Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej Koper, strasznie tu się wszyscy na Ciebie rzucili a Ty przecież wcale na to nie zasługujesz :). Dlatego przynam Ci rację i powiem, że faktycznie mój STI z zawieszeniem o wdzięku deski dębowej nie jest rzeczywiście dobrym odniesieniem przy porównaniach z seryjnym zawiasem i to jeszcze w WRX (który z definicji jest mniej hardcoreowy).

 

Mea culpa 8).

 

EVO X piekne nie jest ale co by o nim powiedziec hanby poprzednikom nie przynosi

 

Bardzo dobre podsumowanie...

 

A co do linka*, który wrzucił Owoc666 z mojej inspiracji, to powiem Wam, że trochę rzeczy jest fajnych, w tym większa moc przy niższej masie, seryjne 308 PS przy odrobinę niższej masie niz MY'07, rozdział momentu 41:59 (a więc zanosi się na odrobinę więcej 'tail happiness'), SI drive, w opcji fotele Recaro.

 

No i wreszcie konsekwentne podświetlenie w kabinie - wszystko na czerwono :twisted:.

 

* - chodzi o ten link: http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=1361146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, strasznie tu się wszyscy na Ciebie rzucili a Ty przecież wcale na to nie zasługujesz :). Dlatego przynam Ci rację i powiem, że faktycznie mój STI z zawieszeniem o wdzięku deski dębowej nie jest rzeczywiście dobrym odniesieniem przy porównaniach z seryjnym zawiasem i to jeszcze w WRX (który z definicji jest mniej hardcoreowy).

 

Mea culpa 8).

 

Przemeq :!: dzięki za wsparcie i prawdę :!:

W związku z powyższym chciałbym "odszczekać", że nazwałem Twoje auto "trzęsidupą" :mrgreen: ..czy jakoś tak :roll: wiem , że wiesz , że żartowałem :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , że wiesz , że żartowałem :wink:

 

Wiem wiem 8). Chyba nie wyglądam na nie znającego się na żartach 8).

 

Booyaka!

 

A - dodam tylko, że podobnie z wydechem. Trudno porównywać mój nieseryjny i przepalony z seryjnym w niedotartym WRX-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System inteligentnej jazdy jest innowacyjnym rozszerzeniem, które pozwala na optymalną kontrolę nad jednostką silnikową, dostarczając tym samym przyjemności z prowadzenia samochodu w różnych warunkach drogowych. SI-DRIVE pozwala na ustawienie trzech indywidualnych parametrów dla silnika poprzez regulowanie centralną jednostką sterowania silnika (ECU), a także skrzyni biegów. Elektronicznie sterowana przepustnica jest automatycznie dostrajana do reszty.

 

Inteligentne ustawienie pozwala gładkie przekazywanie dużej mocy, ułatwiając przy tym samym jazdę po mieście przy niskich i średnich prędkościach oraz zmniejsząc spalanie. Gdy przełączymy tryb na sportowy, samochód bardzo dokładnie i szybko poddaje się przyspieszeniu narzucanemu przez kierowcę. Emocje odpowiednie dla sportowej jady na pewno dadzą się we znaki. Bardziej dynamiczną opcją jest wersja Sport Sharp. Gdy jest włączona, samochód jeszcze żwawiej niż przy poprzedniej opcji reaguje na naciskanie akceleratora, silnik przy okazji wskakuje na wyższe obroty.

 

Panel do sterowania systemem umieszczony bedzie na środku kokputu, gdzie kierowca będzie mógł wybierać pomiędzy ustawieniami, które w znaczący sposób będą wpływać na zachowanie pojazdu, dostarczając całkowicie odmiennych wrażen przy jeżdżeniu tym samym samochodem. Na potrzeby systemu stworzono także specjalny interfejs inforumujący kierowcę na temat podstawowych ustawień oraz stopnia ekonomiczności jazdy. Na wyświetlaczu będzie takze pokazywana podpowiedź dla kierowcy w którym momencie powinien zmienić bieg na wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalixt, AAAAAAAAAAAAAA :shock:

 

Z marketingowym bla-bla-bla stąd precz! :twisted: Popatrz na posty Andrzeja - on, wiedząc o tym, że nikt tu takiego bla-bla-bla nie akceptuje, robi co może, by przemycać marketing w sposób w miarę przyswajalny. I jeszcze udaje, że robi to jako osoba prywatna :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalixt, AAAAAAAAAAAAAA :shock:

 

Z marketingowym bla-bla-bla stąd precz! :twisted: Popatrz na posty Andrzeja - on, wiedząc o tym, że nikt tu takiego bla-bla-bla nie akceptuje, robi co może, by przemycać marketing w sposób w miarę przyswajalny. I jeszcze udaje, że robi to jako osoba prywatna :mrgreen:.

 

Trochę nowomowy połączonej z miłym uchu subaromaniaka bełkotem (bulgotem? :D) nikomu nie zaszkodzi :D Na przykład takie zdanie: "Inteligentne ustawienie pozwala gładkie przekazywanie dużej mocy, ułatwiając przy tym samym jazdę po mieście przy niskich i średnich prędkościach oraz zmniejsząc spalanie." rozebrane na części to sam miód dla oczu.

Wychodzi na to, że jazda po mieście przy niskich i średnich prędkościach w innych ustawieniach jest niełatwa - a to chyba ważna informacja dla posiadaczy starszych STI (np. MY06 :D). Taki solidny bodzieć dla zakupu nowszego modelu!

 

 

 

ps. zlep mnie z poprzednim postem mój ty adminie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny lud to kupi !!

I tu dochodzimy do dramatu dealera Subaru....u nas "ciemny lud" nie kupuje. U nas najczęściej klient ma więcej wiedzy niż większość sprzedawców ;) Ot taki żywot;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas najczęściej klient ma więcej wiedzy niż większość sprzedawców ;) Ot taki żywot;)

I przychodzi do salonu nie kupić, a powymądrzać się. :mrgreen:

Wiem, wiem ja też żem jest ze Podlasia. Dealer subaru nie ma lekko. Tam ciągle królem szos jest Łada 2107, no ostatnimi czasy podgryzana przez Vectrę A sedan. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac dzis do studia w Atenach jechalem Kiffisia Avenue i kazalem taryfiarzowi zatrzymac sie obok Subaru. Wylazlem i wsiadlem do dwoch: zwyklego i Wrxa.

dalej nie pisze.

Pozdrawiam Panstwa.

Najprawdopodobniej latowa pora bede sprzedawal STI 2007 (dwuletnie wtedy).

Rezerwacje online:

Najlepszeostatnietakieautodokupieniatanio.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac dzis do studia w Atenach jechalem Kiffisia Avenue i kazalem taryfiarzowi zatrzymac sie obok Subaru. Wylazlem i wsiadlem do dwoch: zwyklego i Wrxa.

 

Kalimera Kyrios Arnutek.

 

Trzeba było wpaść dwie przecznice dalej do mnie do biura na colę 8). Na lotnisko jechałeś pewnie, z centrum?

 

Ciekawy byłem Twojego zdania na temat MY'08 bo przecież Ty nie jesteś hardcore'owcem i trochę inaczej patrzysz na sprawę, niż my...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha poniewaz za 2 dni wchodzi do sprzedazy nowy Lancer looknalem na wersje i wyposazenie - tak samo jak w Imprezie jest 1.5 ! No i jest 1.8 144 konie oraz diesel 140 koni :???:

 

Lancer z dieslem....no, ale to nie EVO....

 

http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec ... C5%82.html

 

Poczekaj. Niedługo bedzie Impreza z dyszlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...