Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciliśmy właśnie z objazdu po okołootwockich duktach. Jak to dobrze, że go zrobiliśmy, bo w jednym miejscu wpakowałbym całą karawanę na minę :-)

Jutro ogłaszam nabór, ruszamy 24 sierpnia, tym razem bez noclegu bo kończymy 30 km od Warszawy (chyba, że ktoś z daleka chce, to dajcie znać).

Na zdjęciach - piaskowy zjazd w polele i strzałką oznaczony wjazd na etap terenowy. Będzie ciekawie :D

 

ps. Ofiary: rozpęknięta osłona wydechu pod silnikiem i urwany przewód od ledów. Jutro dzwonię by dowiedzieć się, w jakim stanie jest moja osłona pod silnik :blink:

piachozjazd.jpg

terenowy start.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Panzerpferd napisał:

Wróciliśmy właśnie z objazdu po okołootwockich duktach. Jak to dobrze, że go zrobiliśmy, bo w jednym miejscu wpakowałbym całą karawanę na minę :-)

Jutro ogłaszam nabór, ruszamy 24 sierpnia, tym razem bez noclegu bo kończymy 30 km od Warszawy (chyba, że ktoś z daleka chce, to dajcie znać).

Na zdjęciach - piaskowy zjazd w polele i strzałką oznaczony wjazd na etap terenowy. Będzie ciekawie :D

 

ps. Ofiary: rozpęknięta osłona wydechu pod silnikiem i urwany przewód od ledów. Jutro dzwonię by dowiedzieć się, w jakim stanie jest moja osłona pod silnik :blink:

no ja właśnie zamówiłem kapcie :D jeszcze felunek i będzie świniak gotowy :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Mam dobrą wiadomość.

Pałac Łosiów w Narolu zgodził się przyjąć nasz patokolektyw na popas za cenę 10 KSD od załogi.

Na miejscu będzie na nas czekać gorąca woda, byśmy mogli sobie zrobić herbaty/kawy.

Reszta we własnym zakresie :D

@Panzerpferd ten popas to w trakcie rajdu? Czy chodzi może o nockę z 19 na 20, a może o nockę z 18 na 19???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2019 o 19:38, Rozrabiara napisał:

Pozdrawiamy z Terespola.:)

8D9B3394-D045-4C31-A681-BCF8994B0A32.jpeg

Kiedyś można było wejść do tego czołgu i obrócić działo w kierunku Białorusi i przez to zaspawali wszystko i teraz się nie da. Kawałek dalej polną drogą piękny widok na Bug. Taka mała ciekawostka ;)

Edytowane przez Adam Symp
.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nas zainspirowała wędrówka do bunkrów idąc tym tropem dotarliśmy na Dolny Śląsk do 'Świątyni Totenburg' i zrobiliśmy objazdówkę po okolicznych szuwarach :)

Zdjęcia samych ruin wrzucę może jutro bo są jeszcze na aparacie

received_2376568329226293.jpeg

received_377396756259300.jpeg

received_2358461071036543.jpeg

received_916584262026602.jpeg

received_2526448930775426.jpeg

received_349628535918719.jpeg

received_1126526664209193.jpeg

received_1696727880458652.jpeg

received_2139487883010639.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, euyot napisał:

To nie jest trasa terenowa? Jednego Forka utopiliscie:P

Byliśmy sami, prywatnie, nie " służbowo" ;) 

Owszem, zwiedziłem okoliczne wydmy w pobliżu lotniska w Białej ale to jak zwykle było " dla chętnych " :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...