Skocz do zawartości

Subaru Legacy by bArTi - 2.0 165KM


bikeman1

Rekomendowane odpowiedzi

No z racji, że przesiadłem się z dupowoza - Astry G kombi, z jednej strony nie mogę doczekać się zimy :D z drugiej strony trochę się boję...:P...żeby fantazja nie poniosła :) Będzie trzeba na spokojnie ogarniać temat.

 

Póki co poznaje samochód na suchym i powiem szczerze ze prowadzi się pięknie, łuki które Astrą brałem 120km/h, trzeba było już wytężyć większą ilość zmysłów, Legacy ten sam łuk, ta sama prędkość - idzie jak po sznurku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bikeman1 napisał:

No z racji, że przesiadłem się z dupowoza - Astry G kombi

Ja wcześniej jeździłem Vectrą B kombi i powiem że różnica jest ogromna.Zupełnie inne prowadzenie, moc ( 115KM vs 245KM) dźwięk silnika, wyposażenie.Po prostu bajka:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam wszystkich

 

Na tygodniu podeślę jeszcze zdjęcia wnętrza, jak będzie jakiś ładny dzień. Wnętrze ma piękne, tapicerka czarna w srebrne ciapki :)

 

Moje spostrzeżenia teraz na temat...spalania:

* Miasto - średnie 10,8l/100km, dynamicznie, zmiana biegów do 2.500obr, czasem 3.000, okazjonalnie 4.000 żeby usłyszeć pomruk :)  

* Trasa Radom-Katowice-Radom - średnie 8,2l/100km ( charakterystyka trasy: Radom-Jędrzejów - S7 - 120-140km/h, Jędrzejów-Katowice raczej 120, rzadziej 140km/h, powrót identycznie, aczkolwiek obwodnica Kielc 160km/h, reszta do Radomia 120km/h spokojnie )

* Dzisiaj będzie trasa Radom-Warszawa-Radom - test będzie max do 120km/h, w celu sprawdzenia czy można zejść na spalaniu poniżej 8l/100km :) Nie spieszy mi się specjalnie więc można po testować

 

///////////////////////////////////             /////////////////////////////////////////       /////////////////////////////////////////

 

Trapi mnie jeszcze temat opon...u siebie aktualnie mam 215/45 R17 ( średnica opony 625mm )

 

12.jpg.d7e44f2b8137a1a724fe20918a010ada.jpg

 

Pozwoliłem sobie wstawić zdjęcie naszego kolegi Oczkoo15

 

I on u siebie ma 205/50 R17 ( średnica opony 637mm ) i już to lepiej wygląda...i teraz pytanie: czy zmieści się opona 215/50 R17 ( średnica 647mm ), nie będzie zacierać?

 

11.jpg

 

 

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już w drodze powrotnej tego wyniku nie powtórzyłem :D ale wiem że się da. Trasa to trzeba przyjmować 8,4-9,0 w zależności od stylu jazdy.

A jak Wam wychodzi po mieście? U mnie oscyluje w okolicach 10,4-10,8 - da radę wykręcić lepszy wynik czy w zimie już nie bardzo? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, euyot napisał:

Nigdy nieudalo mi sie zejsc poniżej 9.:rolleyes:

 

4 godziny temu, bikeman1 napisał:

Paaanowie...nie umiecie...czy nie chcecie ?B)

Mówiłem, że wtedy mi się nie spieszyło i nie dałem się podpuszczać VAGowcom na trasie :) do 120km/h, umiejętne operowanie gazem i wynik 7,8l/100km gotowy :)

 

Panowie, co innego H6 a co innego H4 :yahoo:.

A żeby nie było że H6 się nie da:

FB_IMG_1511505151693.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...