Skocz do zawartości

Sodoma Red Pearl czyli drenaż portfela spod znaku Plejad


WueM

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, WueM napisał:

Co do drugiego pytania to jest to jdm'owy stabilizator napięcia ;)

 

Reklamowany w Japonii jako taki polski magnetyzer :biglol:

 

Że niby zwiększa moc...Ogranicza spalanie etc :D

Też się nad czymś takim zastanawiam. Nie wiadomo czy pomaga, ale na pewno nie szkodzi. I fajnie wygląda pod machą. ;)

 

P.S. - sprawdzaj PW częściej ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DETT napisał:

Też się nad czymś takim zastanawiam. Nie wiadomo czy pomaga, ale na pewno nie szkodzi. I fajnie wygląda pod machą. ;)

 

P.S. - sprawdzaj PW częściej ;)

Ty Panie kolego coś szkrobnij w końcu o swoim Legwanie, bo mi brakuje tych stylowych fotek i opisów w Twoim wątku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, thomson0073 napisał:

mi brakuje tych stylowych fotek i opisów w Twoim wątku. ;)

Mi też. <_<

 

Rzeczy do zrobienia masa, a wciąż dochodzą nowe. A (niestety) nie samymi samochodami człek żyje.

Ale nadrobię zaległości

i-obiecuje-tylko-na-jednego.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 16:24, WueM napisał:

Antena to taki jdm'owy gadżet znany chyba i u nas z ciężarówek za czasów PRL-u :ph34r:

 

Jest to bumper pole...Świeci pokazując początek zderzaka...Takie czujniki parkowania japońskie :mrgreen:

 

Też mam taką w swoim turbodziadku, tylko po ichniejszej stronie. Również nie działa (taka już przyjechała), ale zostawiłem jako ciekawostkę, może kiedyś uda się usprawnić :)

 

IMG_20190610_154502.jpg

 

@WueM fajny robal i te gadżety robią robotę, gratki :clapping:

Edytowane przez adamski
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, adamski napisał:

 

Też mam taką w swoim turbodziadku, tylko po ichniejszej stronie. Również nie działa (taka już przyjechała), ale zostawiłem jako ciekawostkę, może kiedyś uda się usprawnić :)

 

IMG_20190610_154502.jpg

 

@WueM fajny robal i te gadżety robią robotę, gratki :clapping:

Boski gadżet :wub:

 

Uruchamiaj...Warto :wub:

 

Nie myślałem że ktoś jeszcze takie coś posiada...super sprawa ;)

U mnie będzie on po drugiej stronie...Też w formie wysuwanej antenki...Wszystko mam...Czekam tylko na sam bat :mrgreen:

 

 

Dzięki za miłe komentarze...

 

Staram się coś działać...Niedługo mam nadzieję poczynić kolejne większe lub też mniejsze mody :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

 

Dziś w końcu odebrałem elementy od lakiernika...Nowy lakier wpadł na osłony halogenów oraz obudowy lusterek :wub:

 

I o ile osłony halogenów po małych dodatkowych pracach trafiły już na swoje miejsce o tyle lusterka jeszcze poczekają na składanie i montaż B)

 

Aha...i założyłem ciemne kierunkowskazy :wub:

IMG_20190612_191709.jpg

IMG_20190612_191700.jpg

IMG_20190612_191626.jpg

IMG_20190612_191608.jpg

IMG_20190612_190638.jpg

IMG_20190612_185624.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

 

Lusterka jdm czyli elektrycznie składane za pomocą przycisku - w europejskich obudowach...Done :yahoo:

 

Obudowy pomalowane przez lakiernika pod kolor nadwozia...Trojkaty pomalowałem sam na kolor czarny :mrgreen:Czekam tylko na maty grzewcze i przezbrojenie kostek...Bo jak się okazuje są różne :huh:

Choć w klasyku GC/gf8 były takie same...

No nic 

 

Lusterka dostały trójkąty mocowane do nadwozia z wersji europejskiej - dzięki czemu pokazują tak jak trzeba ;)

 

Za to będą się składały jak w wersjach na Japonię... Taką mam nadzieję :biglol:

15605292633078725174744268627252.jpg

15605292878841029669038665445692.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie i panowie

 

Byłem w weekend w Bieszczadach na zawodach "rzeźnika" - ot taka mała ciekawostka :mrgreen:

 

Wracając spotkałem przy drodze takie oto cuda...Większość z kartkami "na sprzedaż"

 

Ale w głębi placu były także "wraki/skarbnice części" 

 

A także Celica gt4 kilka Evo Toyota starlet glanza...Sporo jdm'owych furek :wub:

 

Poprostu można było oko zostawić :wub:

 

I na końcu moja uswiniona- dosłownie bieszczadzkim błotkiem Subi na tle bieszczadzkich lasów..Tutaj chyba nad rzeką Solinka :D

IMG_20190623_123422.jpg

IMG_20190623_123407.jpg

IMG_20190623_123454.jpg

IMG_20190623_123344.jpg

IMG_20190623_171959.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WueM napisał:

Panie i panowie

 

Byłem w weekend w Bieszczadach na zawodach "rzeźnika" - ot taka mała ciekawostka :mrgreen:

 

Wracając spotkałem przy drodze takie oto cuda...Większość z kartkami "na sprzedaż"

 

Ale w głębi placu były także "wraki/skarbnice części" 

 

A także Celica gt4 kilka Evo Toyota starlet glanza...Sporo jdm'owych furek :wub:

 

Poprostu można było oko zostawić :wub:

 

I na końcu moja uswiniona- dosłownie bieszczadzkim błotkiem Subi na tle bieszczadzkich lasów..Tutaj chyba nad rzeką Solinka :D

IMG_20190623_123422.jpg

IMG_20190623_123407.jpg

IMG_20190623_123454.jpg

IMG_20190623_123344.jpg

 

Trafiłeś na ten złom przed tarnowem, jakieś 50 km ode mnie,  jak odzyskam Forka i będe miał jakiś wolny dzień w pracy wybieram się tam czy mają jakieś ciekawe fanty do sprzedania przy okazji obejrzę biełe STI. Jak byś coś potrzebował to dawaj znać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Solinka! :wub: Moje piękne, zeszłoroczne wakacje - bazę miałem nad Soliną (miejscowość Zawóz), ale i nad Solinką człowiek spędził parę ładnych dni. Szum wody uspokaja... :) 

P1140841.JPG

P1140657.JPG

Nie inaczej :wub:

 

Ja miałem nocleg w Terce a biegłem Rzeźnika w Cisnej...później rest i chciałem na zaporę się wybrać ale za duże tłumy...Wybrałem więc plaże naprzeciwko...i było bosko :wub:

 

Daleko mam od siebie w Biesy...a nie byłem tam przeszło 20lat...to był mega powrót i cudny weekend...Pomimo iż dość biegowy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 20:21, Maniek95 napisał:

Trafiłeś na ten złom przed tarnowem, jakieś 50 km ode mnie,  jak odzyskam Forka i będe miał jakiś wolny dzień w pracy wybieram się tam czy mają jakieś ciekawe fanty do sprzedania przy okazji obejrzę biełe STI. Jak byś coś potrzebował to dawaj znać.

Kolega mnie ubiegł, tyle że ja miałem obstawiać, teraz mamy pewność :D serce chciało zawsze się zatrzymać, rozum był przeciwny. Ciekawe na czyje wyjdzie :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WueM napisał:

Antyka? :huh:

 

Klasyka to ja już nie miałem od kilku lat...w międzyczasie był Smart Brabus nawet a od prawie roku mam Bug'a takiego sobie...:biglol:

Pytanie do Gumasa raczej było skierowane :p

 

Fajny Bug :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra -jako, że z kolegą @DETT ogarnęlismy świąteczne prezenty na długo przed Świętami i to, że miałem wyjątkowo kolejny weekend wolny postanowiłem część tych fantów już zamontować :wub:

 

1. ETC

 

Jest to takie urządzenie na wzór naszego viaTOLL'a

 

Co ciekawe "budzi się" po włożeniu naszej karty bankomatowej (oby nie ściągał kasy w złotówkach :mrgreen:)

Mam do niego również antenę GPS ale uznałem, że skoro to i tak nie działa więc klejenie anteny dla samej zasady jest bez sensu :ph34r:

 

Oczywiście jest to typowy gadżet , który nie robi nic prócz szczekania :biglol:

15631228167307319949920154029786.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olesuaw

Kolejna porcja gadżetów :mrgreen:

 

2. Przyciski ic water/auto spray :ph34r:

U mnie służą do zwyczajnego włączania przeciwmgielnej tył oraz halogenów :biglol:

 

 

Ale przyznaję wyglądają zdecydowanie bardziej "sportowo" kto spojrzy - dostrzeże kierownice zegary itp emblematy i pomyśli :

"Kurde to musi być mocna fura" :biglol:

 

oczywiście przyciski te kupiłem niejako przy okazji ot tak- ale gdy się okazało że wtyczki są bliźniacze nie mogłem się powstrzymać by je podmienić :wub:

15631231401367492851647915532650.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.

Panoramiczne lusterko wsteczne Cellstar z detektorem radarów GPS oraz czytnikiem kart sd :wub:

Z tego gadżetu jestem więcej niż zadowolony...

 

Pokazuje średnie spalanie- dystans czas przebycia danego odcinka a nawet prędkość siłę przechyłów itp elementy...

 

Jest mnogość funkcji i ustawień...

 

Niestety nie rozkminiłem jeszcze jak się zmienia datę i godzine- bo o ile czas i data się zgadza i jest ona pobierana chyba z gps'u to niestety wciąż pokazuje czas "japoński" :biglol:

15631233645568050669216783863214.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...