Skocz do zawartości

Stabilizatory do Turboantyka


termit

Rekomendowane odpowiedzi

ja własnie ukonczyłem prace, i wymieniłem stabilizatory + łączniki tył + przód Whiteline, i jestem w szoku że taka poprawa w prowadzeniu ( o mało nie przypłaciłem małą rolka , chyba opona nie trzymała :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, jakby na wszystko patrzeć sensem ekonomicznym to dziś każdy by jeździł trzycylindrowym pudełkiem FWD z plastikami w środku i tandetnym wykonaniem - bo to jest ekonomiczne. A gdzie radość z jazdy? Gdzie radość z życia? :twisted:

Bardziej mnie zastanawiało czy wsadzenie stabilizatorów faktycznie drastycznie poprawi prowadzenie auta czy to tylko jeden z elementów układanki, gdzie trzeba by zacząć od amorów i ewenuaulnie sprężyn co mnie w sumie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gdzie? Nie widać miniaturki ze zdjęciem?

 

Teraz widać :grin: a jak zaglądałem tu wcześniej to jej nie widziałem .... (dziwne, ale nieważne...)

 

Dzięki, jak pogoda pozwoli to w sobotę poprzymierzam, ale i tak potrzebował będę łączników ...

... testował ktoś "tańsze alternatywy", (tańsze niż Powerflex), przód chyba zostawię to co mam (na razie), ale z tyłu nie mam teraz NIC, więc muszę coś dopasować ... używki? VW? Kager? .. może ma ktoś coś takiego na zbyciu (w stanie pozwalającym na ponowne użycie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawiało czy wsadzenie stabilizatorów faktycznie drastycznie poprawi prowadzenie auta czy to tylko jeden z elementów układanki

 

dla mnie to naprawde rewelka nie tania bo + metalowe laczniki to wyszlo ok 2k ale kapitalne jest to znacznie poprawilo sie prowadzenie auta a nic a nic nie ucierpial komfort jazdy a mi wlasnie o to chodzilo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używki? VW? Kager?

używki odradzam, Kager podobno też nienajlepszy, ja mam VW ponad pół roku i trzymają bez luzów. Od Octavii też coś pasuje (ale to chyba na przód).

Przy okazji pytanie-mam nowe Kayaby z tyłu i jakieś zielone sprężyny-twardsze i może wyższe (albo przez to że twardsze, to auto nie "siada"). Teraz pytanie-czy w związku z tym kayaby szybciej się zużyją?Szukam i tak standardowych sprężyn.ALe jeśli okaże się, że "zielone" dają kayabie po uszach to się sprężę i poszukam "zwykłych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy je wprowadzono do sprzedaży??21 sztuk to chyba nie za wiele...

W ofercie są od czerwca '06. W zeszłym roku poszło 9 sztuk, a w tym 12.

 

pzdr

Seb@

 

Sebastian pracujesz w Focie że masz taka wiedzę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ale jakoś obawiam się że to mogą być luzy na przekładni kierowniczej.

Na początku myślałem że to może te pliuretanowe łączniki tak dają ale obawiam sie najgorszego. :twisted:

Czyli czego się obawiasz? :roll:

Chodzi mi o taki dźwięk jakby opona gdzieś o nadkole obcierała podczas skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli SebastianZ1 polecasz zakup łączników Kager

Nie chcę niczego sugerować ani polecać, aby nie być posądzonym o to, że mam w tym jakiś interes. Podałem tylko suche dane. Ja tych łączników u siebie nie montowałem, więc ciężko mi się osobiście odnieść do pytania.

Na boku dodam tylko, że produkty naszego dostawcy generalnie uważane są w środowisku za 'nie sprawiające kłopotów i dorównujące produktom stosowanym na pierwszy montaż'. To tylko taki marketingowy bełkot, ale może komuś sie przyda :cool:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę się dzisiaj pobujałem i pomyślałem sobie, że taki grubszy stabilizator to może nie głupi pomysł. w związku z tym mam paszteciarski pomysł, a mianowicie myślę, że można by zrobić takie coś na zamówienie, tak jak robi się np sprężyny. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dzisiaj pobujałem i pomyślałem sobie, że taki grubszy stabilizator to może nie głupi pomysł. w związku z tym mam paszteciarski pomysł, a mianowicie myślę, że można by zrobić takie coś na zamówienie, tak jak robi się np sprężyny. Co Wy na to?

 

daj se spokoj ;)

 

jaki masz z tylu stab - chodzi o grubosc?

 

laczniki Zbyszek na bajecznej ma w paszteciarskiej cenie - aluminiowe i bardzo dobre ;) - sprawdzone juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...