Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej, cos olejem wali z wydechu ten Twoj niebieski w podpisie :twisted:

 

P.S.

Masz jakies wiesci, kiedy pojawi sie Legacy z dieslem? Bo mam prywatne napiecie na ten sprzet.

 

Bo to ten nowy diesel na testach.... :cool:

 

Legacy z dieslem to początek kwietnia :!:....chyba, że pojawisz sie z tym zestawem Brembo za < 6500 to załatwie Ci na koniec grudnia..... :cool:

 

AK

 

Numer do mnie masz. Przy zakupie 10 zestawow (ja tyle zamowilem) wychodzi wg piatkowego kursu NBP 5824 pln. Zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Numer do mnie masz. Przy zakupie 10 zestawow (ja tyle zamowilem) wychodzi wg piatkowego kursu NBP 5824 pln. Zainteresowany?

 

Ja wiem co wychodzi finalnie :mrgreen: Już tydzień temu wykazałem zainteresowanie zakupem jednego zestawu Brembo w kolorze czerwonym do wrx 06/07 tak aby nie trzeba było zmieniac felg za kwote mniejsza niz 6500zł brutto (płatne gotówka w/g faktury vat) i zainteresowanie podtrzymuje :mrgreen: Jest mi obojetne czy bedzie to zestaw 1..6..czy 11-sty. Numeru do Ciebie nie mam ale jeżeli będzie potrzebny to będe miał :cool:

AK

ps.kiedy ewentualna dostawa :?: (nie ma pośpiechu , adres znasz) i drugie pytanie równiez "ewentualnie" sedan czy kombi i jaki kolor :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale impreza zawsze wyglądała jak kupa - przynajmniej te wolnossące

prosze nie obrazac "mojej" kupy - jak na razie -przez 10 miesiecy -to prawie kazdy na nia spoglada z zazdroscia i pyta sie a gdzie takie kupy mozna nabyc - i kazdy do tej kupy chce wsiasc i przejechac kawalek - kupa kupie nierowna

impreza kupa nie byla nie jest i nie bedzie - kupa to moze byc merol, audi lub bmw ew. toyota, czy honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper napisał/a:

Z kupnem Forestera to radze sie "bezapelacyjnie" pospieszyć bo MY 09 napewno będzie miał "zagubione" to "coś

 

 

A coś wiecej?

 

I coś więcej o tym dieselku prosze napisać

 

w przyszłym roku planuje zakup forestera 2.5 w manualu , cholera - beda zmaiany - silnik - buda- ?/? czekać ?

w tym roku podobno, juz nie ma - tylko na zamówienie z D w kolorze czerwonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień temu wykazałem zainteresowanie zakupem jednego zestawu Brembo w kolorze czerwonym do wrx 06/07 tak aby nie trzeba było zmieniac felg za kwote mniejsza niz 6500zł brutto (płatne gotówka w/g faktury vat) i zainteresowanie podtrzymuje

 

No tego to Ci nie obiecam. Jutro poprosze magika, aby sprawdzil, czy ow zestaw podejdzie pod fabryczne obrecze WRXa. On ma obrecze 7, czy 7,5"?

 

drugie pytanie równiez "ewentualnie" sedan czy kombi i jaki kolor

 

Czarny sedan full opcja AT. Wiecej wymagan nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś więcej o tym dieselku prosze napisać

 

w przyszłym roku planuje zakup forestera 2.5 w manualu , cholera - beda zmaiany - silnik - buda- ?/? czekać ?

w tym roku podobno, juz nie ma - tylko na zamówienie z D w kolorze czerwonym

 

Cos pisalem pare postów wcześniej o dieselu. Jeżeli czekac to jeszcze rok na MY09 w dieslu ma byc (podobno) ale to bedzie inne auto z nowa budą. Czy bedzie 2.5 Turbo --trudno powiedziec. Jak nie czerwony :mrgreen: to może srebrny MT lub czarny AT :?: bo pamietam , że cos mam takiego. Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego to Ci nie obiecam. Jutro poprosze magika, aby sprawdzil, czy ow zestaw podejdzie pod fabryczne obrecze WRXa. On ma obrecze 7, czy 7,5"?

 

Problem jest z ramionami felg , obcierającymi o zacisk "tylko ten" :mrgreen:

 

 

 

Czarny sedan full opcja AT. Wiecej wymagan nie mam

 

Zawiadomię jak będzie taka możliwośc :cool:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Musze przypomnieć że na forum wystepuje jako osoba prywatna (wolno chyba :?:)

Z calym szacunkiem, ale zatem co robi dopisek "Dealer Subaru" pod nickiem? :shock: rozdwojenie jazni...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, michal, weźcie i pogadajcie na PW a nie tu se czat urządzacie.

Misiek, jeżeli masz problemy z traktowaniem przez dealera to załóż o tym osobny temat w pytaniach do dyrekcji a nie smuć w wątku poświęconym Imprezie 2008.

 

Masz racje trochę to za daleko zaszło :wink: z mojej winy...Wracamy więc do rożnic w poglądach dotyczacych tego niebrzydkiego auta :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że byłoby cacy, gdyby Europa również dostała sedana. Wtedy wilk byłby cały i owca syta (nooo czy jakoś tak :) )

 

Nowa Imprezka, wygląda spoko, choć jak dla mnie to po prostu brakuje jej tyłka. Po wyjściu każdej nowej imprezy marudziłem, ale w końcu się przyzwyczajałem. Wyjątkiej jest Bug Eye, który wciąż trochę dziwny dla mnie jest. Liczę, że My08 też będzie "trochę dziwne", aż je za parę lat poprawią :)

 

AK nie wiadomo, czy jest szansa, na wprowadzenie w przyszłości sedanów do Europy?

 

BTW - nie ma co marudzić. Grunt, żeby furak jeździł jak trzeba :). Jechałem wczoraj Corollą 1.6 My05 mojego brata. To dopiero się można wkurzyć. Wciskam gaz i nic się nie dzieje. Wsiadłem z powrotem do swojej machiny i się poczułem jak w rajdówce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały wygląda najsensowniej, na reszcie te poszerzone błotniki wyglądają jak uda siedzącego na piętach sumotori, brakuje jeszcze tylko takiego drewnianego podestu-łącznika między przednim a tylnym błotnikiem jak w autach z lat dwudziestych ubiegłego stulecia :mrgreen: Ale to zdjęcia na szczęście, więc może na żywca wygląda to lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały wygląda najsensowniej, na reszcie te poszerzone błotniki wyglądają jak uda siedzącego na piętach sumotori, brakuje jeszcze tylko takiego drewnianego podestu-łącznika między przednim a tylnym błotnikiem jak w autach z lat dwudziestych ubiegłego stulecia :mrgreen:

 

I kół we wnękach przednich błotników! Wtedy rozwiązałby się problem tych śmiesznych dojazdówek. :mrgreen:

 

Też pomyślałem o takich autach, z tym, że to bardziej lata trzydzieste niż dwudzieste. :wink: Pewnie do tego nawiązują te reklamówki z załamującymi się niemieckimi inżynierami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, nie mam pojęcia co Cię ugryzło, ale mam wrażenie, że szukasz jakiegoś powodu byle się tylko do kogoś dowalić. Niniejszym ostrzegam, daj se na luz, nie psuj atmosfery, masz jakieś problemy to rowiązuj je poprzez PW albo w odpowiednim dziale, nie śmieć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru September Sales Reach 20-Year High

Subaru Impreza sales lead the way with best September ever

CHERRY HILL, N.J., Oct. 2, 2007 -- Subaru of America, Inc. today reported its best September sales in 20 years with a total of 16,457 units, up two percent from the same period last year. Sales of the all-new 2008 Subaru Impreza lead the way by posting the line’s best September sales total in the company’s history.

 

“September was our first full month of sales for the new 2008 Subaru Impreza,” said Tim Colbeck, vice president of sales, Subaru of America, Inc. “The market has responded with enthusiasm to the new product and we see this trend continuing through the end of the year.”

 

Subaru Tribeca sales were up 19 percent with 1,730 units in September. Also up for the month were sales of the Subaru Legacy that recorded sales of 6,777 units a 5 percent increase over last year. The Subaru Outback accounted for 4,796 sales units of the Legacy line total. Subaru Forester recorded a September total of 3,746 units, while the Subaru Impreza was up 11 percent with a September record of 4,195 units for the month. The discontinued Subaru Baja also recorded 9 units in September.

 

About Subaru of America, Inc.

Subaru of America, Inc. is a wholly owned subsidiary of Fuji Heavy Industries Ltd. of Japan. Headquartered in Cherry Hill, N.J., the company markets and distributes Subaru Symmetrical All-Wheel Drive vehicles, parts and accessories through a network of more than 600 dealers across the United States. Subaru makes the best-selling All-Wheel Drive car sold in America based on R.L. Polk & Co. new vehicle retail registration statistics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...