Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos juz uprzedzil autochtonow, zwierzyne lesna i sprzedawczynie w monopolowych i na stacjach benzynowych?

Najedziemy na nich bez uprzedzenia, trza ino pamintać ło Mamusi nasy kochaniuśkiej co by jo w pore obudzić na Plejady. A żubry ... yy ... znaczy żóbrówka i insa zwierzyna leśna bedom nam patronem do zlatywania w tem roku.

Smiechu...gdzie ten globus podlasia? kto ma domek nr 5? :mrgreen:

no właśnie !! przywołuje wMordęratornie do porządu. Zloty som tuż tuż a globusa z informacjo turystyczno-monopolowo regionu podlasia jak nie było - tak nie ma :cry:

jarriiiba jaribbaa :lol:

Wtem roku jariby nie bedzie, bede spożywał żubry w różnych smakach i odmianach :twisted:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najedziemy na nich bez uprzedzenia,

-Kochanie..a moze by tak na jezdzca?

-jaki najezdzca?

-Subarzany k.. oprawca :lol:

 

Smiechu...gdzie ten globus podlasia? kto ma domek nr 5? :mrgreen:

no właśnie !! przywołuje wMordęratornie do porządu.

sie przywołuje..bo jak nie to znów Śmiechu będzie musiał jeżdzić po lesie noca i szukać sklepu..bo przeciez to nie był ostatnio nielegal tylko eksploracja celem konsumcji :mrgreen:

 

 

jarriiiba jaribbaa :lol:

Wtem roku jariby nie bedzie, bede spożywał żubry w różnych smakach i odmianach :twisted:

zubr w trawie sie puszcza..ee w trawie puszczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, podobnie było z następcą GT-ka, opatrzył się i teraz jest całkiem fajny.

 

Nieprawda, Bug-Eye był nawet ładny, mnie się podobał, szczególnie z morette headlamps ;-)

 

Mi też się podobały ale dopiero po jakimś czasie. Pamiętam jak Kuzaj robił porównanie nowego wówczas WRX-a z GT-kiem. Masakra, jak jechał po Subaru, aż nieprzyzwoicie było to czytać, a wspomnę że oba samochody do testów dostarczył SIP. Chyba nie byli zadowoleni z opinii Mistrza :)

 

Ty Lucek tutaj teraz nie klikaj, tylko myśl o sobocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok liczę na Ciebie i Pumexa

 

No co Ty ... Pumex pewnie jak zwykle, zawinie sie o 24 spać ... :twisted:

On przynajmniej wstanie na start, a nie jak niektorzy... ze nie bede tu wytykac palcami :razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rozumiem, ze jesli chodzi o picie, to na Ciebie Lucuś w tym roku nie mozna liczyc :?: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu gdzie sie zameldowałes, mnie do Puszczy zawiało.

właśnie 5 minut temu wypełniłem i wysłałem formularz zgłoszeniowy. Co prawda potwierdzenia jeszcze nie dostałem ale zaznaczyłem jedyne słuszne lokum - Puszcza 8 D :mrgreen:

Oczywiście pisze sie na stypę sponsorowaną przez zubry. Przygarniecie na konsumpcję? :mrgreen:

Ma się rozumieć że Cię przygarniemy, miejscóffke masz - wal jak w dym, ino weź z beczke sjakiegoś trunku ... na popitke :twisted: My w zamian gwarantujemy świetną atmosferę i niezapomniane ... yyy ... znaczy to zależy od organizmu bo czasem bywajo zapomniane wrażenia oraz gwarantujemy, że żubry nie bedom wiedziały osso chodzi. Ba, doświadczenia z poprzednich trzech Zlotów Plejad pokazały, że nie tylko żubry majo po naszych napojach zwiotczających problemy z chodzeniem. Mało tego, niektóre przypadki bywajo tak okrutnie ciężkie że nawet nie są w stanie przebierać kończynami i w efekcie końcowym bywajo one wleczone majtając w drodze bezradnie :mrgreen:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się będzie działo....Żeśta się ludziaszki zameldowali jakiś pińcet metrów od mojej chałupy...somsiedzi mię zabiją ;) A tak na serio - bardzo się cieszę, że będzicie tak blisko. Od razu zapowiadam, że będę na miejscu już wcześniej (w zasadzie to już jestem...) i jakby ktoś potrzebował przewodnika po Supraślu - jestem do dyspozcji (chyba, że mię Dyrekcja zagoni do robót społecznych ;) ) Zaciągnę Was na najlepszą babkę ziemniaczaną na świecie (to nie żart, zawody potwierdzone pucharem od Makłowicza!) no i na pierogi ukraińskie a jak się jedzenie znudzi to wiem gdzie zanabyć miejscowe "likiery" w kolorach tęczy (to też nie żart, jest nawet fioletowy ;) ) Co do propozycji Milka, wybaczcie mu bo nie wie co czyni ;) Będzie na Plejadach po raz pierwszy i stąd brak świadomości, że nie ma na takie wypady na miasto czasu, a nawet jakby był to na wiejską potupajkę każdy może pójść w swojej mieścince lub niedaleko od niej ;)

Czekam na Was!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok liczę na Ciebie i Pumexa

 

No co Ty ... Pumex pewnie jak zwykle, zawinie sie o 24 spać ... :twisted:

 

hehehe... Lucek, jak znowu bedziesz robil "leszcza barowego" przez 3 godziny nad jedna flaszka piwa, to rzeczywiscie sie sennie zrobi... :mrgreen: poza tym o 24.00 to zazwyczaj jest ostatni moment kiedy patrzysz na zegarek... i nagle masz ciemnosc... i juz jest 14-sta :mrgreen::mrgreen: a Ty opowiadasz , ze znowu Ci sie ludzie od flaszki rozeszli o 24.00 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...