Jump to content

Subaru Legacy by bArTi - 2.0 165KM

bikeman1

Recommended Posts

No z racji, że przesiadłem się z dupowoza - Astry G kombi, z jednej strony nie mogę doczekać się zimy :D z drugiej strony trochę się boję...:P...żeby fantazja nie poniosła :) Będzie trzeba na spokojnie ogarniać temat.

Póki co poznaje samochód na suchym i powiem szczerze ze prowadzi się pięknie, łuki które Astrą brałem 120km/h, trzeba było już wytężyć większą ilość zmysłów, Legacy ten sam łuk, ta sama prędkość - idzie jak po sznurku :) 

5 godzin temu, bikeman1 napisał:

No z racji, że przesiadłem się z dupowoza - Astry G kombi

Ja wcześniej jeździłem Vectrą B kombi i powiem że różnica jest ogromna.Zupełnie inne prowadzenie, moc ( 115KM vs 245KM) dźwięk silnika, wyposażenie.Po prostu bajka:yahoo:

Witam witam wszystkich

Na tygodniu podeślę jeszcze zdjęcia wnętrza, jak będzie jakiś ładny dzień. Wnętrze ma piękne, tapicerka czarna w srebrne ciapki :)

Moje spostrzeżenia teraz na temat...spalania:

* Miasto - średnie 10,8l/100km, dynamicznie, zmiana biegów do 2.500obr, czasem 3.000, okazjonalnie 4.000 żeby usłyszeć pomruk :)  

* Trasa Radom-Katowice-Radom - średnie 8,2l/100km ( charakterystyka trasy: Radom-Jędrzejów - S7 - 120-140km/h, Jędrzejów-Katowice raczej 120, rzadziej 140km/h, powrót identycznie, aczkolwiek obwodnica Kielc 160km/h, reszta do Radomia 120km/h spokojnie )

* Dzisiaj będzie trasa Radom-Warszawa-Radom - test będzie max do 120km/h, w celu sprawdzenia czy można zejść na spalaniu poniżej 8l/100km :) Nie spieszy mi się specjalnie więc można po testować

///////////////////////////////////             /////////////////////////////////////////       /////////////////////////////////////////

Trapi mnie jeszcze temat opon...u siebie aktualnie mam 215/45 R17 ( średnica opony 625mm )

12.jpg.d7e44f2b8137a1a724fe20918a010ada.jpg

Pozwoliłem sobie wstawić zdjęcie naszego kolegi Oczkoo15

I on u siebie ma 205/50 R17 ( średnica opony 637mm ) i już to lepiej wygląda...i teraz pytanie: czy zmieści się opona 215/50 R17 ( średnica 647mm ), nie będzie zacierać?

11.jpg

Edited by bikeman1

Dlatego ja już w drodze powrotnej tego wyniku nie powtórzyłem :D ale wiem że się da. Trasa to trzeba przyjmować 8,4-9,0 w zależności od stylu jazdy.

A jak Wam wychodzi po mieście? U mnie oscyluje w okolicach 10,4-10,8 - da radę wykręcić lepszy wynik czy w zimie już nie bardzo? :) 

5 godzin temu, euyot napisał:

Nigdy nieudalo mi sie zejsc poniżej 9.:rolleyes:

4 godziny temu, bikeman1 napisał:

Paaanowie...nie umiecie...czy nie chcecie ?B)

Mówiłem, że wtedy mi się nie spieszyło i nie dałem się podpuszczać VAGowcom na trasie :) do 120km/h, umiejętne operowanie gazem i wynik 7,8l/100km gotowy :)

Panowie, co innego H6 a co innego H4 :yahoo:.

A żeby nie było że H6 się nie da:

FB_IMG_1511505151693.jpg

• Confused 1