Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sketchmonkey spróbował przedstawić, jak wg niego mógł wyglądać facelift. Według mnie bardzo fajny pomysł :) polecam cały kanał tego gościa, to co robi np. z Multiplą to jest kosmos :) https://youtu.be/yJTn5YG1YFA
  3. Twierdzę,że Subaru Forester XT to jednak bubel.Po tym jak wymieniono mi przy 71000 km shortblock po zatarciu i udało mi się naprawić w nie-ASO sterownik skrzyni biegów CVT (wymieniono w nim niesprawne elektrozawory których ASO nie mogło wymienić) i zacząłem go kur..a spokojnie docierać przejechałem na nowym silniku dopiero jakieś 2000 km, dzisiaj o mało nie spłonąłbym wraz z rodziną w tym zacnym samochodzie! Jadąc z dziećmi na lody zwróciłem z żoną uwagę, że jakoś bardzo czuć benzynę w środku samochodu, zatrzymałem samochód na parkingu akurat pod lodziarnią i otworzyłem maskę a tam z przewodu paliwowego na górze silnika tryska ciurkiem paliwo. Jak złapałem go w ręce to okazało się że jakaś sparciała osłonka odpadła, a z wewnętrznego przewodu w dwóch lub trzech miejscach tryska. Jak już wcześniej pisałem mam w życiu zajebiste szczęście, bo przecież mogło wszystko wyj..bać w powietrze. Teraz stoi na parkingu i czeka, bo jutro Święto Bożego Ciała, w piątek go zaholuję do ASO, a tam pewnie się okaże, że trzeba czekać bo nie mają takiego przewodu na miejscu. W tym roku przestał w warsztacie już prawie pół roku. A zaczął się sypać trzy miesiące po zakończeniu 3 letniej gwarancji. Niech mi ktoś jeszcze powie, że to dobre i niezawodne samochody to... 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0, uff tylko spokojnie..." Nie chce mi się z SUBARU gadać."
  4. No niestety znowu będę. Tym razem jako worek kartofli na szosowej - synek chce się pobawić w upalanie :-)
  5. Są specjalnie pianki do wygłuszania komór silnika (podobne jak do car audio) sprzedawane na metry za nieduże pieniądze.
  6. Karas

Wyświetlacz awaria

rzeczy w szczególności te elektroniczne się czasami psują i nic nie poradzisz. Rozumiem że auto działa i jezdzi tak? Więc jedziesz do ASO , masz auto na gwarancji i niech diagnozują i naprawiają /wymieniają .
  7. A ja mam ostatnio problem. Forek III 2012 2.0 benz. Kuna zeżarła mi dość dużą powierzchnię wygłuszenia maski.Założyłem "smrody" i dodatkowo pozostałą część wygłuszenia natarłem ostrą przyprawą chili (znajomy mi polecił - jako, że jak spróbuje to nie wróci). I od tego momentu chwilowo mam spokój. Ale zastanawiam się, czy wymienić wygłuszenie na nowe (stare mocno sfatygowane i sypie się z niego) - koszt w ASO prawie 500zł czy w ogóle zrezygnować z wygłuszenia. Czy ktoś rezygnował z wygłuszenia i czy komfort jazdy bardzo się pogorszy? Zamienników tego wygłuszenia na razie brak.
  8. Bierz! Z chęcią bym sobie z tego strzelił Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
  9. Dzięki za info o basenie Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
  10. Na żywo nie robi WOW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Sprawdź Dom Muzyka - świetna lokalizacja, cisza, spokój, dobre śniadania, cena umiarkowana.
  12. Podobno ze szkołą też tak jest - im jest bliżej, tym bardziej nie chce się tam chodzić Żartuję oczywiście. Co się odwlecze, to może nie uciecze... Jak to: w następną?? Następna to jest 29.06.! I to pisze gość, który kalendarze SKP ogarniał... Hahahah
  13. Szybka weryfikacja podróbki D1 spec hex- brak deklarowanej wagi Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. CZAJA48

Kierownica Legacy

Czy poduszka powietrzna z kierownicy która ja ma będzie pasować do kierownicy która jej teraz nie ma ?
  15. Witam Kolegów ! Trochę czasu tu nie zaglądałem... praca dom i takie tam. Być może też dlatego, że moja Tribeca sprawuje się świetnie! Przejechane kolejne mile na gazie jazda w upałach wszystko cyka jak należy. A był bym zapomniał była mała ustereczka. Dioda- wskaźnik min od płynu lubryfikacji powodował zwarcie i rozłączyło komp. gazu. Tymczasowo odpięty na przeglądzie 15k mają to zrobić. Co do tej kwestii popieram u mnie były objawy uszkodzonego korka więc go wymieniłem ale u ciebie jak się nie dzieje to nie warto wymieniać.
  16. Today
  17. Pozdrawiam kierowników Subarynek z parkingu w Galerii Północnej. Trzy Hawki na jednym poziomie to już jakby zlocik Bliźniaczy Hawk kombi na TK.... dzięki za miłą rozmowę
  18. MuggaMugga jest, auto zatankowane, jutro rano pakowanko i jazda.
  19. "Upala" ktoś na codzień GolfaR kombi? Interesuje mnie życie z takim autem jako głównym w rodzinie w dłuższej perspektywie omiotającej wszystkie potrzeby transportowe rodziny. Jakieś słabe techniczne punkty tej platformy, typowe uciążliwości? Golf 7,5 schodzi ze sceny co skutkuje interesującymi cenami za nowe auto 310KM kombi 4x4. Obiektywnie to sporo za Golfinę ale znaleźć coś w porównywalnej konfiguracji i cenie oprócz Cupry jest praktycznie niemożliwe.
  20. Nie czekajcie na mnie , wyjeżdżam o 13 z okolic Radzymina może dogonię was po drodze
  21. KGSub

E-Boxer

Niestety nie widzę tym egzemplarzu spryskiwacza tylnej kamery. Obawiam się, że może nie być w specyfikacji polskiej☹
  22. Czy ktoś jeszcze z Wilanowa dołącza się do grupy BP 12:30? Moglibyśmy pojechać razem
  23. Cześć A może takie ? http://www.homsani-ats.de/Recaro-Sportster-CS-Sportsitz-Performance-Edition-Carbon-Leder/Dinamica-Beifahrersitz-410002B05
  24. Nie wyrobimy się na poranną grupę, więc dołączymy do Was Jutro BP 12:30 spot - TJ - Palladinum - jasiem - Guliwer - kowal -MichalN -Golfstrom -Kriss -Tadeo - bluewing
  25. Startujemy jutro ok 5:00 z Krakowa. W Radomiu będziemy +/- 7:00 Ktoś gdzieś w okolicach godziny planule przejazd?
  1. Load more activity
  • Create New...