Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Panzerki,,

Szybko się zastanowimy i dam znać jak z wyjazdem weekendowym. Zadzwonię może do Was jutro,

Myślałem że ten weekend nam się kruszy ale może nie i spotkamy się w BANIACH albo w Goldapii.

Dam znać

G

 

Mam już fajny bagażnik wyprawowy jak u Koziolka 

Jeszcze godzina tylko muszę zamontować i taki pierdyloion światełka jak oni mają to też do montuje

G

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzerki,,,,,

Gdzieś bym się jednak wybrał w weekend. Wy zaplanowalisce glownie wedkend rodzinny wiec moze tak:

Ja wcześnie rano w sobote przezbroje Bordowego Szuwara na zimowe koła. Mam jeszcze w planach podjechać do pracy i zamontować bagażnik na dach - ten wg Koziolkowego pomysłu- mam to w pracy bo tu kurier dostarczył a jest tak duży ze nie mogłem zabrać do domu.

Potem możemy z Renatą startować na Mazury - mieliśmy zamiar zatrzymać się w Hotelu Harsz.  A zatem moja propozycja- o której spotykamy się w Bankach Mazurskich w niedzielę na jedzonku? Potem możemy skoczyć do Gołdapi albo do Rapu do piramidy Fahrentheitow (boje się tej pieamidy) kiedyś dokonałem ja j magicznego kamienia i cały dzień miałem mówienie w palcach, możemy zaliczyć też Stąnczyki, zobaczylibysmg bo wieczorem musimy dotrzeć z Renatą do Wawra i Otwocka,. 

Jak to widzicie i o której ewentualnie w  BM?

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to, że do Bań będziemy jechać z dwóch różnych stron.

Moglibyśmy się umówić na wczesny obiad w Baniach w barze Młyn (ok. godz. 12) i zabrać Was w podróż po okolicy.

Piramida, zimowy pałac Fahernheidów i grobowiec Steinertów - to wszystko jest dość blisko siebie i trochę błota będzie :-D

Później odstawimy Was do Gołdapi i tam już zostaniemy a Wy ruszycie do Stańczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, koziolek napisał:

Ostro, traktor był potrzebny?

Na tej odnodze, co ją z prawej widać się zakopaliśmy. Ale wystarczyło położyć trapy by @Tadeo unowocześnione przeze mnie, czyli dwie połączone trytytytkami. A są nimi kratki plastikowe do budowy trawiastych parkingów kupione w sklepie budowlanym. Polecam :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...