Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, że ktoś coś robi za plecami i w skryciu - zgłosiłem dzisiejsze twoje posty do moderatorów. Generalnie napisze to ci wprost - poziom wiekszosci twoich wypowiedzi pokazuje ze jesteś zwykłym chamem i burakiem. Używaj teraz sobie do woli, ze jak to określasz "sfrustrowany wielbiciel VAGa" sie poskarzył. Jak trzeba to swoje zdanie o tobie spokojnie mogę powtórzyć ci w prosto w oczy. Szkoda mi że skad inąd fajna grupa ludzi kojarzona z autami spod znaku plejad jest też reprezentowana przez osobników jak ty :(

Z poważaniem, ale bez pozdrowień były posiadacz 3 Subaru i jednej Skody.

 

Treśc zgłoszenia do wglądu:

Pani moderator i Panowie moderatorzy, ja rozumiem że Skoda ma pewną dosć specyficzną grupę klientów "w kapeluszach" - niemniej jednak wątek ten w moim mniemaniu zawsze był w swym tytule dość przewrotny i choćby ja traktowałem go jako pokazanie że Skoda w przeciwieństwie  do polskiej motoryzacji otrzymała szansę, a przy okazji jako swego rodzaju doping dla marki Subaru, co by nie spoczywali na laurach bo konkurencja goni, a może nawet przegania - także ta "plebejska".

Na tym forum bywa czasami dość przewrotnie i sarkastycznie, ale sarkazm na poziomie można docenić. Natomiast osobnik z Pruszkowa (zreszta poziom jego nicka sam wiele mówi) potrafi co najwyżej do znudzenia rzucac mało wyszukany slogan o gumofilcach, a dzisiejsze komentarze to już dno i metr mułu. Odnosze zresztą wrażenie, że 50% jego aktywności to ten wątek i "wyszydzanie" posiadzaczy Skody.

Życzyłbym sobie aby fajna marka jaką jest Subaru nie miała tak wątpliwej reprezentacji :(

Pisze to jako były posiadacz trzech Subaru, jak i wielu innych marek w tym Skody.

Niewazne czym jeździsz, a kim jesteś.

+1.

No niech wrócą te zielone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam raz jeszcze czy obraziłem personalnie któregoś z was? Kiedy i gdzie? Skoro czujesz się sfrustrowanym wielbicielem VAG czy kapelusznikiem to twoja sprawa, skoro o Cię kręci. Dlaczego jak piszę o tandetnych samochodach typu Skoda zaraz malujecie mój portret psychologiczny? Od kiedy nick świadczy o poziomie inteligencji ( bo jeśli tak jest to wasze są poza skalą i jeszcze deko zniewieściałe)?

Co będę mówił - wasze podejście do tematu postu jest tak jak moja racja jest mojsza, a jak nie po waszej myśli to od razu naskoczyć i ujadać. Na siłę nikogo nie przekonacie do Skody.

Nie piszcie głupot jacy to jesteście reprezentanci marki ( ja oczywiście nie jestem godny ) bo prawdziwy fan nie próbowałby porównywać Skody do Subaru.

Więcej dystansu do życia bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozluźnijcie warkoczyki, dziewczyny.

 

Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień. To jest The Forum a nie Forum [ edycja Moderaotra ] Matron. Być może dowcipy Killera nie są dla tych z wyższych sfer, ale np ja nie mam ambicji należeć do tzw "elyt". Ja, "prosty magister" :D czuję się lepiej wśród prostego ludu. 

 

Nie zauważyłem, żeby wypowiedzi Kilera kogokolwiek personalnie obrażały. Jeżeli nie ma on pochlebnej opinii o Skodzie i jej kierowcach to ma do tego prawo. O gumofilcach nie wolno pisać? A o kapeluszach? Wolno czy też już też nie? Ciekawe co zadecyduje forumowy sąd kapturowy?

 

Zostaliście personalnie obrażeni przez Killera? Nie. Póki co, to właśnie Kiler został wyzwany od "fanatycznych szowinistów"  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i dopowiem swoje trzy grosiki. Ja kupiłem tylko dla tego że kiedyś miałem okazje jechać bugeye wrx i wtedy zaczeła się moja miłość. Co prawda to tylko wolnyssak bloob i w dodatku kombi ale..... jak go zamienię to tylko na eagle eye w kombi z tym samym silnikiem. Żadnej innej marki już nie kupię i nie ważne że impreza z tych lat jest spartańska w środku i wykonana jak lublin ale jest to auto przy którym nikt nie przejdzie obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kilerzpruszkowa, ale coś mi się nie zgadza...

Prawdziwy kiler nie ma sumienia i nie wypełnia pita.

 

A propos skody. NIe jestem w stanie traktować ich poważnie. Jakieś 14-15 lat temu miałem okazje usiąść na miejscu kierowcy...

Do dzisiaj pamiętam nakrętki od pasty do podłogi adoptowane na pokrętła... no i ten zielony mop na masce dopełniał obraz całości.

Ona wiecznie waląca garami w kuchni. On nigdy nie spełni jej oczekiwań. I gigantyczny bagażnik do zapełniania na wyprzedażach proszkami do prania i pampersami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdziwy kiler nie ma sumienia i nie wypełnia pita.

 

Prawdziwy kiler wypełnia swoje kolejne zadanie, a nie pita. Zastanawiam się czy prawdziwy kiler puszcza bąki?  

 

Prawdziwy kiler nie może puszczać bąków. Nie jest popierdułkom, jest kilerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kilerzpruszkowa, ale coś mi się nie zgadza...

Prawdziwy kiler nie ma sumienia i nie wypełnia pita.

 

A propos skody. NIe jestem w stanie traktować ich poważnie. Jakieś 14-15 lat temu miałem okazje usiąść na miejscu kierowcy...

Do dzisiaj pamiętam nakrętki od pasty do podłogi adoptowane na pokrętła... no i ten zielony mop na masce dopełniał obraz całości.

Ona wiecznie waląca garami w kuchni. On nigdy nie spełni jej oczekiwań. I gigantyczny bagażnik do zapełniania na wyprzedażach proszkami do prania i pampersami. 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach :) . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej i nabijanie bezsensownych postów o wielkości Vaga nad Subaru  :biglol:

 

 

Prawdziwy kiler nie ma sumienia i nie wypełnia pita.

 

Prawdziwy kiler wypełnia swoje kolejne zadanie, a nie pita. Zastanawiam się czy prawdziwy kiler puszcza bąki?  

 

Czyli są jeszcze ludzie z dużym dystansem do siebie i otaczającego świata.....

Za prawdziwego killera ludzie wypełniają pita, no i prawdziwy kiler nie puszcza bąków i nie ma żylaków odbytu bo się nie spina :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że ktoś coś robi za plecami i w skryciu - zgłosiłem dzisiejsze twoje posty do moderatorów. Generalnie napisze to ci wprost - poziom wiekszosci twoich wypowiedzi pokazuje ze jesteś zwykłym chamem i burakiem. Używaj teraz sobie do woli, ze jak to określasz "sfrustrowany wielbiciel VAGa" sie poskarzył. Jak trzeba to swoje zdanie o tobie spokojnie mogę powtórzyć ci w prosto w oczy. Szkoda mi że skad inąd fajna grupa ludzi kojarzona z autami spod znaku plejad jest też reprezentowana przez osobników jak ty :(

Z poważaniem, ale bez pozdrowień były posiadacz 3 Subaru i jednej Skody.

 

Treśc zgłoszenia do wglądu:

Pani moderator i Panowie moderatorzy, ja rozumiem że Skoda ma pewną dosć specyficzną grupę klientów "w kapeluszach" - niemniej jednak wątek ten w moim mniemaniu zawsze był w swym tytule dość przewrotny i choćby ja traktowałem go jako pokazanie że Skoda w przeciwieństwie  do polskiej motoryzacji otrzymała szansę, a przy okazji jako swego rodzaju doping dla marki Subaru, co by nie spoczywali na laurach bo konkurencja goni, a może nawet przegania - także ta "plebejska".

Na tym forum bywa czasami dość przewrotnie i sarkastycznie, ale sarkazm na poziomie można docenić. Natomiast osobnik z Pruszkowa (zreszta poziom jego nicka sam wiele mówi) potrafi co najwyżej do znudzenia rzucac mało wyszukany slogan o gumofilcach, a dzisiejsze komentarze to już dno i metr mułu. Odnosze zresztą wrażenie, że 50% jego aktywności to ten wątek i "wyszydzanie" posiadzaczy Skody.

Życzyłbym sobie aby fajna marka jaką jest Subaru nie miała tak wątpliwej reprezentacji :(

Pisze to jako były posiadacz trzech Subaru, jak i wielu innych marek w tym Skody.

Niewazne czym jeździsz, a kim jesteś.

Brawo, brawo.............. :biglol:   donos.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście ostatnich postów do wycięcia. Jak ktoś chce sobie ponabijać się ze skody, pogadać o gumofilcach i PGRach to niech założy wątek w offtopie. Ten wątek niech zostanie jaki był - z w miarę sensownymi, merytorycznymi wpisami dot. nie tylko skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale

 

Kilkanaście ostatnich postów do wycięcia. Jak ktoś chce sobie ponabijać się ze skody, pogadać o gumofilcach i PGRach to niech założy wątek w offtopie. Ten wątek niech zostanie jaki był - z w miarę sensownymi, merytorycznymi wpisami dot. nie tylko skody.

Tu nie ma czego wycinać :)  Trzeba się ograniczyć jedynie do tematu Skoda vs Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brawo, brawo..............   

 

Dołączam się do tych oklasków, Życzliwy  :D .  

 

 

 

Kilkanaście ostatnich postów do wycięcia. Jak ktoś chce sobie ponabijać się ze skody, pogadać o gumofilcach i PGRach to niech założy wątek w offtopie. Ten wątek niech zostanie jaki był - z w miarę sensownymi, merytorycznymi wpisami dot. nie tylko skody.

 

Co za MERYTORYCZNY post :biglol: 

 

Wrażliwe Biedactwo tak podle zostało obrażone, że litość moja nie ma granic. Chyba się z litości rozpłaczę  :biglol: 

 

Zastanawiam się tylko dlaczego Biedactwo nie "przewinie" tych "kilkanaście"  postów, ale ŻĄDA ich skasowania. Co go obchodzi co inni przeczytają i  co o tym pomyślą? Jakieś rodzinne tradycje cenzorskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donoszenie ze ktos napisał cos na posiadaczy skod do moderatora?? :czerwona:  Panowie czasami odnosze wrazenie ze niektorzy uzytkowicy tego forum nie wyrosli jeszcze z przedszkola. - jezszcze rozumiem gdyby uzytu słów wulgarnych ale nic takiego przeciez nie zostało napisane. Chyba niektórzy nie maja swojego zycia w realu i za bardzo biora na powaznie zycie forum.

P.S

Uwaga konfident jest wsrod nas :biglol: 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej i nabijanie bezsensownych postów o wielkości Vaga nad Subaru 

 

Nie gardziłbym posiadaczami skody lub audi na podjeździe. Ci z zapadłych wsi i PGR-ów może wolą wydać na wykształcenie dzieci lub leczenie niż inwestowanie w auto. Kupują je z potrzeby posiadania najtańszego środka komunikacji ponieważ do ich zapadłej wsi autobus nie dojeżdża. Raczej powinieneś być wdzięczny, że nie Ciebie dotyczą te problemy gdyż mógłbyś pokazać inną stronę swojego kilerstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu chodzi o to, żeby z każdym dniem przybywało ludzi, którzy mogą pocałować nas w d... Polecam. To ułatwia proces poznawczy. Można oczywiście porównywać skodę do subaru. Tylko po co? Można też obejrzeć sobie test motoryzacyjny, polegający na szarpaniu się z uchwytami na kubki. Przy okazji facet opowie nam o samochodzie nic o nim nie wiedząc. Pewnie niektórzy nie tylko na tej podstawie wyrobią sobie o tym samochodzie opinię, a niektórzy nawet kupią. 

Skoda po czesku znaczy to samo co po polsku :) Szkoda. Tak samo fortunne, jak nie przymierzając Luxus. 

-Tak się przyglądam od kilku dni.... Oponki takie czarniutkie. Sąsiad chyba samochód zmienił?

- Oglądaliśmy Luxusa. Luksusowe auto. Szkoda, że takie małe bagażniki robią...

- Sąsiad otworzy.... Nie ma co. Oponki czarniutkie. Wnętrze też czarne, eleganckie. To jakieś niemieckie musi być.

- Szkoda ....

- Też tak myślałem. Ten spod piątki też ostatnio kupił...Subara? jakoś tak.

- Spod piątki? Powiem panu, że ta cała rodzina taka... szkoda mówić.

- Wie Pan, że coś w tym jest. Pan przyuważy, jak będzie jechał... śmieje się to, jak głupi do sera. A ile to pali?

 

Dla mnie to porównanie wygląda, jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze o kim pisze bo jeszcze "ktos" doniesie na mnie do moderatora :biglol:

Jak uznam że poziom który reprezentują Twoje wypowiedzi jest bliski i rynsztoka i chciałbym zeby to "chłodnym okiem" ocenili moderatorzy, to jak widzisz dokąłdnie będziesz wiedział że zrobiłem to ja - bo potrafię wprost i w kulturalny sposób napisać/powiedziec co na  temat czegoś lub kogoś myślę. Dla Twojej informacji - jestem na tym forum 8 lat i to był mój pierwszy post zgłoszony do kogokolwiek. Najzwyczajniej w świecie uważam ze ludzi nalezy oceniać po tym co robią i jak żyją, a nie czym jeżdżą. Jak sobie dokłądnie przejrzysz ten wątek to zobaczysz że kilerzpruszkowa generalnie prowadzi "dyskusję" na dośc niskim poziomie. Dzisiaj jego poziom wypowiedzi zrobił sie co najmniej niesmaczny - ja to forum znam troche dłużej od ciebie i uwierz mi że kiedyś było tu wielu forumowiczy, którzy czasami niezgadzali się ze soba w jakis kwestiach nawet bardziej, ale dyskusję toczyli na poziomie, a to chyba cieżko tym nazwać:

 

 

bo jeszcze który na złość dla mnie dokona samookaleczenia wacka i na sumieniu kastrata będę miał

 

 

Trzeba było wcześniej dać znać to bym przeznaczył 1% z pita na wsparcie działalności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wpisów kilerazpruszkowa był już wielokrotnie wałkowany w tym wątku.

Jeśli komuś nie przeszkadzają od chyba paru lat te same epitety,typu "gumofilce,słoma z butów i wiele innych" obraźliwych dla innych ludzi/kierowców no to cóż,nic nie poradzę.Mnie to przeszkadza.

 

Ale jeśli moderatorzy nie mają nic przeciwko takiemu poziomowi dyskusji,w końcu z obowiązku czytają większość postów,to obawiam się ,że od czasu do czasu trzeba będzie poczytać o gumofilcach ;)

 

Albo użyć ignora :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wpisów kilerazpruszkowa był już wielokrotnie wałkowany w tym wątku.

Jeśli komuś nie przeszkadzają od chyba paru lat te same epitety,typu "gumofilce,słoma z butów i wiele innych" obraźliwych dla innych ludzi/kierowców no to cóż,nic nie poradzę.Mnie to przeszkadza.

 

Ale jeśli moderatorzy nie mają nic przeciwko takiemu poziomowi dyskusji,w końcu z obowiązku czytają większość postów,to obawiam się ,że od czasu do czasu trzeba będzie poczytać o gumofilcach ;)

 

Albo użyć ignora :idea:

Szkoda kilera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miejcie troche dystansu do samch siebie.

 

 

eśli komuś nie przeszkadzają od chyba paru lat te same epitety,typu "gumofilce,słoma z butów i wiele innych" obraźliwych dla innych

napisz mi prosze co jest obrazliwego w tych słowach??? Jako jeden z włascicieli gospodarstwa "rolno agroturystycznego" zdazało mi sie nosic gumofilce, baa prowadziłem w nich moje Subaru , X5 ,siedziałm w Audikach znajomych ( zreszta u wszystkich powodowały szeroki usmiech na twarzach ) i jakos korona mi z głowy nie spadła. Jeszcze raz napisze: panowie miejscie dystans do samych siebie i traktujcie wpisy na forum z przymrożeniem oka.

pozdrawiam i dobrej nocy zycze jutro poniedziałek a ja ich nie znosze!

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...