Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to miałem ostatnio pewien "zgryz" z Kajtkiem. Kibicowałem mu, ale jego "dojeżdżanie" mnie nie emocjonowało.

Teraz emocje są w zenicie. To się nazywa jazda!!! W tak silnej  konkurencji bije się o wygraną. Pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Dodatkowo mamy też fajny punkt odniesienia. Miko Marczyk jechał w bardzo zbliżonej stawce, ci sami kozacy. Dodatkowo to dla wielu drugi rajd po szutrze, a Kajta pierwszy po przerwie. Tym bardziej szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie miałem żadnego zwątpienia co do Kajto. Zawsze byłem fanem.

Denerwowalo mnie jak "kibice" szybko zapomnieli o jego szybkości, zwycięstwach, talencie i pracy jaka musi wykonywać żeby w ogóle wystartować i spiąć budżet.

Gdy dojeżdżal na p3 lub niżej to od razu było że się wozi:toobad: ale, że oszczędzając auto bo nie ma kasy wyjmuje mistrza Europy niewielu chciało docenić.. A już w ogóle gdy starym lanosem objechal wszystkich w rsmp o ile soe nie myle we wszystkich rajdach sezonu w 2013r gdy na trasach zadomowione były s2000 był to kosmos :superhero:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

A i nasz Hołek jedzie w najmocniejszym z możliwych towarzystwie...i wygrywa. Dwie metamorfozy w ciągu jednego dnia. Dzień Polski....

......tylko pewnie Robert popsuję tą passę :(

nie było tak źle! gdyby nie słaba zmian opon, ponad 8 sek dłużej niż inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze mlody Solberg ladning pozamiatal towarzystwo ale Kajto na prawde z dobrej strony sie dzisiaj pokazal.Toyota dziwne ale nie ma podenscia do Hyundaia. Breen tez swietnie ten chlopaki na prawde zasluguje na stale miejsca w tym cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze mlody Solberg ladning pozamiatal towarzystwo ale Kajto na prawde z dobrej strony sie dzisiaj pokazal.Toyota dziwne ale nie ma podenscia do Hyundaia. Breen tez swietnie ten chlopaki na prawde zasluguje na stale miejsca w tym cyklu.
Każdy z kierowców Toyoty złapał dziś kapcia, oba auta są na równi tylko Tanak robi różnicę u siebie.

https://dirtfish.com/rally/what-we-learned-from-saturday-in-estonia/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

Toyota dziwne ale nie ma podenscia do Hyundaia. Breen tez swietnie

 

Nie stawiałbym Hyundaia tak wysoko. To bardziej kierowcy. Tanaka nie ma co tłumaczyć....to Tanak ;) , a Breen już tu jechał, więc na pewno jego pewność jest półkę wyżej, niż chłopaków z Toyot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, boy napisał:

Każdy z kierowców Toyoty złapał dziś kapcia, oba auta są na równi tylko Tanak robi różnicę u siebie.

https://dirtfish.com/rally/what-we-learned-from-saturday-in-estonia/

Nie zgodzę się. Makinen przed chwilą potwierdzl ze auto nie ma przyczepności na wyjściu z zkretow dlatego nie maja 100% prędkości tutaj. Wyjaśnił ze testowali w innych warunkach i niestety nie maja na ten rajd takiego setupu jak by chcieli. Seb tez mieszał z ustawieniami wczoraj caly dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po. Gratki dla Tanaka , pierwsze zwycięstwo w nowych barwach w domowym rajdzie. Breen tez pięknie. Chlopaki w Toyocie troche słaby start ale wywożą punkty zwłaszcza Evans z Sebem. Dla Therrego ten sezon właśnie się chyba skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...