Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

PATOKOLEKTYWIANIE, CZY MOŻNA WAS PROSIĆ DO ŚWINIOPASA? :clapping:

 

Ogłaszamy nabór na trzeci, jubileuszowy (nioch, nioch) rajd! :biglol:

 

ZAŁOŻENIA TRASY: https://drive.google.com/open?id=1hw2r7QL2nl_ZX0owGXuhFuE9PvOkb1jy

  1. Spotykamy się w sobotę, 19 października o godz. 9 rano przy parkingu koło plaży w Zamościu. Tym razem trasa jest krótsza (ok. 115 km) ale jej pierwsza część może być ciężka a druga będzie mocno turystyczna.
  2. Ruszamy na południe, po chwili dojeżdżamy do wąwozów w okolicy Rachodoszcza. Tam urządzamy sobie dwa etapy terenowe.
  3. Po otrząśnięciu z błocka jedziemy dalej, przebijamy się przez pola i lasy i docieramy do Pałacu Łosiów koło Narola. Tam urządzamy sobie popas: FESTIWAL KANAPEK. Na miejscu będzie można podgrzać sobie wodę na kawę/herbatę.
  4. Następnie, po strawie i odpoczynku, zbliżając się do malowniczych okolic Brusna odwiedzimy: cerkiew w Łówczy, na zachód słońca dojedziemy do gigantycznej stodoły z której pozostał jedynie dach na słupach, wyhasamy się samopas w kamieniołomie i odwiedzimy bunkier Linii Mołotowa.
  5. Ciemną nocą zajedziemy do Chutoru Gorajec, gdzie będzie na nas czekało jadło przygotowane przez okoliczne koło gospodyń wiejskich.
  6. Następnego dnia zrobimy sobie megajajecznicę, dojemy resztki z biesiady i udamy się na zwiedzanie jednej z najstarszych cerkwi w Polsce, która znajduje się naprzeciw chutoru, możemy się też udać na ścieżkę krajoznawczą, poszukać ruin pałacu albo odwiedzić stary cmentarz... lub też leżeć i kwiczeć - jak kto chce :-D

 

ORGANIZACYJNE:

  1. Wpisowe. Tym razem bez niego się nie obejdzie. Dokładną kwotę podam, jak będzie wiadomo ile nas jedzie i dopnę szczegóły, ale spokojnie, nie będzie tego wiele (musimy opłacić wjazd do pałacu /10 KSD od załogi/ i żarło na wieczór).
  2. Ponieważ do Zamościa jest większy kawałek, przyjedziemy w nocy w piątek 18 października i będziemy spali w Morandówce. 
  3. UWAGA! Słońce w połowie października zachodzi ok. godz. 17.30 - RUSZAMY Z ZAMOŚCIA O GODZINĘ WCZEŚNIEJ czyli o godz. 9 RANO.
  4. Noclegi w Chutorze. Tu kolejna epopeja :-) Osobogardeł zmieści się w ciul, bo jest jeden pokój "wojskowy" z 18 łóżkami, ale samych klasycznych pokojów jest siedem, w tym niektóre mają współdzielone łazienki. Ja z moją niezrównowaŻoną będziemy spać na wojskowych pryczach - jak ktoś chce niech dołącza, reszta zakwaterujcie się sami, korzystając z arkusza google, który udostępnię każdemu zainteresowanemu na PW.
  5. Ponieważ patokolektywistyczna rodzina się nam rozrasta musimy wprowadzić jakieś ograniczenie załóg, które mogą z nami jechać. Myślę że maksymalnie 12 samochodów - więcej nie ogarnę na trasie choćbym się zestał przez duże R :-)
  6. Nasza kochana @Rozrabiara ogarnia temat rajdowych koszulek - chętni niech się do niej odzywają po wcześniejszym przeczytaniu kilku wpisów dotyczących tematu, które znajdują się TUTAJ!

 

UWAGA! Chętnych by z nami pojechać proszę o wybranie jednej z trzech opcji:

  • RAJD - sam przejazd z Zamościa do Gorajca (koszt 10 zł/ za załogę - sam wstęp do Pałacu Łosiów)
  • IMPREZA - przejazd oraz wieczorna biesiada (koszt 75 zł za osobę dorosłą)
  • NOCLEG - przejazd oraz pochlaj z transportem do łóżka (koszt 75 zł + koszt noclegu)


LISTA STARTOWA:

  1. @Panzerpferd i @niezrównowaŻona + NOCLEG (CB RADIO + 4 PMR)
  2. @Pan Dziedzic i @Rozrabiara + NOCLEG
  3. @Tadeo pilot i Irenka kierownik kierownicy + Vicky asystentka pilota + NOCLEG
  4. @koziolek i Magda + NOCLEG (CB radio)
  5. @_akir_ + @Blondka (CB redyjo) + NOCLEG
  6. @weiser z małżonką i córką (CB radio) + NOCLEG
  7. @arkadio + @instancja_wyższa (CB radio) + NOCLEG
  8. @mattipk - M&M'sy - Marta i Mateusz + NOCLEG
  9. @AndyCalius - Adrian, Martyna i mały Krzychu +NOCLEG
  10. @GregorWOT + NOCLEG

 

UWAGA! Zostały już tylko miejsca w zbiorowym, patokolektywnym pokoju wojskowym! :D


ORGANIZATORZY: @Panzerpferd i jego @niezrównowaŻona

RAJD SWINIOPASA.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbcie zbiorowe zamówienie AT`eków...a nóż uda wam się coś utargować jeszcze.

Pamiętajcie tylko, że warto mieć również zapas pełnowymiarowy.

Ja swego czasu byłem tak podjarany, że kupiłem 4 i założyłem na Subaracza i wtedy ktoś mi zadał kłopotliwe pytanie o zapas :facepalm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arkadio napisał:

Może zróbcie zbiorowe zamówienie AT`eków...a nóż uda wam się coś utargować jeszcze.

Pamiętajcie tylko, że warto mieć również zapas pełnowymiarowy.

Ja swego czasu byłem tak podjarany, że kupiłem 4 i założyłem na Subaracza i wtedy ktoś mi zadał kłopotliwe pytanie o zapas :facepalm:

 

Dlaczego mnie to nie dziwi? :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arkadio napisał:

Żeby Ci się cale zgadzały...

Kilka milimetrów różnicy. Muszę dokupić felgę, które wejdzie na 4-tłoczkowe zaciski i przełożyć na nią zapasowego AT, oraz by się zmieścił oderwać wygłuszenie z pojemnika na zapas :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Panzerpferd napisał:

Kilka milimetrów różnicy. Muszę dokupić felgę, które wejdzie na 4-tłoczkowe zaciski i przełożyć na nią zapasowego AT, oraz by się zmieścił oderwać wygłuszenie z pojemnika na zapas :blink:

Mnie zapas nawet bez powietrza i wygłuszenia nie mieści się w przewidzianym na to miejscu, ale @Pan Dziedzic jakoś swój tam  upchnął (z tego co gdzieś widziałem).

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka zdjęć Chutoru Gorajec na FB:

https://www.facebook.com/pg/chutorgorajec/photos/?tab=album&album_id=2260080137610905

Stronkę jeszcze przebudowują:

https://www.chutorgorajec.com

Ale uwierzcie pijakowi, to świetne miejsce na finał rajdu. Jak będzie pogoda machniemy ognicho, jak nie,możemy powariować w stodole/spichlerzu zrobionymi na imprezownie, a jak będzie zimno na parterze chutoru, przy piecu kaflowym :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...