Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość-Narol-Gorajec (19 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Zodiak napisał:

Jak wspomniałem - gdy tylko odzyskam swoje auto, to założę wątek i przy waszej pomocy sklecimy jakąś wyprawę wg tej trasy.

Planuję te okolice odwiedzić koło marca lub w jakiś weekend po zakończeniu ferii.
Nocować możemy tu:

https://goo.gl/maps/6f7HCSNW5wwy8NP17

To kolejny mój pewniak, fajni ludzie, dużo miejsca - można zrobić biesiadę po zakończeniu rajdu.

Co do trasy... Przygotowanie jej to będzie niezły koszmar, bo za cholerę nie jesteśmy wstanie przewidzieć warunków. Przydało by się by było nie za trudno i nie za łatwo - czyli wiele alternatywnych odcinków :D

W grudniu odezwę się do Ciebie i coś spróbujemy zrobić.

W międzyczasie pobaw się trochę googlowymi mapami:

https://www.google.com/maps/d/

W tym układam trasy, możemy współdzielić taką i razem nad nią pracować :thumbup:

Wyślij mi na pw swój podłączony do googla e-mail - udostępnię Ci jakąś mapę w trybie edycji. :-)

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zodiak napisał:

Tu jest film z czyjegoś przejazdu ta trasą:

 


Jak będzie ktoś chętny (a widzę, że jest), to możemy zrobić wcześniejszy rekonesans po kątem przejezdności dla Subaraków.

 

Ja tam chcę!!! :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Panzerpferd napisał:

A weekend 29 lutego - 1 marca jesteście jeszcze dostępni?

My powinniśmy być dostępni, wprawdzie z Kolskiego wrócimy do domu pewnie 28 wieczorem ale jeśli Świniopasanie byłoby na północnym wschodzie to może po prostu nie będziemy wracali do domu

tylko pojedziemy od razu na imprezkę ;-) - tylko będziemy musieli koła terenowe jakoś ogarnąć ale to już tylko techniczno/logistyczne problem ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Panzerpferd napisał:

@koziolek @arkadio - dawajcie znać. Muszę zawczasu całą ekoturystykę w Klewinach zarezerwować :D

@Panzerpferd  my na weekend 29.02-01/03 i każdy późniejszy będziemy o ile Smoczyca będzie sprawna.

Jedyne dla nas pytanie to czy przejedziemy to na zimówkach czy kombinować jakąś dziuplę na ATeki koło Augustowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...