Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yyyy... tego... yyy... widziałem właśnie WRX od Andrzeja K. - zupełnym przypadkiem, wracając taryfą z lotniska i...

 

 

yyyyy

 

 

muszę powiedzieć, że

 

 

yyyyy

 

 

BARDZO mi się spodobało!

 

:cool:

_________________

Przemeq to po lądowaniu coś masz nie tak z ciśnieniem i niezbyt trzeźwo myślałeś, poczekaj, odpocznij i weź to na trzeźwo zobacz :mrgreen:

o właśnie a może za dużo drinków było na pokładzie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam ponownie uwagę na spasowanie błotników, zderzaków, etc...

czy to było jakoś na wariata robione czy co bo rzeczywiście tragedia jest.

Może wypowiedź AK coś tu zmieni?

 

Uczą sie dopiero , ramki drzwiowe cięzko spawac przy zamknietych drzwiach :mrgreen: ale jak na pierwszy raz to zupelnie przyzwoicie im to wyszlo :razz: Auto służy wiekszości osób do jeżdzenia a nie obwąchiwania i złośliwego fotografowania elementow przy nie -domknietej klapie np. bagaznika :mrgreen: Do dzisiaj sprzedano wszystkie Imprezy 1.5 ra , zostalo parę w złotym kolorze (2 dni) dedykuję tą informacje krytykantom...... :cool:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj sprzedano wszystkie Imprezy 1.5 ra , zostalo parę w złotym kolorze (2 dni) dedykuję tą informacje krytykantom...... :cool:

 

AK

 

 

Ponoć miliony much też nie mogą się mylić, ale czy to powód by zmieniać nasze preferencje kulinarne?

 

 

To coś, nieszłusznie nazywane Imprezą, ma po prostu inny typ klienta docelowego. I pewnie tych klientów będzie więcej.

Ale nijak ma się ten fakt do uwag "krytykantów", którzy oczekują od tego samochodu czegoś zupełnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALOHA !! To moj 1-szy wpis na forum - witam !

 

Mam jedno pytanie....bo nie ukrywam, ze ta szkaradna i wyjatkowo szpetna Impreza w wersji WRX bardzo mi sie spodobala !!

 

Po cholere w sportowym aucie reduktor ?!?! Przeciez to urzadzenie do tej pory zawsze bylo tylko w terenowkach ? Ze co - zmieniam na low i mam lepsze przyspieszenie ale nizsza predkosc koncowa ?? O co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj :!: Mam dla Ciebie ostatnią sztuke Imprezy 1.5 w poprzednie karoserii MY07...wystarczy telefon do Raja i masz to czego oczekiwałeś :mrgreen:

 

AK

 

Normalnie czytasz w moich myślach! :mrgreen:

 

 

Bo chociaż jeździć zbytnio nie będzie, to przynajmniej wygląda jak IMPREZA! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALOHA !! To moj 1-szy wpis na forum - witam !

 

Mam jedno pytanie....bo nie ukrywam, ze ta szkaradna i wyjatkowo szpetna Impreza w wersji WRX bardzo mi sie spodobala !!

 

Po cholere w sportowym aucie reduktor ?!?! Przeciez to urzadzenie do tej pory zawsze bylo tylko w terenowkach ? Ze co - zmieniam na low i mam lepsze przyspieszenie ale nizsza predkosc koncowa ?? O co tu chodzi ?

Witaj na Forum....

A TO odpowiedniejsze miejsce, żeby się przywitać.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę, to wrzucę zdjęcia detali Imprezy MY08, jest na co popatrzeć.

 

Panie Andrzeju, dzięki za spotkanie wczoraj :!:

 

EDIT:

 

ZDJĘCIA DETALI NOWEJ IMPREZY MY08

 

Devlin - you are devilish :twisted:.

 

Że Cię też Andrzej nie wykopał z salonu, widząc, co fotografujesz :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę, to wrzucę zdjęcia detali Imprezy MY08, jest na co popatrzeć.

 

EDIT: http://picasaweb.google.com/wwojnar/NewImprezaDetails

 

 

Czy to napewno impreza a nie przypadkiem lacetti?? :mrgreen:

A moze to jest produkowane w chinach :lol: :shock:

 

Devlin twierdzi, że nowy WRX jest montowany w Bułgarii - kurcze skąd on to wie??

To może wyjaśniać niedokładnośc montażu :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj sprzedano wszystkie Imprezy 1.5 ra , zostalo parę w złotym kolorze (2 dni) dedykuję tą informacje krytykantom...... :cool:

 

AK

 

 

Ponoć miliony much też nie mogą się mylić, ale czy to powód by zmieniać nasze preferencje kulinarne?

 

.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MY07 włącznie reduktor był w wolnossących kombi (Impreza, Legacy i Forester), w wolnossących sedanach i w turbo (GT i WRX) czy to sedan czy kombi nie było reduktora. W nowej MY08 jest reduktor w każdym wolnossącym heczbeku a WRX oczywiście nie ma reduktora.

Ale o tym to już było na forum pi3rdylion razy, chyba... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem na ochocie brand new granatowego WRX'a na warszawskich blachach - z daleka jest delikatnie mowiac paskudny :(

 

Jezeli nowe sti nie bedzie kompletnie innym samochodem to nie wyobrazam sobie, zeby nawet Michał Anioł był w stanie wystrugac z tego... czegos, cos co wyglada jak Subaru. :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu Subaru doniosło, że nie będą już robić masek silników z aluminium, tylko na powrót ze stali, bo...

aluminium zdrożało :shock:

Może w Japoni zdrożały ostatnio dobre tworzywa sztuczne?

 

Ale z drugiej strony:

teraz powinni zadeklarować, że produkują elementy wnętrza Imprezy ze zużytych butelek po napojach i innych surowców wtórnych...

w ten sposób można byłoby trafić do klientów świadomych ekologicznie...

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie będą już robić masek silników z aluminium, tylko na powrót ze stali, bo...

aluminium zdrożało

 

He he - coś o tym wiem. Jeśli masz możliwość, weź do ręki puszkę po napoju sprzed 10, czy 20 lat (kiedyś ludzie zbierali coś takiego) i porównaj jej grubość z obecną. I pomyśl, skąd się wzięła taka różnica :cool:.

 

Nota bene powiem Wam ciekawostkę: czy wiecie, że na cenę dowolnego napoju wpływa np. fakt, że igrzyska olimpijskie będą w Chinach? A tak jest, bo wówczas oznacza to zwiększony popyt na materiały, typu właśnie aluminium, generowany w Chinach, gdzie całą infrastrukturę pod igrzyska buduje się praktycznie od nowa. To w rezultacie przekłada się na cenę tego surowca i koszt wyprodukowania jednej puszki napoju :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...