Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zodiak napisał:

Hmmm... Ja taki nie w temacie - a gdzie ta Radość leży? :) A dzieci można zabrać? 8 i 12 lat? Czy raczej będzie upodlenie? ;)

Radość to osiedle w dzielnicy Wawer w mieście Warszawa. Dzieci jak najbardziej mile widziane :) Na miejscu będzie też nasza prawie 4-latka. Tak więc zapraszamy! Nocleg też zorganizujemy. A upodlenie w jakiejś części domu pewnie też się objawi. Wszystko zależy od koterii salonowych :D

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zodiak napisał:

Hmmm... Ja bym się wybrał, dzieci nie pytam ale małżowinka taka nieśmiała do nowego towarzystwa... Będę obserwował wątek :)

 

Nie gryziemy, staramy się być mili i uprzejmi dla innych, 31/12 też postaramy się zachowywać :evil2:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _akir_ napisał:

Patokolektywie :) czy my jeszcze gdzies w tym roku ruszymy w teren czy moge już zimować koła ? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czekamy na błoto/ śnieg, a @Panzerpferd ma przygotowane trasy po powiecie otwocki na taki okoliczności przyrody. Więc jak tylko pogoda zrobi się odpowiednia, to dajemy znać i wskakuje y za kierownicę :drool: Więc jeszcze tych opon za głęboko nie chowaj. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo i tak zamieniam na zimowki. Na Roztoczu @Pan Dziedzic uświadomił mnie że mam MTeki a nie ATeki więc i tak czeka mnie zmiana. od czasu jak kupiłem sobie kompresor i klucz pneumatyczny to nawet lubię sam zmieniać.

 

P.S. @Panzerpferd !  Wczoraj zrobiłem sobie fajna wycieczkę aby rozruszać Bordowego Szuwara, była to krótka wycieczka do źródeł rzeki Mieni (dopływ rzeki Świder). Co prawda źródel nie znalazłem, bo tam gdzie GPS mówił że jest źródlo to było zaorane pole, ale potem im dalej w las tym fajniej i rzeka była. Trafiłem na fajną ścieżkę edukacyjna na leśnej drodze od miejscowości Mienia (taka samochodową). Były tablice informacyjne o wszystkich ptakach i innych "gadach" żyjących w lesie, przez który jechałem i mogiły powstańców z Powstania Listopadowego. Potem były bobry i ich siedliska i takie tam. Warto wziąć pod uwagę te drogę przy planowaniu trasy - jak to określałeś - wierzby nad Świdrem czy jakoś tak (będzie Świder z Mienią). Można jeszcze zahaczyć o Zamek w Czersku - tam nad Wisła są fajne tereny przez pola. 

 

Druga sprawa techniczna - 2/11 robiłem przegląd rejestracyjny Bordowego Szuwara. Pracownik stacji diagnostycznej zobaczył numery wybite i na kanał. I sam wjeżdżał. Ruszył i Szuwar zdechł. Tak jakby jechal na hamulcu ręcznym zaciągniętym, ale podobno nie był zaciągniety. Jeszcze raz i zdechł znowu. jakoś ten przegląd mi zrobili, ale mówia, że poleciała jak to określili viskoza, czyli jakiś mechanizm wiskozowy od napedu na 4x4. I zaczęły się dobre rady, że po Szuwarze, że trzeba skrzynię wyciągać, że cos tam jeszcze, że można napęd rozlaczyć i że coś tam. oddali mi samochód i poradzili żeby jakoś do domu dojechać - było tylko 200m na szcasęście.

Ale ja wsiadłem, odpaliłem i jakby nigdy nic, chodzi jak ruski odrzutowiec, czyli nienagannie, dziś przejechałem jakieś 200 km i jest ok.

 

Czy macie pomysł co to było? Opowiedziałem to kumplowi a on powiedział że ten od stacji diagnostycznej to ……… .  

Tak czy inaczej to trochę mnie to zastanawia. 

G

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...