Skocz do zawartości

Czy tani Forek ma sens ? Doradźcie


Cherusek1

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, janekbe napisał:

Wygrzebałem ze zdjęć archiwalnych, fotka zrobiona osobiście w sierpniu 2015 r - dla mnie auto było boskie!IMG_1345.thumb.JPG.fc22cb0d5905c7740e10267adeee9101.JPG

Nie wiesz może czy ktoś z forum mógłby podjechać go obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vercy napisał:

Nie wiesz może czy ktoś z forum mógłby podjechać go obejrzeć?

Ja jestem tu nowy, miałem szczęście poznać Marcina który mi pomógł. 

Z Lwówka nie masz tak daleko, ja bym chętnie wyrwał się w weekend, nawet mam wolne, ale ... rodzina itd, może uda mi się przekonać lepszą połowę na wycieczkę. 

Sam mam problem ze znalezieniem kogoś na wyjazd po mojego Forka, dziś go zarejestrowałem, ubezpieczyłem i szukam kierowcy, żeby po niego pojechać.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vercy napisał:

Nie wiesz może czy ktoś z forum mógłby podjechać go obejrzeć?

Czy on nie był czasami w 2018 zarejestrowany na koszalińskich blachach? Przed zakupem chabra korespondowałem ws takiego oklejonego właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Czy on nie był czasami w 2018 zarejestrowany na koszalińskich blachach? Przed zakupem chabra korespondowałem ws takiego oklejonego właśnie.

Może, podobno pojawiał się jakiś czas temu w ogłoszeniach. 

Ja zacząłem szukać Forka ok 20 lipca tego roku od portali, dzwoniłem do koleżanki czy jeszcze ma swojego, powiedziała, że sprzedała ok 1,5 roku temu. 

23 lipca b.r pojawił się w ogłoszeniach. 

Z tego co mówiła jego poprzednia właścicielka auto sprzedała właśnie komuś w okolicach Głogowa/Polkowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu nowy, miałem szczęście poznać Marcina który mi pomógł. 

Z Lwówka nie masz tak daleko, ja bym chętnie wyrwał się w weekend, nawet mam wolne, ale ... rodzina itd, może uda mi się przekonać lepszą połowę na wycieczkę. 

Sam mam problem ze znalezieniem kogoś na wyjazd po mojego Forka, dziś go zarejestrowałem, ubezpieczyłem i szukam kierowcy, żeby po niego pojechać.... 

Wsiądź w pociąg do Bielska to Cię odbiorę i tam podrzucę. default_smile.png

 

Wysłane z mojego FLOW6S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, janekbe napisał:

IMG_1345.thumb.JPG.fc22cb0d5905c7740e10267adeee9101.JPG

 

 

Co za uparte forum, za nic tego zdjęcia nie mogę z odpowiedzi wywalić.

 

Pojawił mi się jeszcze jeden w Miliczu

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-s-turbo-zamiana-doplace-CID5-IDAwwnl.html

 

Troszkę niska cena za to auto

Edytowane przez Vercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń, zapytaj co jest do zrobienia, może się okazać ze drobne prace blacharskie to kielichy, a może po prostu się znudził i nic mu nie dolega..

Niestety tak to już jest z tymi autami, że nie ma co się spieszyć, poobserwować ogłoszenia, zobaczyć kilka aut na żywo, ew. Przejechać się sprawnym autem znajomego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vercy napisał:

 

 

Co za uparte forum, za nic tego zdjęcia nie mogę z odpowiedzi wywalić.

 

Pojawił mi się jeszcze jeden w Miliczu

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-s-turbo-zamiana-doplace-CID5-IDAwwnl.html

 

Troszkę niska cena za to auto

Kurde 8400 za polifta turbo! I to jeszcze jak twierdzi właściciel w najbogatszej wersji ! No niby nie ma co siać defetyzmu z góry, ale .......faktycznie tani....za tani , wolnossaki przed rocznikami 2000 po tyle chodzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0-boxer-125km-awd-4x4-reduktor-klimatyzacja-el-szyberdach-ID6C5w69.html#gallery-grid

chopy a na przykładzie tego auta ( to tylko przykład nie koniecznie mnie interesuje ten Forek) powiedzcie mi czy taki właśnie , zmęczony bardzo lakier to jest bardziej plus czy minus? Chodzi mi o to czy raczej jest to dowód że z autkiem przez długie lata może od nowości nic się nie działo wypadkowego czy olewać tego typu ogłoszenia ? 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0-boxer-125km-awd-4x4-reduktor-klimatyzacja-el-szyberdach-ID6C5w69.html#gallery-grid

chopy a na przykładzie tego auta ( to tylko przykład nie koniecznie mnie interesuje ten Forek) powiedzcie mi czy taki właśnie , zmęczony bardzo lakier to jest bardziej plus czy minus? Chodzi mi o to czy raczej jest to dowód że z autkiem przez długie lata może od nowości nic się nie działo wypadkowego czy olewać tego typu ogłoszenia ? 

image.png

Ten lakier to może dowodzić że zawsze pod chmurką stał na słońcu.

 

Nic mądrzejszego z tego nie wymyślisz, bo nie ma możliwości ocenić zbyt łatwo. To czy auto przemalowane to z reguły miernikiem sprawdzisz, to czy był puknięty to już niekoniecznie (podobno można to określić po przerwach karoserii i elementach niewidocznych ale ja osobiście nie wiem jak.

 

Tak nawiasem miałem podjechać przejechać się tym z jelcaru bo to najłatwiejsze dla mojej lokalizacji bez zawracania zadka innemu człekowi (jakoś handlarzy mi nie szkoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to nie najgorzej. Pytanie czy ma wycieki i jak tam z kielichami. Jeśli bardzo zjedzone to bym nie brał. U mnie najwięcej wyszło po pierwszej zimie. Opukac śrubokrętem od zewnątrz nadkola, a od wewnątrz zdjąć zaślepkę kielicha i pomacac ile tam da się ręką. Grunt żeby nie było rdzy, a jak Ci taki lakier nie przeszkadza to jeździj, zwłaszcza że potrzebujesz go na 2 lata.

Wysłane z mojego FLOW6S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewemarkam napisał:

Za te pieniądze to nie najgorzej. Pytanie czy ma wycieki i jak tam z kielichami. Jeśli bardzo zjedzone to bym nie brał. U mnie najwięcej wyszło po pierwszej zimie. Opukac śrubokrętem od zewnątrz nadkola, a od wewnątrz zdjąć zaślepkę kielicha i pomacac ile tam da się ręką. Grunt żeby nie było rdzy, a jak Ci taki lakier nie przeszkadza to jeździj, zwłaszcza że potrzebujesz go na 2 lata.

Wysłane z mojego FLOW6S przy użyciu Tapatalka
 

Głupie pytanie o co chodzi z tym wiatrakiem, jak to rozpoznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z wiatrakiem" to potoczne określenie "z turbiną" :) turbina = wiatrak :) Ale nie zgodzę się że wszystkie N/A (bez turbiny) są bezawaryjne a wszystkie "z wiatrakiem" są awaryjne. Ja swojego mam od 2 lat i mimo podniesienia mocy z 177 do 250 bez ingerencji w głąb silnika działa bezawaryjnie.... Ani uszczelka, ani panewki itp.

Wszystko zależy od egzemplarza i poprzedniego właściciela ... tak 50/50%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klev napisał:

"z wiatrakiem" to potoczne określenie "z turbiną" :) turbina = wiatrak :) Ale nie zgodzę się że wszystkie N/A (bez turbiny) są bezawaryjne a wszystkie "z wiatrakiem" są awaryjne. Ja swojego mam od 2 lat i mimo podniesienia mocy z 177 do 250 bez ingerencji w głąb silnika działa bezawaryjnie.... Ani uszczelka, ani panewki itp.

Wszystko zależy od egzemplarza i poprzedniego właściciela ... tak 50/50%.

Pozdrawiam

Dzięki,

 

Akurat będę wiatraka dzisiaj oglądać we Wrocławiu, muszę tylko jeszcze VIN sprawdzić, Jf1sf5lp5xg030495

 

 

Serie wpisałem VIN w Googla i znalazłem to ogłoszenie;

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-subaru-forester-sf-s-turbo-lpg-ID6zOc36.html

 

Ode mnie facet chce 10k I wydaje się że mówi szczerze jak jest, 

 

To co najmniej dziwne?

 

Ps napisał mi że kupił go pasjonat marki który zostawił mu go w rozliczeniu, on sam woli diesle i faktycznie ma stronę z wypadów terenowych wielkim dieslem, w rozliczeniu go wziął za 15k

 

Zrobił hamulce i tyle.

 

 

Edytowane przez Vercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Vercy napisał:

Dzięki,

 

Akurat będę wiatraka dzisiaj oglądać we Wrocławiu, muszę tylko jeszcze VIN sprawdzić, Jf1sf5lp5xg030495

 

 

Serie wpisałem VIN w Googla i znalazłem to ogłoszenie;

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-subaru-forester-sf-s-turbo-lpg-ID6zOc36.html

 

Ode mnie facet chce 10k I wydaje się że mówi szczerze jak jest, 

 

To co najmniej dziwne?

 

Ps napisał mi że kupił go pasjonat marki który zostawił mu go w rozliczeniu, on sam woli diesle i faktycznie ma stronę z wypadów terenowych wielkim dieslem, w rozliczeniu go wziął za 15k

 

Zrobił hamulce i tyle.

 

 

Najpierw @Fala a potem @miki_mi2 oni Ci dużo powiedzą na temat tego auta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem - praktycznie nim nie jeździł bo mu za mało momentu i mocy z dołu. Facet jeździ dużymi amerykańcami to mu się nie dziwie :D 

Padł mu gaz z tego co mówił. Moim zdaniem pierdoła jakaś bo ja mu robiłem przed zamianą full serwis lpg za ładne kilka stówek pod maską. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...