Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa trochę z tymi karnetami na HunterFesta, coś czuję, że w ogóle nie będzie dostępnych jednodniowych na Motorheada, bo ludzie się rzucą na karnety i nie będzie już miejsca ...

 

Jak na razie w moich planach:

- Rock im Park

- Motorhead (Hunterfest)

- EKO Union of Rock Festival, Węgorzewo

- Woodstock

 

Oby wszystko wypaliło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja byłem na KNŻ we wtorek w palladium i jestem megazadowolony

 

po pierwsze znów z LITZĄ!!

po drugie muzycznie jest dużo lepiej - brzmienia i aranże super (kazik gorzej trochę :razz: ), burza na lucille :lol: tylko odbiór już trochę inny niż miałem na studiach :razz:

udało się zamienić parę słów z litzą, przywitać z goehsem, przyuważyć ślimaka i popcorna :lol:

co prawda na drugie bisy powtarzali numery ale i tak było dobrze :cool:

 

a sam klub - pierwszy raz byłem i pozytywnie - scena wysoko - nie trzeba na palcach stać, żeby widzieć, akustycznie... zależy od miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A ja na Jarocin mialem ochote. Niestety nie wyszlo... :neutral:

Ktos z forum sie tam wybral?

 

W pazdzierniku w Wawie mial grac Behemoth - chcialem jechac, ale teraz rozwazam rezygnacje, po tym co wyrabia Nergal. :evil: Wstyd, hanba i wielka strata. Niby muzyka jest nadal taka sama, brzmi tak samo, ale nie umiem jej sluchac ze swiadomoscia wyczynow lidera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety sa na caly HF - po 280 PLN. Ale czekam, az wypuszcza jednodniowki - rok temu bodajze na tydzien przed sie pojawily.

 

To proszę daj znać w razie czego, bo nie chciałabym przegapić.

Jeśli mi się uda kupić jednodniówkę to też oczywiście ogłoszę to na forum :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś protestował przeciwko Madonnie :?: :shock:

 

owszem, spora grupa wiernych... mam nadzieję, że zakaz kurii (organizowania mszy w intencji odwołania koncertu) trochę ostudzi zapędy "jedynych sprawiedliwych"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą imprezą w Szczytnie to są jakieś jaja. Widziałem dzisiaj sporo ludzi wyjeżdżających PKP w siną dal. Faktycznie organizator jest w jakimś mocnym dole finansowym.

Garść plotek:

Kibelki TOI TOI zostały zabrane z lotniska (bo niby nie zapłacone) :shock: Firma ochroniarska zaczęła robić co do nich należy dopiero po tym jak organizator postawił w centrali ich firmy swoje prywatne auta jako zastaw i jeśli nie zapłaci to auta straci.

Szok.

 

Ten koncert to nie dla mnie (nie mój styl muzyczny) ale fajnie jak jest w mieście (czy okolicach). Zawsze to jakiś zastrzyk gotówki dla miasta. Ale jeśli to wszystko o czym ludzie "gadają" to prawda to zapewne będzie ostatni Hunter Fest :(

 

O i jeszcze link :arrow: http://orientacja.wm.pl/Hunter-Fest-200 ... ane!,75648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - jakas pechowa passa.

Koncert Anthrax odwołany - Dan Nelson poczatkowy niby chory - ale okazuje sie, ze wylecial z zespolu i trasa koncertowa zostala przerwana:

 

"Agencja Go Ahead z przykrością informuje, iż zaplanowany na 28 lipca warszawski koncert formacji Anthrax został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Potwierdziły się niestety informacje o niedyspozycji wokalisty Dana Nelsona, w związku z którą odwołane zostały wszystkie występy na trasie zaplanowanej przez legendarną grupę.

 

Bilety na koncert Anthrax można zwracać w punktach zakupu."

 

"As announced last week, thrash legends ANTHRAX regretfully cancelled the first three dates on the second leg of their European tour due to new vocalist Dan Nelson's unexpected illness. An additional seven European dates are also cancelled, those scheduled from July 22 to July 30. (...) The members of Anthrax have confirmed the departure of vocalist Dan Nelson".

 

 

No i Hunter Fest - ktory jest mega-klapa :roll: Do tej pory zezygnowalo pare zespolow, czekam tylko na info, ze i Motorhead nie zagra :roll:

 

Z ostatniej chwili - zespol Hunter zrezygnowal i odcial sie od festiwalu :shock:

 

Oświadczenie zespołu Hunter w związku z Hunterfest 2009

 

Z przykrością informujemy, iż jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na piątek 24 lipca występ w ramach Hunterfest. Jednocześnie informujemy, że z dniem 23 lipca zakończyliśmy współpracę z Arkiem Michalskim oraz firmą A&M Agency. Pragniemy podkreślić, że to agencja A&M była i jest jedynym organizatorem festiwalu Hunterfest - tym samym zespół Hunter nie odpowiada za jakiekolwiek kwestie, organizacyjne i artystyczne, związane z tą imprezą. Takie momenty są bardzo trudne dla każdej ze stron - pisze w oświadczeniu zespół - jest nam przykro, że fani którzy przyjechali na festiwal z myślą o Hunter, nie zobaczą naszego występu. Ponieważ festiwal wykorzystuje naszą nazwę, zaś my nie mamy żadnego realnego wpływu na jego przebieg, odwołując koncert, chcemy dać jasno do zrozumienia, że zespół Hunter nie jest współorganizatorem Hunterfest.

 

Hunter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...