Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mi się majaczy trasa z Suwałk, przez park krajobrazowy, Stańczyki, otulinę Puszczy Rominckiej, Gołdap do Klewin i tamtejszych 'gór klewińskich'. Termin to chyba 29 lutego. 14 Grudnia jadę z Dziewczynami w okolice Suwałk i pewnie 15 od rana będziemy jeździć po Suwalskim Parku Krajobrazowym szukając tras na lutowy wypad. @Zodiak - może dołączysz do nas? To będzie raczej lajcik, bo będę miał 3-latkę na pokładzie :-)

 

EDIT: Tzn. Kto chce, niech się dołącza na 15 grudnia. Gwarantuję wstępnie opracowaną trasę z jakimś punktem postojowym na popas. Jechać będziemy w stronę Gołdapi, tam mamy kwaterę. Następnego dnia, 16 w poniedziałek zjeździmy okolice gór klewińskich, bo tam mam też kilka znaków zapytania.

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panzerpferd - bardzo chętnie dołączę, o ile odzyskam swojego Forkensteina - odbudowa kielichów przedłuża się z pewnych względów i nie wiem jak to będzie. Na dniach wrzucę Ci to co mam z Rajdu Nieustającego, może coś zaadaptujesz?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancer

ja spróbuję się zorganizować. Lubie bardzo Suwalszczyznę. 14-15 to weekend, może w sobote wyjade rano tak żeby wrócić na wieczór lub w niedzielę do południa. Zodiaka wezmę ze sobą jak nie odzyska bolida.

Dam jeszcze znać.

 

G

 

 

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 09:25, GregorWOT napisał:

Pancer

ja spróbuję się zorganizować. Lubie bardzo Suwalszczyznę. 14-15 to weekend, może w sobote wyjade rano tak żeby wrócić na wieczór lub w niedzielę do południa. Zodiaka wezmę ze sobą jak nie odzyska bolida.

Dam jeszcze znać.

 

G

 

Wszystko wskazuje na to, że samochód będę miał dopiero w okolicach Nowego Roku ;(
Jak będziesz jechał, to chętnie podepnę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Zodiak ja planuję najbliższy weekend w Białymstoku. Chcę wyjechać w piątek po pracy i powrót w niedzielę. Możemy zrobić rekonesans na Suwalszczyznę w sobotę i Pancerów złapać tam na miejscu.

Dam ci mój nr tel. 718 737 853, chętnie Cię zabiorę. Może Weizer z Koziolkiem tez dadza radę/

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garstko weekendowych wyprawowiczów @Zodiak i @GregorWOT.
Na Suwalszczyznę ruszamy w tę sobotę, na miejscu będziemy tuż po południu. Meldujemy się w Gościńcu Jaczno http://www.jaczno.pl/ i się nudzimy, a następnego dnia (niedziela) ok. godz. 9 (EDIT) proponuję ruszyć na szlak. Trasa jest w ćwierćwijakach. Czerwona ścieżka to trasa od Zodiaka:
https://drive.google.com/open?id=1VNw7L3aYfmsIq0ZjGsnZEDzRsWKcT0L-&usp=sharing

Myślę by pojechać aż do Bań Mazurskich do baru Młyn na najsmaczniejsze na świecie kartacze. Później jedziemy w okolice Gołdapii do znanej nam chaty w Galwieciach (Puszcza Rominska się to nazywa) i zostajemy tam na dwie noce - we wtorek powrót do rzeczywistości :) 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

najpierw info dla Kozioleczka. Kupiłem polecony przez Ciebie bagazniczek. Może do soboty będę miał. Podoba mi się jeszcze ten wianuszek światełek na bagażniku Twoim, Daj namiar jak i gdzie miozna je kupić!

 

Panzerki!!! 

Az tak dużo wolnego czasu to teraz nie mam. Do wtorku nie dam rady.  Ale trasę fajną wymyśleliście. W sobotę chyba się wyrobię. Myslałem o noclegu w BI lub gdzies w BIA i o powrocie w niedzielę do domu i oczywiście windę dla Zodiaka bym dał. Zodiak! daj kontakt do siebie albo odezwij się do mnie to pogadamy jak się umówić. jak Koziołeczki w sobote się namówią to już na sobote więcej chętnych jest. Może VIzerki się namówią bo tez są z BI. 

Pomyslcie jeszcze o popołudniu gdzies pod Suwalkami bo panzerki tam już będą. Napijemy się coca-coli!

 

A Panzerkowo-Zodiakalna trasa jest fajna na wiosnę, Zaklepmy ja w ciemno bez rekonesansu.

G

 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, kupowałem takie światła
https://allegro.pl/oferta/panel-led-lampa-robocza-halogen-60w-12v-24v-cree-8537390789?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Jeszcze dokładnie ich nie testowałem, wydaje mi się że wiązka jest zbyt mocno rozproszona, oczywiście jest widno jak ta lala.
W bagażniku masz 4 mocowania z przodu i dwa z tyłu, także możesz zamontować 6 światełek

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem cicho, bo mam małe zamieszanie... Na weekendową objazdówkę, to ja mimo szczerych chęci nie dam rady.
Taka uwaga - jak chcecie ruszać koło 11, to nie za późno? Koło 15 robi się szarówka.

Z dobrych wieści, to 19-20 grudnia jadę po swojego Foreststeina!!! :yahoo:

W Gołdapi możecie zajechać na jedzenie do Zajazdu pod Piękną Górą lub do Matrioszki. Gołdap, to w ogóle moje rodzinne miasto ;)

Edytowane przez Zodiak
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zodiak napisał:

Siedziałem cicho, bo mam małe zamieszanie... Na weekendową objazdówkę, to ja mimo szczerych chęci nie dam rady.
Taka uwaga - jak chcecie ruszać koło 11, to nie za późno? Koło 15 robi się szarówka.

Z dobrych wieści, to 19-20 grudnia jadę po swojego Foreststeina!!! :yahoo:

W Gołdapi możecie zajechać na jedzenie do Zajazdu pod Piękną Górą lub do Matrioszki. Gołdap, to w ogóle moje rodzinne miasto ;)

Po pierwsze smutno, że nie pojedziesz i się teraz nie poznamy, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Po drugie bossssko, że wreszcie odbierasz tego swojego mitycznego forka, bo już myślałam, że on nie istnieje, a Ty się bawisz w subarowe "Czekając na Godota" :D

Po kolejne świetnie wiedzieć, że jesteś z Gołdapi, bo my UWIELBIAMY to miasto. Dosłownie. Mamy kilka swoich miejsc na szamę, w tym też Matrioszkę :thumbup:

Do zobaczenia zatem na wyjeździe na styku luty/ marzec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zodiak napisał:

Taka uwaga - jak chcecie ruszać koło 11, to nie za późno?

Racja, musk mi paruje od roboty i neurony palą jak na dieslu :biglol:

Startujemy w niedzielę koło 9.


@GregorWOT - znaleźliście jakąś stancję na sobotni wieczór? Jak nie możemy Was do nas zabrać. Chata jest wolna, niestety droga, ale innego wyjścia nie było, bo inne albo w kartoflach, albo nieczynne poza sezonem albo w remoncie. Daj znać to będziemy wiedzieć jak planować wieczór.

@Zodiak - Nad Matrioszką lub knajpą na Mazurskiej 6 myślę jako punkcie jedzeniowym w naszym lutowym rajdzie. Teraz zabiorę brygadę w okolice Bań Mazurskich. Może jakiś grobowiec zwiedzimy? :P

 

1 godzinę temu, koziolek napisał:

Później rachunek za roaming może zabićemoji3.png

Dzięki. Z tym faktycznie będzie ciężko bo trasę mam na nawigacji. Muszę chyba zgrać ten rejon w tryb offline.

 

Dobra, my tu gadu, gadu a trasa w powijakach :D

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...