Skocz do zawartości

Tragiczny wypadek Imprezy w Mikolowie


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Slabo to wyglada,ktos cos wiecej wie na ten temat ?? ktos z forum moze ??

 

 

https://dziennikzachodni.pl/tragedia-na-drodze-w-mikolowie-dwie-osoby-nie-zyja-trzy-sa-ranne-zdjecia/ar/c1-14388009

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, skyline napisał:

Slabo to wyglada,ktos cos wiecej wie na ten temat ?? ktos z forum moze ??

 

 

https://dziennikzachodni.pl/tragedia-na-drodze-w-mikolowie-dwie-osoby-nie-zyja-trzy-sa-ranne-zdjecia/ar/c1-14388009

Też już pytałem w innym wątku. Na razie nic nie wiadomo . Smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień w dzień jadę ta droga do pracy.... Droga jest wymagającą nie ma linii środkowej ani bocznych. Drzewa na poboczu. Zadko wyprzedzam inne samochody bo jest to utrudnione przez brak pasów oraz szerokość drogi. W sobotę jechałem również o 5:25 do pracy i już droga była zamknięta. Nie miałem pojęcia co się stało i jeszcze opierniczylem policjantow że się spóźnię do pracy itd. Dopiero na meczu dowiedziałem się co tam zaszlo. Mega tragedia... Ale pytam się po co o 5 nad ranem, wracając nie wiadomo skąd z 4 swoich znajomych na takiej drodze która ktoś jeździ na codzień wyprzedza się inny samovhod i naraża się siebie, swoich pasazerow i jeszcze pasazerow auta wyprzedzanego które też ucierpiało.  Jak już pisałem jest to mega tragedia ale nie używając mózgu tak to się właśnie kończy. I nie ma znaczenia czy jedziesz subaru czy seicento i tak możesz przez brawure swoją lub innego kierowcy zginąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-20 cm w lewo i ten z seicento też by nie żył, więc przynajmniej on cudem ocalał. 

 

https://mikolow.naszemiasto.pl/tragiczny-wypadek-w-mikolowie-dwie-osoby-nie-zyja-trzy-sa-w/ar/c16-7318637

 

Znalazłem taki komentarz gdzieś w necie.

 

Rodzinę tragicznie zmarłego pasażera oraz rodziny pozostałych poszkodowanych uczestników wypadku proszę o kontakt, mam pewne informacje do przekazania 510 712 050

Edytowane przez 4mamut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 4mamut napisał:

Rodzinę tragicznie zmarłego pasażera oraz rodziny pozostałych poszkodowanych uczestników wypadku proszę o kontakt, mam pewne informacje do przekazania 510 712 050

 

Hochsztapler: https://www.odebractelefon.pl/numer-telefonu/510712050

 

 

Subarowe "Think. Feel. Drive" ... w wielu przypadkach zapobiegło by tragedii.

 

tfd.jpg

Edytowane przez subleo
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, w innym wątku wspomniał, że to samochód z kierownicą po prawej stronie ....

Rzeczywiście kierownicę i zegary widać wyraźnie na zdjęciach... Szkoda ludzi, ale to by się nie wydarzyło gdyby nie mogli jeździć czymś takim.

Przerażają mnie te samochody. Niedawno, nie na takiej wąskiej drodze, ale na S8 (!) zajechał mi drogę taki samochód :toobad:

Dlaczego, w żadnej prasowej relacji o tym nie wspomniano? 

Ja również wcześniej widziałem te zdjęcia ale dopiero inny forumowicz zwrócił na to uwagę.

 

fragmenty zdjęć opublikowane przez "Nasze miasto, Wiadomości Mikołow": 

 

 

wypadek kierownica.JPG

wypadek zegary.JPG

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, piotruś napisał:

Szkoda ludzi, ale to by się nie wydarzyło gdyby nie mogli jeździć czymś takim.

Tego nie wiemy, auta z kierownicą po lewej stronie też uczestniczą w wypadkach. A brakowi rozsądku za kierownicą może zapobiec chyba tylko auto bez kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...