Skocz do zawartości

Ostatni analogowy w świecie cyfrowym - WRX STI MY18


bluewing

Rekomendowane odpowiedzi

Mojego bluewinga odebrałem dzisiaj z salonu w Zielonej Górze i przejechałem do Warszawy blisko 500 km.

 

A więc jest to WRX STI MY18 Exclusive z pakietem Recaro, czyli komplet :) Załapałem się na ostatniego prawdziwego WRX'a, bo kolejny będzie już elektryk :(

Pierwsze wrażenia - rewelacja :) Poczułem się jak nastolatek ;) Skrzynia krótka chodzi jak marzenie - ostatni samochód z manualem miałem chyba dekadę temu ;) Układ kierowniczy - szybki i precyzyjny, czyli tak jak ma być. Zawieszenie twardsze niż dotychczas, ale ja takie lubię - żona jeździ samochodem rodzinnym, więc w moim nie musi być tak komfortowo. Przejachałem 460 km bez zatrzymywania się (czyli cały bak ;) i nie czułem się zmęczony ani fotelami, ani zawieszeniem. Dźwięk super - jak wjechałem do garażu podziemnego to sąsiedzi się przestraszyli i uciekli mi z drogi... więcej wrażeń na razie nie mam, bo pierwszy tysiąc km chcę przejechać delikatnie, aby dobrze się dotarł. Później zacznie się zabawa!

 

Do zobaczenia na jakimś spocie lub pojeżdżawce :)

 

I jeszcze kilka fotek.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

  • Super! 11
  • Lajk 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację..jest przepiękny,życzę spokojnej i bezawaryjne eksploatacji...ech może i ja kiedyś kupię takie cudeńko:wub:

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra są te polifty i wreszcie z hamulcami porządnymi :) Moim zdaniem jedyne co na in minus to grill. W przedlifcie zdecydowanie ładniejszy. Ale to akurat łatwo zmienić ;)

Ciekaw jest jak wygląda eksploatacja tych nowych hebli czyli jak z dostępnością różnych klocków, tarcz no i jak cenowo w porównaniu do 4 tloków brembo? Orientował się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz uznam, iż bład zrobiłem zamawiajac ostatniego w Polsce przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko zależy od punktu odniesienia... w porównaniu do niemieckich konkurentów STI jest zdecydowanie „old-schoolowe”, w tym dobrym słowa znaczeniu. Nie ma dwóch twarzy (po przełączeniu pstryczka przechodząc z trybu tapczanowego w usportowiony) - w tym sensie STI nic nie udaje i nie znosi kompromisów ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bluewing napisał:

Nie ma dwóch twarzy (po przełączeniu pstryczka przechodząc z trybu tapczanowego w usportowiony)

 

Chyba nie użyłeś magicznego guzika SI-DRIVE ;). Polecam wypróbowanie trybu Intelligent .....

Edytowane przez house_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jamesbondzio napisał:

 

 

tylko jako widz.

SJS robiłem w Kielcach. 

 

Gdybyś się wybierał na ten tor to daj znać - chętnie go przetestuję.

41 minut temu, SOpEL napisał:

Super! gratuluję. Mam nadzieję, ze się spotkamy w Waw na jakimś spocie. 

 

Dzięki :)

 

Spot - oczywiście :) Patrzyłem na forum, ale jakoś nie widać info o najblizszych spotach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...