Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Sugeruje by pićko ogarnąć we własnym zakresie co kto lubi/woli bo później może być nie teges ;) 

Raczej tak lepiej, niech każdy ma co lubi :D Ale z drugiej strony jak jest opcja zorganizowania dobrych nalewek czy bimberku, to warto skorzystać, choćby na wynos :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Panzerpferd napisał:

Myślałem o 3 kartonach (staropramen, budweiser, kozel) - razem 60 butelek (będzie nas 20 osób dorosłych, w tym około tuzin mord litrowych).

Co Wy na to?

Ja to jakieś wino poproszę. Czerwone. Wytrawne.:wine-glass: Kto się dołącza do winnej frakcji?:clapping:

Edytowane przez niezrównowaŻona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę porządku w liście startowej zrobić :D
@InfraHej stary, rozumiem, że mimo przeciwności jedziesz na z nami do Zamościa, tylko podłączysz się do jakiejś singlowej załogi @GregorWOT?

@arkadio Jedziesz sam czy z kimś?

 

Reszta, proszę niech zobaczy pierwszy post w tym temacie i da znać czy nic się nie zmieniło. 

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Muszę trochę porządku w liście startowej zrobić :D
@InfraHej stary, rozumiem, że mimo przeciwności jedziesz na z nami do Zamościa, tylko podłączysz się do jakiejś singlowej załogi @GregorWOT?

@arkadio Jedziesz sam czy z kimś?

 

Reszta, proszę niech zobaczy pierwszy post w tym temacie i da znać czy nic się nie zmieniło. 

No kurła jasne, że jadę :>

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam leczyć rany.
Oliwa już zmieniona.
Płyta pod silnikiem zmasakrowana, młotków dostała i się nadaje ale misa też oberwała, trzeba coś mocniejszego.
Tony piachu wydmuchałem z wentylacji, filtr kabinowy na śmietnik, a nówka założona przed wyjazdem.
Skarpeta ze snorkela jak widać milion martwych owadów z niej wypadło, już uprana, nasączyć olejkiem i rura
5,5 tyś kilometrów za nami, zjarane 750 litrów LPG więc i filterki można zmienić 7fa4ccfff93014c03da4e0952db7c927.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo ta wkładka/filtr nasączony olejkiem to niezbyt dobry pomysł dla przepływki.
Ale to jest przed filtrem powietrza, jako element dodatkowy, 2metry przed filtrem
Jest tak jak piszesz w momencie gdy zamiast filtra jest stożek kilkanaście cm przed przepływką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...