Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem kapec i jeszcze jakies problemy z hydraulika chyba. Przyznam ze uklad sil na koniec zyskał by przy takim pozycjach. Therry by duzo odrobił a tak ze Evsns by się zbliżył do Seba no i Ott moze by miał jeszcze szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie jutro walka miedzy francuzami, oby Loeb wygrał z koniem :), brawa dla Kajtka , jedzie świetnie  z dużą przewagą nad drugim. Neu po za zasięgiem już . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, carfit napisał:

ale bedzie jutro walka miedzy francuzami, oby Loeb wygrał z koniem :), brawa dla Kajtka , jedzie świetnie  z dużą przewagą nad drugim. Neu po za zasięgiem już . 

Zapowiada sie swietnie ale mysle ze koniu wrzuci 6 bieg i zrobi papa. Tak czy siak Loeb jest niesamowity , z tak małym wjezdzeniem dalej ma świetne tempo. Jezeli by wrócił do dawnego programu przygotowań i jechał pełny cykl to jeszcze by chłopaka namieszał. A Kajto gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogrom, kapeć na kapciu. Wypaczony wynik, którego w kontekście krótkich mistrzostw nie da się nadrobić.

Evans spokojnie do mety, a walki Sebów, na którą się szykowaliśmy, nie doświadczymy już w tym roku...i chyb w ogóle już, bo Loeb, z tego co przebąkuje, nie ma propozycji na przyszły rok.

 

Jeszcze PS, mam nadzieje, że Ott weźmie pięć punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się wstawać a tu taki kocioł :biglol: Walka o P2 to jeszcze będzie i to ostra. Tymczasem Evans jechal w sumie solidny rajd bez podejmowania zbędnego ryzyka i sie opłaciło. Oj bedzie ciekawa końcówka sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jumpman napisał:

Prowizoryczna klasyfikacja... Serio? Evans?

 

To świetny kierowca, ale na niektóre rajdy, tu 4-5 zawodników  musi mieć kłopoty, by dowiózł sukces.

Breen, Sordo i on to raczej tło dla zmagań najlepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adi napisał:

Jednakowoż, jak Ogier nie dojedzie któregoś z następnych rajdów, a EE dowiezie jakieś w miarę solidne punkty...to wyjeździ mistrza.:huh:

Ja nie mam z tym problemu. Miał niesamowite tempo na MC wygral tez Szwecję czasami a nie problemami innych. Potem tempo troche spadło ale to nie tak ze przestal istnieć. Jedzie i jechal kontaktowo do czołówki. Sam powiedział po pierwszej pętli ze ma rezerwy ale musiał by wtedy duzo bardziej ryzykować a tego nie chce. Tempo bylo dobre bo był tylko tylko 20 sek za Therrym i Ogierem i dla mnie rozegrał to mega taktycznie. Będąc 2 w mistrzostwach ms ten komfort ze moze dowozić solidne punkty a nie wygrywać za wszelką cenę. W tej chwili i Therry i Tsnak musza isc na całość na każdym rajdzie  a on sobie wypracował ten luksus solidnie w pierwszej części sezonu.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Engine alarm dla Ogiera.Tymczasem Loeb najszybszy na splitach. Ale drama ten odcinek jest lepszy niz połowa sezonu :biglol:

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therry powinien teraz dobrze to rozegrać. Ma za sobą Seba wiec powinien oszczędzić opony i pójść na calosc na PS. P1 tam i P2 w rajdzie da tyle punktów co wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...