Skocz do zawartości

DLA NASZY MONISI we Święto Kupały


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Monisiu Kochana

Piszę dzisiaj z rana

Żeby Ci powiedzieć

To co ty chcesz wiedzieć

Że Cię wszystkie tutaj

Kochają jak buchaj.

No a z tej mołości

Same są przykrości.

Pełne niespełnienie

Żona bije w ciemię,

A my sobie po ciuchu

Kochamy w kąciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kochają jak buchaj.

 

z tym buchajem troszkę na siłę. myślę że podmiot liryczny poszedł dalej niż chciał; ale to wszystko dla rymu, trzeba to zrozumieć przecież.

 

politycznie to powinno być "kochają jak subaru", z tymże żeby rym zachować to proponuję

Że Cię wszystkie tu pomału

Kochają jak Subaru

 

;)

duże ukłony dla wszystkich

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Wiele potrafie wybaczyc , ale krytyki podmiotu lirycznego korzystając przy tym z politycznie to powinno nie wybaczę. Poprawnośc polityczna, bo chyba mniej wiecej o to Ci chodzi, jest zabójcą sztuki, wolności słowa i prowadzi do spsienia ogólnego.

 

Grzesiu: ręce precz od moich wypocin, wypoć swoje i je analizuj pod kątem podmiotowości. A moich rymów, nie poprawiaj swoim kochaniem pomału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Wiele potrafie wybaczyc , ale krytyki podmiotu lirycznego korzystając przy tym z politycznie to powinno nie wybaczę.

 

Tzn. że naprawdę już po mnie ? Żadnej nadziei ?

To ja już niczego zmieniać nie będę w tym poemacie... ;)

no a z tym buchajem i kochaniem pomału to z własnego dośiadczenia wiem że raczej kochanie pomału w przeciwieńśtwie do szybkiej jazdy subaru jest preferowane przez płeć piękną ;) no mylę się czy nie ? może ktoś potwierdzi albo zaprzeczy ?

Myślę że w przypadku płci pięknej efekt dziury turbinowej jest znacznie dłuższy ;)

Inżynierze a może:

że Cię wszyscy, bez zamiaru

kochają jak Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Inżynierze, niech mi Pan wyjaśni, po co to sie ma rymowac z Subaru, skoro to jest liryka a nie mechanika?

To wiersz milosny jest o milosci do Moniki a nie wierszyk o milosci do Subaru.

 

Subaru ty moja Imprezo

Ty zawsze będziesz świerzo.

Kocham Cie serdcem całem

Bo tak, kurza twarz, chciałem.

Kocham Cię nawet Ciałem

Bo ja za duzo kasy za Ciebie chyba dałem.

I co z tego że rytm złamany,

Jak Subaru jest ofiarowany.

 

Tak to prosze, możemy mówić o liryce mechanicznej, upodmiotowionej i umiejscowionej w konkretnej marce a nie osobie.

Porzedni liryk był, wbrew temu co Grześ i Pan Inżynier sądzą, skierowany nie do marki samochodowej a do konkretnie upodmiotowionej i spersonalizowanej osoby. A jak ktoś uważa, że to jest be, no coż jedynie rwać włosie z głowy przyjdzie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu sprawa jest taka, że jak raz sie narazisz poecie laureatowi, to już Ci nic nie pomoże.

Na ale cóż, kto nie rezekuje nie jadzie, tak?

A na tych obrzydliwościach seksualnych, o których tam wypisujesz jakies androny to ja sie w ogóle nie znam, bo kocham platonicznie Monisie a to nie prowadzi do wiedzy a posteriori. Więc sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu,czy my sie znamy? :wink:

czekam na 22

Nie znamy się, jeszcze się nie znamy na tyle żebym pisał to z pewnością kierowcy subaru wyprzedzającego na zakręcie pod górkę kierowcę bmw ;)

 

twoje poprzednie "czy ja wiem" tylko natchnęło podmiot liryczny, choć arno był mniej ryzykowny i użył trybu przypuszczającego że może chodzi do kina więc ja poprawie na

graża

w kochaniu jest być może szybsza niż plaża

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak ja teraz wygldam?? siedze z opadnieta szczeka, wbita w fotel...i nie moge uwierzyc..jest mi

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO milo ze pamietaliscie o tym ze na forum jest druga plec...Arnus..Ty moja najkochansza Zmijko..wiesz jak chwycic kobiete...za serce :wink:

 

DZIEKI ARNUS, BARTUS, POLINI...NO I MOTYLEK :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...