Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.03.2024 o 21:39, Bycinex napisał(a):

Mi ostatnio wpadło w oko coś takiego
https://a.aliexpress.com/_EJMdZWV
W ASO jest podobne ale tylko chyba do składania/rozkładania lusterek i sporo droższe a w tym z linku wyżej jeszcze domykanie szyb...

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka
 

I z tego co czytałem to składanie lusterek! Ciekawe czy sam układ do automatycznego składania lusterek mozna też na ali kupić. Niestety poległem szukając 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.04.2024 o 15:16, CUV napisał(a):

W ramach posezonowych wyprzedaży można nabyć start jumpera , przed kempingowymi wojażami 

https://www.lidl.pl/p/ultimate-speed-mobilne-urzadzenie-rozruchowe-umap-12000-c3-z-powerbankiem/p100372558

Kiedyś była wersja z kompresorem jeszcze. Chyba większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2024 o 14:29, BiP napisał(a):

Kiedyś była wersja z kompresorem jeszcze. Chyba większa.

Jest nadal

https://www.lidl.pl/p/ultimate-speed-powerbank-z-kompresorem-upk-10-g4-4-funkcje/p100372106

ponieważ mam kompresor OEMowy, który sobie radzi ( testowany na tripach wymagających zabawy z ciśnieniem w kołach) , to celowałem w jumpstartera tylko

a z nowości :

przyjechała szczotka do deski , bo szmatki średnio działają , oraz podkładka pod „mysie kino, trzy szczyty , no bo 3 paski byłyby nie na miejscu ;) (Amazon)

Testuję wersję „e-boxer naked”, usunięcie osłony daje 93-94 stopnie Celsjusza dla oleju silikowego , zamiast 100-101, na drogach klasy S przy 100-120 km/h. To w ramach przygotowania do jazdy w górach południowej Europy , gdzie oliwę miałem do 128 stopni (a i w PL do 121 potrafiłem podgrzać)

włączyłem kompas, ale to OEM 

IMG_2747.jpeg

IMG_2746.jpeg

IMG_2753.jpeg

Edytowane przez CUV
  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 16:42, radix99 napisał(a):

Ale się spocił przed kolejną wyprawą...

 

No cóż wyjazd turystyczno -offroadowy, dla niego ATeki, dla mnie podejściówki lub traile i trenujemy razem ;). Dobry z niego kompan, trochę świata zobaczy.

A żeby nie było, że tylko ja trenuję z czujnikiem tętna ,  to Subi też dostał swój monitorek ;) 

IMG_2755.jpeg

IMG_2756.jpeg

Edytowane przez CUV
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CUV napisał(a):

No cóż wyjazd turystyczno -offroadowy, dla niego ATeki, dla mnie podejściówki lub traile i trenujemy razem ;). Dobry z niego kompan, trochę świata zobaczy.

A żeby nie było, że tylko ja trenuję z czujnikiem tętna ,  to Subi też dostał swój monitorek ;) 

IMG_2755.jpeg

IMG_2756.jpeg

I ogarniasz to wszystko? Ja gdy wsiadłem pierwszy raz do Szarego Mnicha to zupełnie nie wiedziałem na który ekran patrzeć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

I ogarniasz to wszystko? Ja gdy wsiadłem pierwszy raz do Szarego Mnicha to zupełnie nie wiedziałem na który ekran patrzeć.

Najbardziej mi zależało na monitorowaniu temp CVT i to mam, za ca 60 PLN. Moze pobawię sie zapisem przyspieszeń , a przy okazji galaxy S7 dostał 4 życie ;), ekran jest czytelniejszy gdy po angielsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 1h 30 min spędzone na myjni i na koniec zostawiłem sobie montaż nowych OEM dywaników welurowych...
Ogólnie wyglądają ok, zobaczymy jak będzie z jakością tzn ile wytrzymają ale sam ich wzór/krój mógł by być lepszy (najbardziej chodzi mi o miejsce gdzie jest pedal gazu i hamulca)

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Snuff napisał(a):

Takie coś… na Alli 250, Subaru sklep 650 pln chyba emoji41.png
Jeszcze nie przyklejone, bo czołg brudny. 59ad34fa0825a0e5dc73b81e76ad2229.jpg
57533ae7fbdba53a110edeec0cb430a0.jpg
97f4028d08e8f84d1e734e2cf36a5ab5.jpg
2e971a73ee5d27408bd0ed32ba514a0b.jpg
8bf5d6749847e8b639206034a68337a3.jpg
369c2130a4d74f116c1d285aac090dda.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo przydatna rzecz, mój Subi dostal w salonie przed odbiorem , podobnie jak plasticzki na oparcia tylnych foteli od strony bagażnika 

a tymczasem:będzie słońce , czas na trochę cienia, a kto  że sobą nosi… ;) 

IMG_2759.jpeg

IMG_2761.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...