Skocz do zawartości

Który samochód jest szybszy od mojej Subarki WRX?


A.D.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie - przegrywać na światłach - nie każdy lubi. Moze podpowiecie mi, przy których gablotach lepiej udawać, że szuka się stacji radiowej, no i które z nich, choć wyglądają groźnie, poczują tylko zapach spalin wydobywających się z mojej dwururki. Gwoli ścisłości, to posiadam WRX model 2003 (225 KM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze jak masz tak mocne auto to już nie powinieneś mieć takich kompleksów, wystarczy tylko wyczuć autko (kiedy bierze sprzęgło, przy jakich obrotach zmieniać biegi) i chyba wtedy ciężko będzie znaleźć auto co da rade WRX'owi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre pytanie :lol: teraz na suchym to moze cie wyprzedzic nawet zwykly golf TDI o ile wlasciciel umie dobrze operowac pedalami, ale nie lam sie, juz niedlugo zima, znowu bedziesz miszczem prostej :wink

 

wątpie żeby poczciwy ropniak dał rade WRX'owi chyba że po jakimś chip tuningu mocnym, może na pierwszych metrach by jechały w miare równo ale potem...

 

siwy dym i czarne chmury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - przegrywać na światłach - nie każdy lubi. Moze podpowiecie mi, przy których gablotach lepiej udawać, że szuka się stacji radiowej, no i które z nich, choć wyglądają groźnie, poczują tylko zapach spalin wydobywających się z mojej dwururki. Gwoli ścisłości, to posiadam WRX model 2003 (225 KM).

 

to dziecinada

 

jezdzi w Polsce maluch, ktory ma 160KM i niecale 6 sekund do setki

uwazaj na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - przegrywać na światłach - nie każdy lubi. Moze podpowiecie mi, przy których gablotach lepiej udawać, że szuka się stacji radiowej, no i które z nich, choć wyglądają groźnie, poczują tylko zapach spalin wydobywających się z mojej dwururki. Gwoli ścisłości, to posiadam WRX model 2003 (225 KM).

 

szczególnie zwróć uwage na srebno szczykawke (forester) ze z zółto nalepko na tylny klapie. Kierowca jes wariat. Nalepek jes taki jak ten na lewo od wypowiedzi.

 

Matka chrzesna - wariat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWANIE ja bym tak zle nie ocenial naszego swiatlomierza ( mierzy sie na swiatlach). W koncu z jakiegos powodu i Ty jestes na tej stronie.

Kazdy sie czasem scignie, jeden rzadziej drugi czesciej. A te linki u ciebie pod MASZ NIEZLE PROBLEMY to aby nie do scigania sie?

A ze ktos woli nie dostac no coz...

 

Mnie jak kiedys pisalem dymnal mercedes C klasa i odjechal w sina dal. A nie mial zadnych oznaczen. Az tak bardzo nie plakalem, raczej mnie to zainteresowalo.

 

Natomiast Mr A.D. najwazniejsza jest swiadomosc, ze sie moze, co z kolei nie zabrania szybkiego ruszania ze swiatlem - bo to jest zachowanie prospoleczne, szybkie truszanie, wieksza przepustowosc na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak na poważnie, to może ktoś by mi jakąś markę wymienił?

 

Ferrari

Bugatti

Lamborgini

Porsche

Fiat 126p (ten wspomniany wyżej)

Subaru forester ten z żóltym nalepkiem

Leszek Kuzaj w czymkolwiek( poza miejskim autobusem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

Honda Civic Type-R

Toyota Corolla TTS czy jak to sie tam zwie

Golf GTi (koniecznie zlac! :twisted:)

Seat Ibiza Cupra

Honda Prelude

Honda Accord

Toyota Celica (aktualny model, bo z GT-4 chyba moga byc klopoty :roll:)

 

NIE (tzn, jesli tamten jest dobry, to moga byc klopoty, albo niezaleznie od tego jak tamten jezdzi, nie dasz rady :wink: )

Misiek EVO :wink:

Mitsubishi Eclipse

Porsche Cayenne Turbo :shock:

Nowsze modele BMW 5 i 3 z nalepka "M" na dupie :wink:

rozne Merc-sedesy z nalepka "AMG" na dupie (nawet niepozornie wygladajace C-Coupe :!:

motory (ale co tam, dla jaj czasem smiesznie moze byc :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C32 AMG nie jedzie....

 

W sumie racja, ten "seryjny" nie :oops: ale zdarzaja sie takie jeszcze grzebane, ktore jada z STi-em rowno.....no, prawie :twisted:

 

 

 

Co po niektóe groźnie wyglądające też nie jadą.

 

Wiadomo, ale OGOLNIE z nimi sie raczej szans nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volkswage, mercedes, audi, bmw, opel, ford, fiat, alfaromeo, lancia, renault, peugot, honda, toyota (zwlaszcza HWojtka;) ) mazda (zwlaszcza byla HWojtka :D ) no i oczywiscie Mitsubishi- wystarczy :?: (to z tych popularniejszych)

HWojtek a co on ma takiego w tej MR2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...