Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. RIP to the legendary Subaru Legacy (1989-2025) Farewell to the Legendary Subaru! From the rally tracks to the city streets, you've been a beast on wheels for 36 unforgettable years. Cheers to the memories of all those epic road trips, unexpected drifts, and parking lot acrobatics! You may be retiring, but you'll forever live on in our turbocharged hearts. After more than 36 years on sale, Subaru has announced that the 2025 model year will be the last for the Legacy midsize sedan. The automaker cites a shift in customer preferences as the reason for the discontinuation; simply stating that its customers lean more towards its crossover and SUV offerings. "Though the Legacy is the longest-running Subaru model line, its discontinuation reflects market shifts from passenger cars to SUVs and crossovers and Subaru’s transition to electrified and fully electric vehicles," Subaru said in a statement.
  3. I te z dużym magnesem to są fabryczne? Ładne przycinanie na EU
  4. Kiwi 4ester

    Po ile Paliwo ?

    Szkoda, że nie w złotówkach Slovnaft Bratysława.
  5. Wczoraj
  6. https://www.foxbusiness.com/lifestyle/just-1-out-of-10-suvs-receives-good-crash-test-rating.amp
  7. Powiedz tylko, proszę, czy ten reset to odpięcie minusa na akumulatorze na jakiś czas, kilka wciśnięć hamulca i podłączenie z powrotem, czy wyczyszczenie pamięci ECU w FreeSSM, któraś metoda jest lepsza, czy to nie ma znaczenia?
  8. skwaro

    Drukarki 3D

    Ktoś może mi wydrukować cztery sztuki takiego elementu jak na fotce? Ma ok. 1cm wielkości, mam plik stl, może być wydruk z PLA, chyba że macie coś wytrzymalszego.
  9. skwaro

    Piknik Plejad

    I jeszcze w opony kopią łobuzy jedne!
  10. Czy ja dobrze tam widzę panele na podłodze? Nie boicie się, że jak podłoga przy grzaniu będzie pracować, to ścianka też może się naprężać i pękać na łączeniach?
  11. jmiciuk

    Piknik Plejad

    Dzięki że mnie przy okazji skasowałeś, słyszałem, że za takie czyny stawiasz flaszkę na pikniku
  12. Dolne profile na mamuta, właściciel nie życzył sobie wiercenia w podłodze, ogrzewanie podłogowe. Profile UA zamontowane na kątownikach. Pojedyncze płytowanie na profilach 75mm.. Lokal usługowy, pod jdg, nie ma wymagań akustycznych. Drzwi raczej też nie będzie tylko zasłona. Gładzie dzisiaj robiłem, gotową masą firmy na K. Jednak fajnie się tym pracuje, konsystencja ideał.
  13. skwaro

    Melduję, że......

    Fota petarda, szacun!
  14. Zmieniłem głośniki w outbacku z przodu, założyłem stare z legacy usdm które to jakiś czas zmieniłem na lepsiejsze, kolosalna różnica, w eudm to jakieś wydmuszki mamy...
  15. sartek

    Helpdesk komputerowy

    Albo pilnie potrzebuje nowego numeru, a ma daleko do Żabki.
  16. Orear

    Helpdesk komputerowy

    Ewentualnie dobre rozwiązanie gdy ktoś potrzebuje dwóch/więcej numerów w jednym telefonie.
  17. aflinta

    Helpdesk komputerowy

    Tylko jak telefon nie pozwala na wsadzenie fizycznej karty. Ewentualna zmiana e-sim między telefonami wymaga nieco więcej wysiłku niż szpilka i kilka sekund na przełożenie.
  18. Justi

    Melduję, że......

    Że diabelsko trochę Choć rano już mniej
  19. pumex1

    Helpdesk komputerowy

    Pytanie "mobilne". CZy jest sens/czy warto zmienić kartę SIM na e-SIM?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...