowych.wino czy piwo to nie bo to dla slabiakow z wawy.no ale jakos dalem rade.trudno bylo, bo rodzina artystyczna i czlowiek od malenkosci patrzyl jak bohema zakopianska sie bawi...czyli wali wode od rana do nocy... ale na szczescie to wszystko pamietam czyli nie jest jeszcze tak zle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea: 4luty1972 urodzony w zakopanem. babka ma zalozyla tam szkole im.Kenara.te szkole udalo mnie sie skonczyc i zdobyc fach jako lutnik.dom rodzinny nadal mam tam przy ulicy koscieliskiej. no to chyba moge byc malopolska nie ? :mrgreen:

 

Jak bys mi ten fach swoj przybliżył bo nie wiem czy grasz na czyms :shock: czy tez moze coś łączysz :?: :mrgreen:

(...)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutnik to powazny zawod. budowa instrumentow smyczkowych.

 

to ile tych "grających skrzyneczek" trzeba zbudować żeby się na WRX uzbierało... chyba że one są brandowane "Stradivarius"... czy jakoś tak... :mrgreen:

 

 

nie nie nic z tych rzeczy.ja jestem raptus i musze miec wsio szybko.zaduma i pochylenie nad czym mnie dziko nudzilo.szczesliwie powstawaly agencje reklamowe i tak stalem sie specem od projektow opakowan. no a z tego kasa jako taka jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za rozkręcenie wątku nie w temacie ale co się uśmiałam to moje :)

 

A i dowiedziałam sie jak szybko mozna zostać specem :) ale przestaję juz żartować bo nie dostąpię zaszczytu zółtej lampki i kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za rozkręcenie wątku nie w temacie ale co się uśmiałam to moje :)

 

A i dowiedziałam sie jak szybko mozna zostać specem :) ale przestaję juz żartować bo nie dostąpię zaszczytu zółtej lampki i kawy.

 

no ze by zostac spece to trzeba miec talent,tupet i dobry czas na start. a zaczalem w 93 roku wiec juz troche sie naumialem. a tak btw pamietasz pierwsza kampanie piwa okocim ? mariola okocim spojrzeniu ? no ...tak sie zaczynalo :wink: potem fajki: siedza pija lacky pala...to akurat moj slogan itp itp fajnie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariola mi sie nie podobala ale to w pewnym stopniu zrozumiale :) Verciu powiem tak, jestes geniuszem w swoim fachu a nazwa Twojej firmy jest kwintesencja geniuszu .

No, ufff, chyba zasluzylam na ten przejazd " 0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jutro rano wyjezdzamy przygotowac wsio na sobote.

fotokomorka sprawdzona,z wroblem wszystko omowione.snieg ma byc.czyli wszystko ogarniete.

 

wiec kto ma ochote to zapraszamy.kierowcow,kibicow etc.

jestem pod telefonem jak by co.509123400

 

przypominam o spotkaniu ktore startuje 9-9.30 zrobilismy maly manewr bo mati rano zaklada opony. ale mam nadzieje ze wiekszosc sie nie spozni.

 

ps.od dzis jestesmy partnerem stowarzyszenia:,,stop pijanym kierowcom,, wiec dostaniecie specjalne oznaczenia.

no i furki wymyc bo naklejeczki zawodowe beda.

 

pozdrawiam i tak jak powiedzialem wieczorem zamiescimy mape OSu.

 

do zobaczenia. vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że musi zmienić taktykę piatkowego ustalania wygranej bo dotychczasowa chyba jest juz nieaktualna.

 

Taktyka jest prosta;, wpadamy dziś z Danielem do "Nad Wieprzem " , tam czekaja na nas Vert i s-ka,i jak znam życie cos tam delikatnie bulkniemy, i jutro heja na zawody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma padac to moze darujecie sobie te 'cięcia'? Tak naprawde nic to nie wnosi wielkiego do jazdy, a ostatnio przy 2x mniejszej ilosci samochodow i dobrej pogodzie porobiły się dość głębokie wyrwy. Kto miał płyte pod silnikiem ten jej często używał pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma padac to moze darujecie sobie te 'cięcia'? Tak naprawde nic to nie wnosi wielkiego do jazdy, a ostatnio przy 2x mniejszej ilosci samochodow i dobrej pogodzie porobiły się dość głębokie wyrwy. Kto miał płyte pod silnikiem ten jej często używał pod koniec.

 

snieg ma padac wiec powinno byc spoko :mrgreen:

 

ta carfit i "delikatnie bulkniemy" ....... bedzie bulgotalo do rana :mrgreen:

 

Grac zawsze bedziesz mogl sobie nakleic na samochod to: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...