Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Adi napisał:

 

No rzesz #$%  najlepszy jego rajd od dłuższego czasu. Szkoda.

 

 

Akurat wtedy kiedy nie bardzo o co i z kim miał już walczyć. Strata do pierwszego za duża do odrobienia, przewaga nad trzecim dość bezpieczna. 

 

Szkoda bardzo bo jechał fantastyczny rajd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

To wyjątkowy pech .., na ostatnim OS będąc na 3-cim miejscu wśród samochodów klasy WRC-2.

Mam tylko nadzieję, źe załoga OK

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Makinen przed chwilą potwierdzl ze auto nie ma przyczepności na wyjściu z zkretow dlatego nie maja 100% prędkości tutaj. Wyjaśnił ze testowali w innych warunkach i niestety nie maja na ten rajd takiego setupu jak by chcieli. Seb tez mieszał z ustawieniami wczoraj caly dzień.
I z tym również się nie zgodzę. Tanak wygrałby ten rajd nawet Fordem. A Toyota wygrała dziś wszystkie oesy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, boy napisał:

I z tym również się nie zgodzę. Tanak wygrałby ten rajd nawet Fordem. A Toyota wygrała dziś wszystkie oesy :)

Nie mówię ze by nie wygrał bo pewnie by to zrobił a Toyoty poprawiły prędkość bo poprawili setup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze!
Dawno nie tu nie było, więc tak dla przypomnienia, jako, że WRC wróciło (w końcu) :)
Od stycznia prowadzę kanał na YouTube, na którym co tydzień omawiam ciekawostki ze świata Rajdów + robię vlogi po każdej rundzie RSMP, ERC i WRC.

Zapraszam na podsumowanie Rajdu Estonii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

czuję jaki ból ma Kajto, mógł być wynik historyczny w jego karierze, jechał świetnie cały rajd, ostatni 17 oes i psu w dupę cały rajd :( .  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boy napisał:

Hehe, znów pudło. Wczoraj przeszkadzała im pozycja startowa.

https://dirtfish.com/rally/wrc/ogier-thinks-hyundai-pace-exaggerated-by-road-position/

No nie tak do konca to pudlo bo Estonia to Rajd ktory charakterystyka przypomnienia Finlandie a jak wiemy Toyota jest na tego typu trasach mega szybko a Hyundai mega wolny. Hyundai duzo testowal zeby zrobic progres na tego typu trasach i zgadza sie Toyoty mialy moze troche gorsza pozycje ale pamietam ze kadej nocy pedal deszcz wiec tego odkurzania nie bylo az tyle. Makinen powiedzial wyraznie - setup co potwierdzal dzis tez Seb parokrotnie robiac kolejne zmiany. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mamy fajny, wyrównany sezon. Każdy rajd został wygrany przez innego kierowcę.

To wspaniałe w porównaniu np. z F1 (ok, ostatni wyścig był ciekawy).

 

Z drugiej strony biednie teraz wygląda tabela w porównaniu z poprzednimi latami.

Brakuje Citroena, a MSport w czarnej ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Estonia to Rajd ktory charakterystyka przypomnienia Finlandie

Ja tam oglądając miałem wrażenie jakbym Polski widział. A u nas Hyundai dawał radę. Co do Kajto to trochę moja wina - pomyślałem, że mogą być problemy w tych koleinach i na mecie przez ramię Tanaka wypatrywałem Kajetana na mecie. Wykrakałem.

PS. Trochę lipa z tą kolejnością na Power Stage. Ja rozumiem, że ci z WRC2 pewnie więcej płacą, ale tu powinny być wurce i R5-ki z najwyższymi pozycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...