Skocz do zawartości

Który samochód jest szybszy od mojej Subarki WRX?


A.D.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Subarka WRX to najlepszy samochód na świecie. Do 4 tys. obrotów to normalny samochód, a od 5 tys. obrotów to wcielony diabeł. Nawet moja żona poczuła smak jazdy tą gablotą, pomimo, że była nieco przeciwna jej zakupowi. Orgazm w WRX-sie to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana smakuje leppiej gdy odnosisz ją do gryczy porażki. :)

 

Rigoli, to nie wyścigi na światłach tylko totalne cuda technicznych modyfikacji.

 

Śmiechu...masz 300% mojego elektoratu w jakichkolwiek wyborach wystartujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Subaru Impreze w Lesznie (kolo poznania) ze sportowym spojlerem koler niebieski falgi srebrne ze świateł poszedł jak strzała moze to ktoś z was drodzy forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsu Eclipse dobre zarty napewno nie seria

 

 

GSX jest chyba porównywalny z WRXem?

napewno nie seria do 100km/h ma z tego co pamietam 6.9 - 7.1

Nie do końca. W danych fabrycznych w miskach podane są dane uśrednione, czyli w miarę sprawny kierowca jest w stanie skręcić to auto sporo lepiej. Mimo wszystko z WRX raczej szans nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

Honda Civic Type-R

Toyota Corolla TTS czy jak to sie tam zwie

Golf GTi (koniecznie zlac! :twisted:)

Seat Ibiza Cupra

Honda Prelude

Honda Accord

Toyota Celica (aktualny model, bo z GT-4 chyba moga byc klopoty :roll:)

 

NIE (tzn, jesli tamten jest dobry, to moga byc klopoty, albo niezaleznie od tego jak tamten jezdzi, nie dasz rady :wink: )

Misiek EVO :wink:

Mitsubishi Eclipse

Porsche Cayenne Turbo :shock:

Nowsze modele BMW 5 i 3 z nalepka "M" na dupie :wink:

rozne Merc-sedesy z nalepka "AMG" na dupie (nawet niepozornie wygladajace C-Coupe :!:

motory (ale co tam, dla jaj czasem smiesznie moze byc :) )

 

a co jesli sie ma wrx sti 2.5t? chyba pare samochodow z tego dolnego zestawu trzeba by bylo przeniesc na gore...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś o umiejętnościach kierowcy? Na prostej to mój 4 letni syn może jeździć

Ty Wrx nie byc taki zgryzliwy, co ty myslisz ze Subaru nazywaja Real Drivers Car zeby ludzie nim cos wiecej niz tylko dodac gazu potrafili :?: Popatrz lepiej na wazniejsze aspekty posiadania takiego wozu, ma fajny burczacy wydech, jest drogi i duzo pali no i jest drogi (ze drogi jest chyba juz wspominalem ??) mozesz zawsze podjechac do jakiejs panienki i powiedziec: Ej ty mam fure za 150 000, pali jak smok ale jak sie tyle "zarabia" to kurde mnie stac, nie ?? a potem odstawiasz jakiegos frajera w Punto 1.1 na prostej i kazda twoja, trzeba po prostu wiedziec jak byc prawdziwym facetem.

 

CTD- Prawdziwy Daddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o umiejętności, bo jaki byłby obciach, gdyby ten Punto 1.1 objechał Cię na trudnej technicznie, krętej drodze. Samochód to nie wszystko.

Pozdrawiam

 

Dokładnie tak. Któryś z Forumowiczów miał opis pasujący do wypowiedzi WRX: "proste drogi są dla szybkich samochodów, kręte dla szybkich kierowców" Pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o umiejętności, bo jaki byłby obciach, gdyby ten Punto 1.1 objechał Cię na trudnej technicznie, krętej drodze. Samochód to nie wszystko.

Pozdrawiam

 

Dokładnie tak. Któryś z Forumowiczów miał opis pasujący do wypowiedzi WRX: "proste drogi są dla szybkich samochodów, kręte dla szybkich kierowców" Pzdr M;)

dokladnie to "proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców" a powiedzial to Colin McRae :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o umiejętności, bo jaki byłby obciach, gdyby ten Punto 1.1 objechał Cię na trudnej technicznie, krętej drodze. Samochód to nie wszystko.

Pozdrawiam

 

Dokładnie tak. Któryś z Forumowiczów miał opis pasujący do wypowiedzi WRX: "proste drogi są dla szybkich samochodów, kręte dla szybkich kierowców" Pzdr M;)

dokladnie to "proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców" a powiedzial to Colin McRae :wink:

pozdrawiam

 

Dzieki za poprawke ale o to mi chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny ComeToDaddy, nie chodziłem być zgryźliwy. Chodziło mi o umiejętności, bo jaki byłby obciach, gdyby ten Punto 1.1 objechał Cię na trudnej technicznie, krętej drodze. Samochód to nie wszystko.

Pozdrawiam

Sympatyczny WRX'ie moze ty zgryzliwym nie chciales byc, ale ja jak najbardziej, moj post byl bardzo, bardzo cyniczny :lol: pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zwyklym WRXem to powinna sobie Impreza GT poradzic 8) w koncu silnik w zaleznosci od rocznika o bardzo zblizonej mocy, a waga zapewne mniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

A tak z ciekawości to ostatni GT'99 ile ważył ???

 

Wg mojego źródła, GT'99 - 1200 kg, a aktualny WRX 1370 kg

Wiec tak czy tak GT bylby szybszy, 7 KM nie robi takiej roznicy jak 170 kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...