Skocz do zawartości

Problem z sygnaturą


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czy parametry sygnatury zmieniły się względem wymagań wskazywanych podczas edycji?

Podczas próby zmiany sygnatury (wyrzucenie ogłoszenia ) system zgłasza błąd - "Wybrana sygnatura nie jest zgodna z Regulaminem. " - Za dużo grafik

Fotka mieści się oficjalnych wymaganiach więc nie wiem co chodzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Godzinę temu, Qóba napisał:

Hej,

mam problem z sygnaturą - nie jestem w stanie wstawić do niej odnośnika. Co jest w niej niedozwolonego? Widziałem linki w podpisach u wielu użytkowników :) 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

"W sygnaturce nie można teraz mieć zdjęć, filmów ani linków."

 

Dopiero kilka dni temu dotarło do mnie, że zniknęła mi sygnaturka. 

Głupie. Powrót do alfanumerycznej rzeczywistości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Czołem wszystkim!

co w końcu z tematem tego watku?

Ja dalej mijam forumowiczów z obrazkami w podpisach :mellow: wiec jak jest w końcu?
Z tego co pamietam od przesiadki na nowy silnik forum jest ten problem... a to już było z 5 lat temu

@Aga @aflinta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Matiz napisał(a):

co w końcu z tematem tego watku?

Ja dalej mijam forumowiczów z obrazkami w podpisach :mellow: wiec jak jest w końcu?
Z tego co pamietam od przesiadki na nowy silnik forum jest ten problem... a to już było z 5 lat temu

Na podstawie własnego doświadczenia wydaje mi się, że dopóki ktoś ma ustawione zdjęcie w sygnaturce to ono się wyświetla, ale jak zechcesz je zmienić to już system nie puści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za slaby w programowanie, żeby stwierdzić czemu tak jest, że jakiś algorytm puszcza tą zasade wybiórczo (podpisy z przed przesiadki forum zostaly- ale nowe nie mogą być dodane)
ale jestem na tyle mocny w ocenianie ,żeby stwieirdzić, że to niesprawiedliwe :P

Nie mam zamiaru głośno o to szczekać, bo nauczyłem już przez lata, ze w takich sytuacjach zamiast
jakiś dawny benefit nie jest rozszerzany o nową grupę chetnych, tylko zostaje odebrany wszystkim.  (dla uproszczenia nazwiemy benefitem, bo nawet pasuje)

 I tym którzy do tej pory z niego korzystali, jak i nowym którzy chcieli z niego korzystać, ale ich interwencja pobudziła "rozdajacego" refleksję o celowość tego benefitu.:ph34r:

Jednym słowem- nie chce być tym przez którego nikt nie bedzie miał obrazka w podpisie :biglol:
------------
A już tak całkiem na serio, były jakieś logiczne pobudki tej decyzji? Porawienie dzialania forum? Mniejsze obciażenie itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Matiz napisał(a):

A już tak całkiem na serio, były jakieś logiczne pobudki tej decyzji?

Za duże zdjęcia w sygnaturach. Czasem na pół strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matiz napisał(a):

chyba jestem za slaby w programowanie, żeby stwierdzić czemu tak jest, że jakiś algorytm puszcza tą zasade wybiórczo (podpisy z przed przesiadki forum zostaly- ale nowe nie mogą być dodane)

 

To akurat banalne. Walidacja zgodności podpisu jest przy zmianie/dodawaniu nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...