Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, arkadio napisał:

Wiem, że większość z nas ma pełno takich zdjęć ale jakoś nie mogłem się oprzeć...

IMG_5184.JPG

To ja jestem w tej mniejszości, która z wąwozów nie ma ani jednego takiego widoku. Pokazuj, co tam masz :mrgreen:

Edytowane przez niezrównowaŻona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niezrównowaŻona napisał:

To ja jestem w tej mniejszości, która z eąwozów nie ma ani jednego takiego widoku. Pokazuj, co tam masz :mrgreen:

Jutro wrzucę coś na jakiś dysk googla i dam linka na poczcie wyjazdowej, jeden filmik już tam dałem @Panzerpferd odgrywa tam jedną z głównych ról (audio) :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bando nasza ukochana!

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspólny wyjazd!

Udało się nam chyba rozbić bank, gdyż tak urozmaiconej pod względem stopnia trudności, malowniczości i turystyki trasy jeszcze nie mieliśmy, ciężko to będzie przebić w przyszłości... ale damy radę :biglol:

Pamiętajcie proszę, że nasze wycieczki są tak niesamowite właśnie dzięki Wam! To Wasze wsparcie i motywacja zaprowadza nas w miejsca do których sam bym nigdy się nie pchał. A nasz patokolektyw, nawet zmęczony, wciąż wysyłał mi pozytywne emocje pomimo wielu godzin i kilometrów kaźni.

Dzięki i do następnego! :yahoo: 

 

OTO GARŚĆ OBIECANYCH LINKÓW:

Teledysk kręcony w Chutorze Gorajec, na którego plan wpakowaliśmy się przypadkiem jadąc tam w 2015 roku:

 

Teledysk Niezapominajek, czyli Koło Gospodyń Wiejskich rozruszane przez Marcina Piotrowskiego (nasz gospodarz) w cowerze Rolnik Stonsów:


A miłośnikom historii polecam ten oto film Irytującego Historyka. Rozwija on trochę tematy o których opowiadał nam Marcin w cerkwi:

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Panzerpferd napisał:

Dorzuciłem jeszcze kilka innych fotek. Na razie koniec. Zdjęcia z imprezy wyślę kiedy indziej i nie do ogólnodostępnego zasobu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...