Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

No to płyta robiona na szybko z alu 3mm ze śmietnika po uratowaniu mojej dupy, znaczy misy olejowej podczas ostatniej wyprawy, odchodzi do krainy wiecznie przetapianych odpadów metali kolorowych

Nadchodzi gruba Berta 6mm, cięta laserem i gięta na prasie, wykonana wg mojego zmodyfikowanego projektu, zagięta też z tyłu do góry żeby podczas cofania nie zbierać jak szufelką, myślę że wytrzyma więcej aniżeli jestem w stanie jej zaserwować 07d1b09be2e8bd58b6fa62fe511c17b9.jpg0e28912434e3f1bf062215164b48260d.jpgf32ecef815932581111b94150ddabee1.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 09:25, koziolek napisał:

O boziu, co to za korba?:krecka_dostal:

Klucz wczoraj został przetestowany i... działa. Okazało się, że najciekawsza droga na nadwiślańskie łąki w Wawrze była zablokowana szlabanem. No właśnie, była :D

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, chciałbym poddać pod rozmowę następującą propozycję na rajd z atrakcjami.

Mój powódkowaty co roku organizuje w niewielkiej mazurskiej wsi "potańcówkę pod dębem". Odbywa się ona na trawiastym stadionie tamtejszego klubu piłkarskiego. Najbliższy termin imprezy: sobota 29 sierpnia 2020 r.

 

Co Wy na taki plan:

  1. Przyjeżdżamy w piątek wieczorem i rozstawiamy sobie namiotowe miasteczko Subaru
  2. W sobotę z rana ruszamy na rajd. On, jako tubylec pomoże mi opracować fajną trasę
  3. Pod wieczór wracamy z rajdu i otwieramy się na ludzi. Pokazujemy auta, przewozimy jakieś dzieciaki, rozdajemy gadżety (breloczki, koszulki). Mamy zapewniony wikt i opitunek, a następnego dnia zwijamy miasteczko i wracamy do domu :D

Jak się zapatrujecie na taki pomysł? Wszystko jest do dogadania :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Zbliża się nasz jesienny Świoniopas więc potrzebowaliśmy zrobić terenową próbę generalną.

Wybraliśmy rajd 5 TON - Przeprawa dla wyprawy, kameralny rajd w okolicach Ełku na Mazurach.

W związku z tym że był to nasz pierwszy start plan był żeby go w ogóle przejechać.

Ale jak część z Was już wie zrobiliśmy sobie i wszystkim mega fajną niespodziankę: zajęliśmy 6 miejsce na 14 ekip, zostawilijąc w tyle m.in. Patrole, Defendery, Discovery, Pajero, Land Cruisera, itp

 

Można więc uznać że na Świniopasa jesteśmy gotowi :)

 

_1070602.JPG

_1070606.JPG

P1070527.JPG

P1070530.JPG

P1070563.JPG

P1070574.JPG

P1070590.JPG

P1070594.JPG

Edytowane przez weiser
  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my przy takim bagienku to raczej spasujemy:-) i to na poważnie

jeśli subaru to przyroda - lajtowe bezdroża - urokliwe klimaty

jeśli bagna po pachy lub rzeki po jaja to tylko rasowa terenówka - ludziska w gumiakach lub traktorzysta w przysłowiowej kufajce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...