Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie babka prowadzi

 

Dlaczego babka miałaby jechać w niezamaskowanym STI? Przecież takie auta do czasu premiery powinny być zamaskowane i testowane przez skośnookich.

 

wciąż nie mogę z tego, dlaczego nie zrobili sedana STI?

 

Bo sedan 08 jest jeszcze brzydszy niż hatchback ? ;-)

 

Nie jest. Jest jeszcze bardziej podobny do Lacetti, a nie totalnej beznadzieji jak hatchback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sedan 08 jest jeszcze brzydszy niż hatchback ?

ja generalnie nie czepiam sie tego jakie będzie w szczególach STI08 w obecnej budzie a. czepiam się tego że jest hatchbackiem :sad:

 

te zdjęcia z Argentyny to jest wrx, a raczej enka będzie powstawać z spec c lub STI, chyba własnie te auta jak na tamtej fotce będą brały udzuał w pucharze który ma Kuzi odpalić w przyszłym roku. czaisz, bedzie ich pewnie z 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ten widok będzie dany kierowcom LKW i przechodniom na wiaduktach..... :twisted:

 

I tylko o zmierzchu i tylko czarne i tylko bez świateł i tylko jak będzie wolno jechać. Nie uważasz, że za dużo tych "i"? Z poprzednimi STi i STI tak nie było. Charakter miały zawsze, z każdej strony.

 

 

 

Może jestem staroświecki, ale dla mnie Impreza hatchback to nie Impreza. To tak jakby nowe wcielenia Forda GT było vanem, a Delty roadsterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzymu

 

Z tej perspektywy wygląda zaje... tzn. bardzo bojowo!

Sęk w tym, że ten widok będzie dany kierowcom LKW i przechodniom na wiaduktach..... :twisted:

 

No podobne zdjecie do tego jakie miala 22b ;)

A tak sobie ostatnio pomyslalem, ze ten hatchback to moze nawiazanie do innej legendy..Lanci'i Delta'y Integrale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś niebieskiego WRXa i białego RSa i moje zdanie jest zbliżone do Thana, wizualnie na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach, po dłuższej chwili może nawet się trochę podobać ;), biały to zdecydowanie nie kolor dla mnie :P, bagażnika spodziewałem się większego, znaczy się trochę niżej podłogi,antenka mnie na dachu mnie rozwaliła :mrgreen: w środku zdecydowanie za dużo jak dla mnie plastiku, ale ja podobno zawsze strasznie marudzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem i siedziałem. WRX z zewnątrz wygląda dużo lepiej niż N/A, powiedziałbym, że nawet fajnie. Tylko trzeba przedni grill wymienić. Pozycja za kierownica w WRXie ok, ale kubełki słabo trzymają. W środku więcej miejsca. Plastiki niestety z odzysku. Tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...