Jump to content

olesuaw

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About olesuaw

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Legionowo
 • Auto
  Subaru Impreza GL 97r.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. olesuaw

  Renowacja GF

  O nie, na forum chciałem być inkognato!! Nie no tutaj o blacharce dużo nie ma, jakbym pogrzebał w starych filmikach sprzed dwóch lat to może znalazłbym filmy z rudą a potem jej brakiem.
 2. olesuaw

  Renowacja GF

  Co do blacharki to dwa lata temu dałem 2500zł za wspawanie reperaturek progów i nadkoli, z tym że tam to już chyba była 4 czy 5 taka operacja i wszystko było tak pognite że trzeba było w nadkolach łapać to strasznie wysoko i z tego co pamiętam to blacharz musiał jeszcze pomiędzy karoserią a reperaturką blachę spawać bo nie było do czego tak nisko złapać. W cenie od razu słupki z przodu i nadszybie (tak się mówi?), ale tutaj to już starte po prostu do gołej blachy i zaszpachlowane na szybko, a purchle były spore. Wszystko bez lakierowania, bo potem poleciała folia na całe auto. Do tej pory nic z rudej nie wyszło a folię rozkleiłem i polakierowałem sobie autko. Ogólnie 2500 za taką niewdzięczną robotę to dobra cena z tego mi się zdaje, inni blacharze krzyczeli 4000zł. Mechanicznie Imprezkę sprawną kupiłem więc co do reszty się nie wypowiem.
 3. Siemano, potrzebuję dostać się do lampki we wnętrzu mojego wolnossaka 97, jest jakaś tajemna technika na zdjęcie jej? (od której strony szarpać, co podważyć) Pytanie może i głupie ale mam dwie lewe ręce i boję się tak na oślep szarpać części w moim bolidzie
 4. Odkopuję! Różnią się czymś takie daszki w Forku od Imprezowych? Myślę nad wrzuceniem do mojego wolnossaka GC tableta w jakimś fancy miejscu. Nie myślał ktoś o wydruku 3D takiego daszka? W internecie zero modeli ale można spróbować wymodelować samemu.
 5. Witam wszystkich forumowiczów! Kupiliśmy dziś z ojcem Imprezę GL 97r. i postanowiłem zarejestrować się i włączyć się jakoś do społeczności jeżdżącej Subaru. W poniedziałek zdaję prawko i mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu polatam pierwszą bryką.
×
×
 • Create New...