Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

dscn2177gj.jpg

 

:yahoo: :yahoo: B)

gadałem ze slashem :yahoo: :yahoo: B) znam slasha :yahoo: :yahoo: :P trochę :P

kto nie był ten trąba :P

przepraszam że nie dzwoniłem do nikogo ale obmyślanie planów dotarcia do slasha zajęło mi dużą część dnia :P a myślałem że w hotelu go złapię i po temacie :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad :)

 

 

relacja - byłem torchę wcześniej w katowicach - w planach hotel slasha, autograf i party :P a oni wyjechali boczną bramą świnie :rolleyes:

;) potem czekam czekam czekam i koncert :)

koncert - zajebisty :huh::) setlista dla fana niesamowita, dla fana okazjonalnego niezła :P 2.15 grania bez opieprzania, chłopaki są naprawdę koncertowymi zwierzętami :) ludzi full, kocioł pod sceną konkretny -cały koncert spędziłem w drugim rzędzie - przede mną jedynie jakieś małolaty i barierka (teraz płaczą na forum gnr jak to ciasno było i jak to ludzie nie umieją się zachować na koncertach :D dżizas :P idziesz w kocioł to musiisz mieć parę albo spryt :rolleyes: ochrona cały koncert wyciągała ludzi którzy przeliczyli się z siłami - profi robota)

muzycznie - nie do końca wiem :P (na tubie słychać że mega B) ) tam gdzie stałem słychać było slasha prosto z pieca, basu trochę prosto z pieca, bębny tylko akustycznie, rytmicznej w ogóle, wokalu prawie w ogóle - i tak znam teksty na pamięć :D;) głośniki po prostu były trochę bardziej z tyłu :)

potężna dawka rock n rolla prosto od ostatniego guitar hero B);) bez fajerwerków i wizualizacji - muzyka sama się obroniła, fani rozwinęli flagę (welcome to poland) ogromną, zespół to docenił, zagrali trochę dłużej niż ostatnie dwa czy trzy koncerty na trasie, dołożyli nowy numer - spoko :)

 

a potem - szukamy slasha :P wróciłem do auta po winyl i okrążanie spodka i ganianie się z ochroną :P wszedłem na ściemę (młody ochroniarz uwierzył że mam blachę policyjną :D choć jest to blacha zupełnie inna - ale ma orzełka :D ) oprócz mnie jeszcze ze 20 osób też jakoś się zawinęło przy wyjściu do autokaru zespołu - slash przyszedł i każdemu podpisał co tam kto miał - przy wyjeździe czekało jeszcze około 300 osób ale tam już się autokar nie zatrzymał także megafart mi się trafił :yahoo: slashowi powiedziałem - cytuję- you still kick ass grandpa :P na co on się głośno roześmiał, krótka wymiana paru grzecznościowych zwrotów i do domu z płytą pod pachą :yahoo: już jest pod szkłem B) i na ścianę B)

 

dla mnie - przeżycie nie do opisania - mój idol od dwudziestu paru lat :) rąsia, cześć - cześć - koledzy :D:P;)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pPSP6vRgYtw

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga co do koncertu:

 

Akustyk z ekipą dali doopy po całości. W dalszych sektorach brak selektywnego brzmienia i ZA CICHO.

Skoro na koncercie rokowym mogłem swobodnie rozmawiać z osobą 2 miejsca dalej to coś nie halo.

Ewidentnie był widoczny brak mocy. Jak się trochę głośniej zrobiło to z głośników sieczka...

 

Oświetleniowiec... ekhmm... to chyba teatrzyki dla dzieci realizuje... na koncercie tej rangi nie może być czegoś takiego.

 

W skrócie: Slash z ekipą dali ostro rade a nawaliła organizacja... Kutwa jakie to Polskie... :| Także pewien niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skromnie dodam, że realizacja koncertu do D. Siedziałem w sektorze niebieskim, czyli tak wysoko jak tylko można. Słyszałem dudniąco charczący bas, który skutecznie zagłuszał wszystko inne. :angry:

Muzycznie... powiem wprost - nie jestem fanem i raczej nim nie zostanę, ale doceniam zaangażowanie artysty i wczoraj było na 200%. Szacunek do publiki też jest istotny, bo brat opowiadał co robiły "gwiazdy" w Rybniku w tamtym roku i sam (choć wielkim fanem jest) powiedział, że w prównaniu ze Slashem - żenada :czerwona:

 

Finał z Paradise City rewelka! Myślę, że samym gwiazdom wieczoru się podobało :)

Wokalista ma bardzo ciekawy głos i sposób śpiewania. Szkoda, że przez wspomniany już bas nie było słychać co panowie potrafią technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo generalnie spodek to lipa trochę - mamy hale w polsce które już na etapie projektowania były przewidziane do koncertów i tam powinno być granie (choćby atlas arena w łodzi B);) ) a nie w sali z lat sześćdziesiątych - zasłużonych ale jednak nieprzystających do dzisiejszych możliwości technicznych i akustycznych, oczywiście że nigdy w całej hali nie będzie słychać tak samo ale jakoś w atlasie w górnych sektorach słychać wszystko a tutaj faktycznie ludzie z góry się głównie żalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo generalnie spodek to lipa trochę - mamy hale w polsce które już na etapie projektowania były przewidziane do koncertów i tam powinno być granie (choćby atlas arena w łodzi B);) ) a nie w sali z lat sześćdziesiątych - zasłużonych ale jednak nieprzystających do dzisiejszych możliwości technicznych i akustycznych, oczywiście że nigdy w całej hali nie będzie słychać tak samo ale jakoś w atlasie w górnych sektorach słychać wszystko a tutaj faktycznie ludzie z góry się głównie żalą

 

a mnie się wydaje, że to jednak kwestia roboty akustyków...

byłem zarówno w spodku, jak i w łódzkiej arenie na Rammstein i musze przyznać, że spodek miażdżył cyce, a w arenie było tak sobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co najbardziej nawala w Spodku to organizacja. Niby są wydzielone sektory, niby są numerowane miejsca a i tak organizator sprawdza bilet tylko przy wejściu do obiektu. Efekt jest taki, że potem kto chce to idzie na płyte, inny sobie idzie na czerwony, a jeszcze inny na niebieski sektor. Jak jest mało ludzi to nie ma większego znaczenia. Ale jak jest full, tak jak w środę, to potem ludzie siedzą na schodach albo się gniotą na płycie. :toobad:

 

Ekipa w żółto czarnych ubrankach powinna się bardziej postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że spodek miażdżył cyce, a w arenie było tak sobie

może i tak.. tyle że w spodku megadużo zależy od miejsca - w arenie generalnie w miarę dobrze słychać wszędzie

super, to będziesz miał co przez długie lata wspominać :yahoo:

o tak B):dance: :dance:

a i tak organizator sprawdza bilet tylko przy wejściu do obiektu

mogło tak być bo na płycie był faktycznie młyn i to nie tylko pod sceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Impact Fest D1:

- Love & Death - srednio...

- Mastodon - zaczelo lac, trzeba bylo szukac schronienia :-(

- Ghost - hmmm... ciekawe. Poszukam jak to brzmi w wersji studyjnej...

- Behemoth - mimo mojej mlodzienczej milosci do "Lasow Pomorza" uwazam oddawanie im duzej sceny za nieporozumienie

- Airbourne - rewelacja :-) Mega energetyczny wystep :-)

- Slayer - jak zwykle - dziadki daly czadu, mimo ze nie jestem jakims wielbicielem, to ogladalem z przyjemnoscia

- Korn - nie wiem, poszedlem po cos do jedzenia

- Rammstein - w porownaniu z Ergo Arena 1.5 roku temu moim zdaniem wypadli blado, sam set tez jakis taki krotki...

 

Ogolnie - warto bylo :-) Szkoda tylko, ze tym razem pogoda nie dopisala... coz, mam nadzieje, ze jakos uda sie uniknac zapalenia pluc :-) (bo po co brac ze soba cos przeciwdeszczowego, prawda?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sacko

Byłem na 4 ostatnich zespołach i zgadzam się w 100%. Co do Korna to moim zdaniem cienko było. Jakoś tak bez energii i czegoś brakowało. Akustycznie bez rewelacji, choć przed nimi właśnie Airbourne dał świetny występ...no cóż. Co do Rammsteina, to widziałem ich po raz pierwszy i zrobili na mnie mega wrażenie, ale jak powiedziałem nie mam porównania do innych występów.

Warto na pewno było być :yahoo: Co do pogody, to kto był ten wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...