Skocz do zawartości

nowe modele na 2008


Donszeptel

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kompletnie nie ten dzial ;)

 

A co do grilla....nie wiem, na niektorych zdjeciach wyglada fajnie :roll:

 

Pamietajmy jednak, ze to sa US-spec i nie wiadomo, czy to nie jakas ichniejsza wersja bedzie.

 

 

[edit] przed chwila jeszcze bylo w technicznym :mrgreen:

 

 

[edit2] oto i potwierdzenie mojej tezy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kształt przypomina mi nową mazdę i kia. OKB odbieram jako samochód dla ludzi aktywnych lubiących sportz . ta propozycja sugeruje chęć pokazania luksus, nikiel, to nie limuzyna, myślę że to zły kierunek. VW też chcił konkurować z mercedesem i fiasko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak zadam pytanie z innej beczki które mi nie daje spokoju :D a nie chcę zakładać nowego tematu :wink: mianowicie czy da się podczas zakupu STI wybrać kolor tapicerki auta ? Czy nie ma wyboru? Podejżewam że nie bo wiele STI widziałem i wszystkie w środku są niebieskie. :mrgreen:

 

A może za dopłatą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak zadam pytanie z innej beczki które mi nie daje spokoju :D a nie chcę zakładać nowego tematu :wink: mianowicie czy da się podczas zakupu STI wybrać kolor tapicerki auta ? Czy nie ma wyboru? Podejżewam że nie bo wiele STI widziałem i wszystkie w środku są niebieskie. :mrgreen:

 

A może za dopłatą ?

 

Prosze bardzo, powiesz masz :mrgreen: Jaki chcesz :?:

Moge nawet zaproponowac CI czarny środek i czarne zaciski ham. :!: Jak za glośny, bedzie cichszy lub odwrotnie :mrgreen:

Pozdr.AK

ps.bez doplat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak zadam pytanie z innej beczki które mi nie daje spokoju :D a nie chcę zakładać nowego tematu :wink: mianowicie czy da się podczas zakupu STI wybrać kolor tapicerki auta ? Czy nie ma wyboru? Podejżewam że nie bo wiele STI widziałem i wszystkie w środku są niebieskie. :mrgreen:

 

A może za dopłatą ?

 

Prosze bardzo, powiesz masz :mrgreen: Jaki chcesz :?:

Moge nawet zaproponowac CI czarny środek i czarne zaciski ham. :!: Jak za glośny, bedzie cichszy lub odwrotnie :mrgreen:

Pozdr.AK

ps.bez doplat :cool:

 

Bez dopłat - normalna cena 280.000,00 zł netto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych czarnych plastików pod spodem reszta mi sie nie podoba. Widac, ze kitajce nie maja pomyslu na lifting i wychodzi z tego nie wiadomo co. Takie nijakie udziwnienia bez pomysłu i co najwazniejsze bez polotu. Troche inny grill, mniejsze "lampki" w kierunkowskazach, dziwne swiatelka w tylnym zderzaku. No ale oni z tego sa znani. Design nigdy nie byl ich mocna strona. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki takie jak obecne Legasie, nowe Mazdy.

 

Tylko nie mowcie, ze to kwestia przyzwyczajenia. Brzydota jest niestety uniwersalna i jak dlugo by na cos brzydkiego nie patrzec to ladniejsze nie bedzie.

 

Nowa Alfa jak wyszla do niczego przyzwyczajac sie ludzie nie musieli. To jeden z niewielu samochodow, o ktorym mozna powiedziec, ze jest rzeczywiscie piekny. Szkoda, ze nie taki trwaly jak ladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasior_Miedziak, dla mnie nowa Alfa jest tak ładna jak trwała, a to:

 

Tylko nie mowcie, ze to kwestia przyzwyczajenia. Brzydota jest niestety uniwersalna i jak dlugo by na cos brzydkiego nie patrzec to ladniejsze nie bedzie.

 

to, to już jest bzdura. Dobrym przykładem jest SI bugeye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, to już jest bzdura. Dobrym przykładem jest SI bugeye.

 

Znaczy sie SI bugeye jest ladny czy ladniejszy od patrzenia na niego? :mrgreen:

 

Im dłużej się na niego patrzy, tym lepiej. Teraz, po paru latach, uchodzi za klasyk :) Ale w sumie chyba nie zgodzę się z Witkiem - to, że coś się staje klasykiem, nie oznacza automatycznie, że wyładniało. Zresztą, jak mawiają Francuzi "na wkus i cwiet towariszcza niet". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat SI to samochody, w ktorych design'ie jestem "zakochany po uszy" ;-) Od starych po nowe. Z wyjatkiem wlasnie na bugeye, ktore mi sie nie podoba. Design Subaru jest akurat kontrowersyjny. Jednym sie podoba innym nie.

 

Jednak sa samochody, ktorych brzydota stala sie ich znakiem rozpoznawczym. Mysle tutaj np. o Citroenie 2CV, Fiacie Multipla, Daci Logan czy wrecz niesamowicie brzydkich samochodach koncernu SsangYong czy jak sie to tam pisze. Zreszta sami popatrzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni grill w OBK jest zupełnie nieharmonijny. Legacyj i OBK były najładniejsze przed liftingiem w 2006 roku, Bardzo podobały mi się grille szersze dołem, teraz zrobiły się tuzinkowe a ten w OBK 2008 to myślę, że pomyłka. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze kitajce nie maja pomyslu na lifting i wychodzi z tego nie wiadomo co.

Ale co mają Chińczycy do Subaru? W każdym razie wersja amerykańska zawsze odstawała wyglądem nieco od europejskiej - widocznie Amerykanie lubią takie auta, na szczęście do nas jak na razie trafiają w sympatyczniejszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten grill mi się nie podoba. A jesli chodzi o bug eya to pamiętam okres w moim życiu kiedy to wyśmiewałem ten samochód,a teraz takim jeżdżę. I lnajlepsze jest to że żadna kolejna impreza nie prozekonuje mnie na tyle by zastąpić moją. Aż się boję nowego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...