Skocz do zawartości

Subarowa choroba postępuje


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Tsunetomo napisał:

To super. Daj znać jak bedzie sie wybierał, jesli nie masz nic przeciwko chętnie dołączę.

Tylko muszę jakies sensowne opony ogarnąć na mokre...

 

Dam znać następnym razem. :) Z tymże zapewne będzie to tor Jastrząb, bo najbardziej mi pasuje.

Masz trochę opon do wyboru - pełne deszczowe (Michelin, Pirelli, Hankook), mogą być Extreme VR1 w mieszance W3 albo W5, ewentualnie jak ja miękkie Micheliny docięte na mokre wedle zaleceń producenta.

 

image.png.5d96a567604da8b16c4cbf30a4ccbed4.thumb.png.6e7412df2dabb9fb9371b317583e4c8e.png

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rosaskc napisał:

 

Dam znać następnym razem. :) Z tymże zapewne będzie to tor Jastrząb, bo najbardziej mi pasuje.

Masz trochę opon do wyboru - pełne deszczowe (Michelin, Pirelli, Hankook), mogą być Extreme VR1 w mieszance W3 albo W5, ewentualnie jak ja miękkie Micheliny docięte na mokre wedle zaleceń producenta.

 

image.png.5d96a567604da8b16c4cbf30a4ccbed4.thumb.png.6e7412df2dabb9fb9371b317583e4c8e.png

Poszperam cos poźniej za tymi oponami. Dużo się nie najeżdżę w tym roku bo czas na remont silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tommi1 napisał:

Nie, no nowiutkie P2P za pół ceny i jeszcze dowiozę pod wskazany adres a i zmienię... :P

Jakbyś jeszcze felgi jakies fajne dorzucił to może...?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawka z rana, rzut oka na kalendarz oraz prognozę pogody... Jadę w sobotę na Jastrząb :mrgreen:

Kto chce dołączyć? W teorii będzie sucho i około 9 stopni. Z takim wyprzedzeniem prognoza to oczywiście nic pewnego, ale raczej nie spodziewałbym się lepszych warunków w tym roku.

 

Screenshot_20201130-121811.thumb.jpg.35f61dc66a4d58667a70427c02371c71.jpg

 

@MDsuperstar @Tsunetomo @Tommi1 @Oktan @marcinwrxsti @woyt @Ptasi0r @chris_air

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rosaskc napisał:

Kawka z rana, rzut oka na kalendarz oraz prognozę pogody... Jadę w sobotę na Jastrząb :mrgreen:

Kto chce dołączyć? W teorii będzie sucho i około 9 stopni. Z takim wyprzedzeniem prognoza to oczywiście nic pewnego, ale raczej nie spodziewałbym się lepszych warunków w tym roku.

 

Screenshot_20201130-121811.thumb.jpg.35f61dc66a4d58667a70427c02371c71.jpg

 

@MDsuperstar @Tsunetomo @Tommi1 @Oktan @marcinwrxsti @woyt @Ptasi0r @chris_air

Dzięki Rosiu ale dalej kobyła na docieraniu i nie wystrojone jeszcze. Raczej na wiosnę coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rosaskc napisał:

Wpadnij na małe jazdy na tym, co masz, a po strojeniu będziesz bawić się dalej.

Nie dobry pomysł... Nie ładnie tak podpowiadać :P Docierać zgodnie z zaleceniem tjunera, nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MaciekK napisał:

Nie dobry pomysł... Nie ładnie tak podpowiadać :P Docierać zgodnie z zaleceniem tjunera, nie inaczej.

Nie mówię, żeby docierał inaczej :) Niech dotrze zgodnie z zaleceniami (5 dni jeszcze ma), a następnie fiuuuuuu na tor :D

 

Ty, Maciek, co robisz w sobotę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Kawka z rana, rzut oka na kalendarz oraz prognozę pogody... Jadę w sobotę na Jastrząb :mrgreen:

Kto chce dołączyć? W teorii będzie sucho i około 9 stopni. Z takim wyprzedzeniem prognoza to oczywiście nic pewnego, ale raczej nie spodziewałbym się lepszych warunków w tym roku.

 

Screenshot_20201130-121811.thumb.jpg.35f61dc66a4d58667a70427c02371c71.jpg

 

@MDsuperstar @Tsunetomo @Tommi1 @Oktan @marcinwrxsti @woyt @Ptasi0r @chris_air

Na takie warunki to opony mam :) Zapisałeś się już? Jeśli nie masz nic przeciwko to chętnie dołączę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tsunetomo napisał:

Na takie warunki to opony mam :) Zapisałeś się już? Jeśli nie masz nic przeciwko to chętnie dołączę. 

a możeze będzie padać :P, jak coś to jadę w kierunku Warszawy jutro wiec mogę zabrać wety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 12:20, rosaskc napisał:

Zakumałem, dlaczego wy wariaty macie po tyle kompletów. Kupiłem w czwartek od kolegi Wojtka Micheliny R11 podocinane na mokre.

A mówiłem żebyś nie wyprzedawał kompletów felg, tylko odwrotnie? To nie słuchałeś :biglol:

R11 na takie warunki jak miałeś nie są za dobre, nawet docięte. One fajnie kleją na lekko wilgotnym ale nie na mokrym. Generalnie seria rajdowych pilot sportów R11, R21, R31 czy Pirelli RK to świetne opony. Wszelkie sukcesy jakie robiłem hawkiem były właśnie na tych modelach. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tommi1 napisał:

a możeze będzie padać :P, jak coś to jadę w kierunku Warszawy jutro wiec mogę zabrać wety ;)

A felgi masz? ;)

A poważnie to rozmiar chyba nie taki masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tommi1 napisał:

Felg brak :OO:.

P.S. Miałem założone je na 8' i bylo git.

Ona jest homologowana (FIA) na 8'. 

Te opony co ma Tommi1 są mega dobre. Jak ktoś chce dobrego WETa, to niech bierze, bo jest ich mało. Są na 8 cali. Aż się dziwię, że sprzedaje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale mamy plany terenowe na sobotę, gdyby nie to to bardzo chętnie bym zajechał na jastrząb :)

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rosaskc napisał:

W sensie Forka targacie na spacer? ;)

Spacerem bym tego nie nazwał ale tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MaciekK napisał:

Ja obecnie raczej nie, ale kto to wie, może coś się pojeździ ... :) 

Bierz osiemnastkę i śmigaj ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Na takie warunki to opony mam :) Zapisałeś się już? Jeśli nie masz nic przeciwko to chętnie dołączę. 

Właśnie się zapisałem :) Rezerwuj prędko, bo na przykład w zeszłym tygodniu jednego dnia było jakieś 20 miejsc, a następnego zero... W ten sposób w sobotę wylądowałem na Słomczynie, nie na Jastrzębiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rosaskc napisał:

Właśnie się zapisałem :) Rezerwuj prędko, bo na przykład w zeszłym tygodniu jednego dnia było jakieś 20 miejsc, a następnego zero... W ten sposób w sobotę wylądowałem na Słomczynie, nie na Jastrzębiu :P

Zapłacone :) Ktoś jeszcze dołączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...