Skocz do zawartości

Mazowsze VS Malopolska 12.05.2007


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa ale Wam zazrdoszcze :evil:

MIKKI, nie jedz szybko tamtedy bo pamietasz jak sie to konczy... :wink:

Jak jechalem tydzien temu to stali w dwoch miejscach.Tam gdzie kiedys czyli na poczatki drogi z plyt i za Maciejowicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wurc - dzieki za mozliwosc transportu, jednak bylem zbyt spiacy i wk^%$#, zeby jechac taki kawal

i stac z wywieszonym jezorem, patrzac jak chlopaki daja czadu.

chcialem sie porownac z kilkoma szybkimi kawiorami, ale nie tym razem niestety :sad:

klasyk za kielcami zaczal sie buntowac na pelnego buta i po pol h konsultacjach grzecznie wrocilem do domu :sad: .

rozmawialem przed chwile a z mati'm. na razie czolowka wyglada dobrze (carfit 2:13 i tomo drugi) :smile: .

ale nie mam jednak pojecia czy wszyscy jechali :lol: , bo nie bylo czasu zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem mam nadzieje blahy, dla kogos kto ogarnia diagnostyke. przez telefon raczej ciezko :neutral: .

na pw odpisalem. a wyniki mogliby wysylac mailem, np po kazdej kolejce :mrgreen: .

w koncu maja ponoc wszystko na lapku, wiec co za problem puscic plik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem pewnie blahy, dla kogos kto ogarnia diagnostyke :wink: . przez telefon raczej ciezko :neutral: .

na pw odpisalem. a wyniki mogliby wysylac mailem, np po kazdej kolejce :mrgreen: .

w koncu maja ponoc wszystko na lapku, wiec co za problem puscic plik :twisted:

 

Z tego co wiem, to tam jest dzicz i były jakieś problemy z netem. Ale muszę to zbadać przy okazji następnej imprezy, chętnie mogę zostać koordynatorem ds. wyników online :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy czas jednego okrazenia mial po 3 kolejkach miał chyba Tomo. Ostro atakował też Shodan. Łosiu tez nie najgorzej ale chyba ze 2 sek. z tylu. Carfit złamał tarcze hamulcową i wraca na lawecie, podobnie jak Vert ktory zahaczył o pieniek i zanieczyścił środowsko sporą ilością oleju.

Ja się jak zawsze oszczędzałem - a wiadomo, ze jak człowiek się oszczędza to szybko pokazują mu się druty w oponkach i ledwo dojechałem do domu :wink:

 

Ogólnie genialna pogoda - cały czas słoneczko, wię przynajmniej można było heban złapać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzieki za imprezke !

Bylo grubo, pogoda wspaniala, trasa super ustawiona.

Pierwszy z tego co wiem Tomo, 2/Shodan,3Carfit albo Losiu ?

Next time proponuje przy brzozce ustawic szykane - wiesz why ? :twisted:

Mati dzieki za profesjonalny pilotaz :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich obecnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z poprzednimi dzisiejsza impreza była mega profi... numerów chyba nie odkleję :lol: :cool:

Szkoda tylko, że tyle lawet musiało przyjechać :roll:

Ja się natomiast cieszę, że Legac wciąż żyje i nie walnąłem "dacha".

Czasów nawet nie sprawdzałem i na pewno zamknę stawkę, ale bawiłem się (i jakby nie było też uczyłem) rewelacyjnie!!

Tomo i Shodan prawdopodobnie zdeklasowali konkurencję. Szacuneczek!

Pozdrowił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytstkie wynik i wsio jutro.padam.

 

bylo wspaniale,dzieki wszystkim ktorzy przybyli. :grin:

 

Ty se nie rob jaj, ja tu czekam na wyniki za wielka woda, obgryzam paznokcie z nerwow, a Ty jutro :mrgreen: W koncu chcem wiedziec, czy malopolska, czy mazowsze, gra idzie o wysoka stawke :wink: Pozdrowka dla wszystkich, zwyciezcow i pokonanych oraz pechowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, dzięki wielkie za świetną imprezę.

Miło było zobaczyć twoją mordkę czerwoną z wrażenia po okrążeniu ze mną :mrgreen:

 

Podziękowania dla tomo, łosia, carfita i innych za świetną walkę :cool: :grin:

 

Następnym razem mam prośbę, aby próba była 2 razy dłuższa.

No i start/meta powinny być zlokalizowane koło namiotu i grilla.

Poza tym wszystko SUPER !!!!!!! :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy tą imprezę wygrało Mazowsze czy Małopolska jest mało ważne...ważniejsze jest, że dzisiejszą imprezę wygrało EVO i to nie tylko w wynikach ale także "mentalnie" :twisted:

 

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie. Cieszę się, że wreszcie miałem okazję poznać osobiście parę nowych osób. 8)

 

Vert - super przygotowana impreza - profeska w każdym calu ;-) Magda była bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem przygotowania dzisiejszego spotkania ;-)

 

Dzięki wielkie i do następnego razu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że tyle lawet musiało przyjechać

Cholera czemu tak tajemniczo piszesz.Co sie stalo i komu..Carfit tarcza, Bolek drzewko ale cos jeszcze bylo :?: :shock: (mam nadzieje ze nie)

A gdzie sa pikczersy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...